Dodaj do ulubionych

Szukam.....

28.01.05, 17:08
no właśnie, czego ja szukam, cholerka ta starosc, jest straszna...
albo wrecz przeciwnie, bo nie niesie rozczarown...kiedy sie szuka...
Pozdrawiam szukających i znalezionych :)
Libressa
Obserwuj wątek
    • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 17:09
      Czesc Libresska:)
      • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:10
        Witaj Profesore,
        a moze Ty wiesz , czego poszukuje Libressa???
        Pomóz strapionej Kobiecie :)
        • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 17:11
          Kidys ktos powiedzial ze "kwadratowych jaj" :)
          • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:13
            Tego wykluczyc nie można , jestem niezwykle wymagające, moze cos w tym byc...
            Myślisz,ze znajdę??
            • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 17:15
              To zalezy na ile potrafisz zaakceptowac innego czlowieka z jego wadami.
              • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:17
                Ależ, ja głownie uwielbiam Meżczyzn za ich wady...to jest fascynujace...
                Jestescie tacy bezbronni;)
                • haddamus Re: Szukam..... 28.01.05, 17:20
                  Witam. No to zalezy czy potrafisz isc na kompromis, uszanowac czyjes zdanie,
                  przyznac komus racje, przyznac sie do bledu itp... Choc jedno drugiego nie
                  wyklucza.
                  • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:24
                    Witam,
                    Zdanie to zazwyczaj mam swoje, ale nie przeszkadza mi cudze,
                    Kompromis, to bardzo trudne słowo,ale nie niemozliwe,
                    do błedu jak najbardziej, z przyznaniem racji gorzej,
                    ale to miesci sie w kompromisie, uznanie subiektywnej opinii:)
                    P.S.
                    Niestety znikam w real,ale wroce:)
                    • haddamus Re: Szukam..... 28.01.05, 17:31
                      No to może zmień krąg poszukiwań i porozglądaj się za takim bezbronnym
                      pantoflarzem bez charakteru, którego będziesz ubierala od stóp do glow, mówila
                      kiedy ma iść do fryzjera lub kiedy glowę ma umyć itp.

                      Ale pewnie przy takim byś się zanudzila.....
                      • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:35
                        Kto to jest pantoflarz???
                        W moim mniemaniu , to własnie taki jest ideałem, gdzyż nie ma wad ;P
                        Ja lubie Tych niepokornch :)
                        Ide do juz ;) Pa!
                        • haddamus Re: Szukam..... 28.01.05, 17:39
                          Niemajacy wad pantoflarz jest dla Ciebie idealem a z drugiej strony lubisz tych
                          niepokornych... No to mamy problem. Sama sobie zaprzeczasz, nie wiesz kogo
                          pragniesz i masz problemy z przekazem a wiec nie mozna Cie zrozumiec.... To
                          taka diagnoza na szybko....
                          • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:41
                            Sprobuj przeczytac mojego posta ze zrozumieniem , prosze , moze wtedy nasza
                            rozmowa zahaczy o interesujaca ....
                  • haddamus Re: Szukam..... 28.01.05, 17:26
                    Wszyscy jestesmy bezbronni czy tylko niektorzy? I czy to jest ta wada za którą
                    nas uwielbiasz... bo już nic nie rozumiem...
                    • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:32
                      Nie wiem czy wszyscy, ale tych ,ktorych znam tak,
                      ale to jest Very Exiting...
                      Nierozumienie, to tez jedna z tych wad, ktore uwielbiam ;)
                      Pa!
                • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 17:23
                  No to musisz wyjsc im na przeciw zeby Cie znalezli,jak siedzisz w domu to sie
                  marnujesz:)))
                  Moze zapisz sie na kolko Tanca (obojetnie jakiego),fitness kolektywny,
                  kolko brydzowe,klub samornych serc,klub dreptusie,moze motocyklowy...wioslarski
                  lub zeglarski,jujitsu(tu sie bedziecie dotykac),judo (mozecie na sobie polezec w
                  drugim terminie),narty ,tenis,plywanie(mozesz pomylic przebieralnie).
