Dodaj do ulubionych

ZŁOWROGIE WARCZENIE

IP: 192.168.5.* 28.03.02, 16:44
Słysze złowrogie warczenie.
To MARIO DUE PALANCINO, jak spuszczony łańcuchowy kundel !
Ach jak zręcznie opowiada o kubku, o swoich gastrycznych kłopotach, o czym
tylko się da!
Ach jak pięknie rozprawia o Wielkim Tygodniu, o szacunku dla innych, dla ich
obyczaju, o sztuce też potrafi...
SUPERIGNOR dla Ciebie kmiocie !
Pewnie chcesz się trochę powymyślać , przezywać, zelżyłbyś też z równą ochotą!
Jesteś tylko tym co sam pokazujesz na tym Forum , ale też i na innych z
jakością Tobie właściwą się pojawiasz. Znajdź jeszcze parę słów i dołóż
kubkowi! A co ! Niech sobie nie myśli, że będzie z Takim SUPERMARIO szukał
zwady!
A mavashi już nie będziesz kopał? Pewnie nie , bo widmo smyczy i krótkiego
łańcucha Cię płoszy.
hahahaha
drK
Obserwuj wątek
    • Gość: samanta Re: ZŁOWROGIE WARCZENIE IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 28.03.02, 16:52
      jeszcze wam sie qrwa nie znudzilo????? Idzcie na piwo chlopy ,uwalcie sie jak baki i bedzie moze zgoda;)
      • Gość: kubek Re: To przecież proponuję przyjemności IP: 192.168.5.* 28.03.02, 17:08
        w O PRZYJEMNOŚCIACH...
        A Ciebie pozdrawiam i też należę du tych co ich byle gówno nudzi
        ;)))kubek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka