mario2 08.12.04, 07:48 kurde, bo u mnie szaro i buro Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 07:50 u mnie też :) Spóźnisz się na pociąg! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:52 Zaloguj sie, bo nie wiem z kim gadam :) Pociag o 8.30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 07:53 A komu się jeszcze chwaliłeś, że będziesz jechał expresem? Przyznaj się, ale to migiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:54 mamie :) LOGUJ sie, z nielogowanymi boje sie gadac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 07:56 hej! Bo jeszcze w to uwierzę! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:56 bez komentarza. z 2 powodow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 07:58 poproszę o powody :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:59 z niezalogowanymi nie gadam- 1 powod Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:02 Drugi pewnie taki sam? :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:03 nie dam sie sprowokowac- powod 2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:04 Ćwiczysz sobie nerwy na mnie? :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:05 po prostu nie gadam z niezalogowanymi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:07 To co ja widzę? Omamy mam! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:08 masz tylko jedna mame, po co ci 2 omamy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:11 Zrobiłabym podmianę ! Omamy są o wiele bardziej ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:13 Uhm, i przytulne, i takie jakieś bardziej ludzkie :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:15 oma- babcia mama- mama niezly konglomerat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:16 Tak, zwłaszcza babcia :))) Jej to już zupełnie wszystko jedno. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:17 tak to juz jest z babciami... Wiem cos o tym, odkad jest przekonana, ze jestem jej kuzynem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:19 Moja za to sądzi, że jest bogatą włościanką :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:20 Ma wille w bogatej dzielnicy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iiii Re: Czy sloneczko juz wstalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 08:23 A jakże. Mniejsza o to, że dach w niej jak żółty ser z dziurami :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 13:03 Wiec czemu sie dziwisz. Gdybym ja mial choc taka wille w Wawie, pylalbym sie ile ta stolica kosztuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:54 Mnie się chwalił i jeszcze paru innym :P Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:55 sratatata wiesz ze ta promocja jest aktualna tylko wtedy , kiedy kupujesz bilet z tygodniowym wyprzedzeniem? Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:57 A to niefart! Zawsze wymyślą jakiś kruczek, żeby nabić klienta w butelkę! :( Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:58 no wlasnie- tak bym sobie samochodem pojechal o 5 rano. Teraz juz za pozno :( Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:59 Nic o tym nie było napisane? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 07:59 moze nie doczytalem. Wlasnie otwieram strone PKP Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:01 Masz teraz 1 wyjście: kupić bilet powrotny na za tydzień :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:02 a moze juz w ogole nie bede wracal? Co Ty na to? :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:03 Mnie to jak najbardziej urządza :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:04 Ciebie tak, gorzej z otoczeniem :) Duzo zalezy od dzisiejszego dnia! Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:06 Wiem, ale na wszelki wypadek nic nie będę sobie myśleć naprzód. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:07 Ja tez sie postaram nie myslec :) Zreszta z tego co wiem, bedzie jeszcze kilka okazji, by zmienic istniejacy stan rzeczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:09 Wychodzi na to, że znowu nic nie wiem :( Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:10 Bo terminy jeszcze nie ustalone. Przeciez zawsze dowiadujesz sie pierwsza... :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:12 Cholera, i kto tu kogo prowokuje??? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czy sloneczko juz wstalo? 08.12.04, 08:12 Nie prowokuje, tylko prawde mowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co nie .. 08.12.04, 08:07 potrafi twardziela wyczyscic, po przymknieciu niewinnego malzowinka:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:08 Jade na rosssmowke kwalifikacyjna :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:09 a co ola, szuka nowego meza, stracila wiare w niewinnosc tamtego? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:11 Jaka zas Ola. Kitus, czy Ty czasem wczoraj nie naduzyles pewnych srodkow dopingujacych? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:13 a ile ol macie, w KC PZPR? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:14 To afera z jej mezem, nie z nia :) A on nie zostal przyjety ze wzgledu na styropianowa przeszlosc :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:15 zapomnialem, przeciez wszystkie czerwone sa niewinne, tylko styropiany kradna:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:16 a klamia LPR ki- czego Romanek jest przykladem :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:20 a paulinki biora kase od kulczyka, o tempora, o mores:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:21 I wydaja ja na oplacanie kaucji zlodziejom :( Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:08 Kitkuś, a Ty o czym tym razem? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:11 o zatrzymaniue przez opolski CBŚ, meza poslanki aleksandry j., ktora slynie z tego, ze swietnie formatuje dyski twarde:) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:12 I pomyśleć, że chciałam córce nadać imię Ola... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:13 Ktorej corce? Tej pierwszej, czy tej drugiej? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:14 fajne imie, mam bardzo mile wspomnienia, zwiazane z olami, a szczegolnie z jedna:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:15 Ty zyj terazniejszoscia... Trzeba z zywymi naprzod isc a nie w uwiedlych laurow lisc... Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:15 Musisz mi o tym koniecznie opowiedzieć przy okazji :) No i oczywiście o defragmentacji też. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:16 Tobie sie defragmentacja z defloracja nie pomylila? :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:18 Mnie akurat nie :P Proszę mi tu nic ie deprecjonować! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:19 zaraz Ci sie imputacja z amputacja pomyli. Tak samo jak kiedys Hanysskowi Cortes z Cortasarem :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:21 Patrz, a to taki wykształcony i oczytany człowiek. To mnie pociesza :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 13:05 Kto Cortes? On wcale nie byl taki oczytany :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:18 oki, tym bardziej ze sie moze z moja Ola spotkam we wrzesniu, mamy bankiet z okazji 60-rocznicy naszego gimpla:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 60 lat po maturze? 08.12.04, 08:20 Niezle sie trzymasz jak na swoj wiek :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: 60 lat po maturze? 08.12.04, 08:22 ale ty ciemny marys jestes, 60 lat temu zakonczyla sie II WS, i w niektorych poniemieckich miasteczkach powstaly polskie szkoly, rozumiesz teraz:) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:20 Wrzesień to piękny miesiąc, jestem do niego osobiście emocjonalnie przywiązana :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:23 opowiesz mi o tym? :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: lecisz marysiu do wawaki, pocieszac ole, co n 08.12.04, 08:25 Dla nauki WSZYSTKO! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czesc Ci, ucaluj ole, od Nas... 08.12.04, 08:24 Masz uroczy uśmiech, mówił Ci to ktoś? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
nowi_a Re: Czesc Ci, ucaluj ole, od Nas... 08.12.04, 08:29 Ho, ho, ho! Miałam tę przyjemność :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Czesc Ci, ucaluj ole, od Nas... 08.12.04, 08:31 qrcze, a ja nie wiem, kto Ty. :( Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Czesc Ci, ucaluj ole, od Nas... 08.12.04, 13:11 Oj Kitus, pomysl tylko.... :) Odpowiedz Link Zgłoś