                  Widzisz jak duzo mozliwosci!
                  • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:28
                    Zdecydowanie z tej całej oferty wybieram dobry sex :))))
                    On jest dla Kobiety najlepszym tancem i fitnessem.
                    Juz nie wspomne o zdrowotnym aspekcie:DDDDDDD
                    Znkam, wpadne później :)
                    Pa!
    • Gość: renata Re: Szukam..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:24
      Libressa, tak z ciekawości pytam ile Ty masz lat, jeśli mozna wiedzieć
      pozdrawiam :)
      • zosia.samoosia Re: Szukam..... 28.01.05, 17:28
        zasłużyła juz na emeryture :))
        • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:33
          Witaj,
          czy przypadkiem ,nie przemawia przez Ciebie, uczucie, ktore jest mi obce;P
          Znkam, Pa!
          • Gość: renata Re: Szukam..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:35
            złych intencji może sie tylko dopatrzyć ten, kto sam je ma ;)
            • haddamus Re: Szukam..... 28.01.05, 17:39
              To "projekcja"
        • Gość: renata Re: Szukam..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:34
          acha, myslałam, ze to młoda kobietka, która ma dołek.
          no ale w takim razie rozumiem, chociaz to nie jest chyba sprawa lat tylko
          nastawienia do życia, tak sobie myslę
          • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:37
            Renatko, z całym szacunkiem, wiek nie odgrywa roli,az tak wielkiej,
            a nastawienie do zycia, w czystej postacj hedonizm :))))
            Pa!
        • trzpiot_1 Re: Szukam..... 28.01.05, 18:35
          Zosia, taki miły jesteś, aż się flaki przewracają. Po co to pleść takie
          farmazony, i to jeszcze kto jak kto, ale moderator?? Jestem naprawdę
          zniesmaczona Twoja wypowiedzią.
          Mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy.

          zosia.samoosia napisał:
          > zasłużyła juz na emeryture :))
          >
          >
      • Gość: jedna_kobieta Re: Szukam..... IP: *.easycomm.pl / 212.191.169.* 28.01.05, 17:34
        Libressko proszę daj spokój z tą starością,ja mam za 5 dni urodziny, dlaczego
        uważasz 40-letnie za stare?Oglądają się faceci,mrugają oczkami,zansz wszystkie
        swoje pragnienia, masz dojrzałość, od młodzieży nie możesz się odgonić.Nie rób
        mi tego z tą starością.Spotkałam zakonnicę cakiem interesującą osobę
        opowiedzala mi historię związku jejcioci 70-letniej sprzed 20 lat(ciocia maiała
        41,jej ukochany 21) są szczesliwi i do tej pory razem, tak też się zdarza..
        • Gość: renata Re: Szukam..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:39
          rany myslałam, że Libressa ma z 60 lat i tak smuci
          Ja sama jestem pod 40, owszem może moje ciało nie jest tak rewelacyjne jak
          ciało 20 letniej kobiety, ale nigdy nie czułam się lepiej.
        • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 17:39
          Jedna _Kobieto Ty mnie nie drażnij, wrecz przeciwnie jestem ogromną admiratorka
          Kobiet i Meżczyzn po 40 -te, to najwspanialszy czas, Ci *pryszczaci* nie maja
          pojecia jak moze byc wspaniałym ...
          pozdrawiam wszystkich 40 z duzym plusem :)
          PA!
          • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 17:42
            To juz wiosna i od razu argument sie znajdzie :)))
          • Gość: renata Re: Szukam..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:43
            bardzo przepraszam :)
            żadko wchodzę na forum i nie byłam zorientowana w Twojej osobie
            Jeszcze raz przeprasza i wszystkiego dobrego :))
            • Gość: jedna_kobieta Re: Szukam..... IP: *.easycomm.pl / 212.191.169.* 28.01.05, 17:49
              Jeśli Cię troche podrżniłam to chyba dobrze,ale jestem uczulona na słowo
              starość i może mi wybaczysz.
