Gość: kubek
IP: 192.168.5.*
28.03.02, 16:44
Słysze złowrogie warczenie.
To MARIO DUE PALANCINO, jak spuszczony łańcuchowy kundel !
Ach jak zręcznie opowiada o kubku, o swoich gastrycznych kłopotach, o czym
tylko się da!
Ach jak pięknie rozprawia o Wielkim Tygodniu, o szacunku dla innych, dla ich
obyczaju, o sztuce też potrafi...
SUPERIGNOR dla Ciebie kmiocie !
Pewnie chcesz się trochę powymyślać , przezywać, zelżyłbyś też z równą ochotą!
Jesteś tylko tym co sam pokazujesz na tym Forum , ale też i na innych z
jakością Tobie właściwą się pojawiasz. Znajdź jeszcze parę słów i dołóż
kubkowi! A co ! Niech sobie nie myśli, że będzie z Takim SUPERMARIO szukał
zwady!
A mavashi już nie będziesz kopał? Pewnie nie , bo widmo smyczy i krótkiego
łańcucha Cię płoszy.
hahahaha
drK