              • Gość: renata Re: Szukam..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:55
                nie ma problemu, to ja przepraszam :)
              • wietka Re: Szukam..... 28.01.05, 17:58
                " piękni czterdziestoletni"... ;)))
                • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 20:43
                  Witaj Wietko,
                  Piekna powinna byc Dusza, a ta jest niesmiertelna;)
                  Ciało, to tylko "pojazd" dla niej...:)
    • walnientynka Szukam.....podpaski... 28.01.05, 18:47
      chyba libra mi jej nie podpierniczyla,
    • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 20:36
      No udało mi sie wrocic szczesliwie z tego cholernego reala, City w okolicach
      Nowego Świata co prawda piękne, ale ciepły domek i maszyna zdecydowanie lepsze,
      Renata i Jedna_Kobieta, nie należe do osób, ktore sa obrażalskie, a net
      szczgolnie wymaga ogromnego dystansu, wtedy jest świetna zabawa...
      Pozdrawiam wieczorowo, stroje obowiazuja dowolne, ja np. jestem bosonoga ;)
      • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 20:37
        ogladam zlotopolskich ale zerkam na was wcinajac pieczarkowa z torebki:)))
        • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 20:40
          No, w takim towarzystwie, to raczej nie bywam :(
          Ale dobrze,ze jestes :)
    • malinka48 Re: Szukam..... 28.01.05, 20:39
      nio:))nareszcie Libressa puściła standartowy temat forum hehehehe czyli
      Szukam.....
      • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 20:42
        Witaj Malinko,
        a co, wszyscy moga to ja też, tyle tylko,ze ja szukam takiego z wadami :)
        A najwieksza to powinien być intelekt :DDDDDDD
        • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 20:55
          No to pieknie zrobmy wiec konkurs,rozpiszmy moze sie ktos znajdzie.
          • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:04
            Profesore, to nie jest konieczne, wiesz za duze zamieszanie, komisja, jury,
            zakradłby sie neptyzm, korupcja, nie...
            A tak w ogole , to po co mi *absolwentce wielu zwiazkow* taki kłopot, nie daj
            Boze jeszcze sie zakocha i to dopiero problem...:)
            --
            Każda oczywistość jest banalna...
            • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 21:06
              Obiecuje ze jak bede w Warszawie zabiore Cie na lody do Blicklego ,jak
              wytrzymasz czekanie u fryzjera francuskiego co mi zetnie.
              • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:09
                Bardzo mi miło, ale a całym szacunkiem Lody u Profesora matematyki, nie sa
                dobrym pomysłem, ja chce życ!!!!
                Dlaczego miałabym czekac u fryzjera?? No chyba ,ze jego jezyk jest rownie dobry
                jak *scinanie* głow;P
                • profesor8 Re: Szukam..... 28.01.05, 21:17
                  Milo by bylo gdybysmy ladnie wygladali wiec zetne wlosy profesjonalnie.
                  No czekac nie bedziesz.
                  No moze zdam sie na Ciebie i wskazesz mi miejsce gdzie sa najsmaczniejsze,tak
                  bedzie prosciej.
                  Potem moze jakas winiarnie ...
                  • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:22
                    To, zdecydowanie lepiej,profesjonalizm cenie sobie bardzo, whatever...:)
                    Zapowiada sie obiecująco...;)
                    • profesor8 Dobranoc-ide czytac madre ksiazki 28.01.05, 21:24
                      W lato libreska jeszcze 4 miesiace ...
                      Teraz ide poczytac ,czasu mi szkoda tu siedziec ,zaleglosci w czytaniu przez te
                      chorbe.
                      Powiem dobranoc ,ale spac pojde za 2-3 godziny:)
                      • libressa Re: Dobranoc-ide czytac madre ksiazki 28.01.05, 21:30
                        Dobranoc Profesore, pojde spac około 2-3 nad ranem :)
                        • walnientynka lepiej spac z madra ksiazka............... 28.01.05, 21:37
                          niz,
                          z byle jaka podpsaka,
                          • libressa Re: lepiej spac z madra ksiazka............... 28.01.05, 21:38
                            Kitus, z podpaski , to ty sobie kolnierzyk zrob, bedziesz miał radoche,
                            jedyna realna :)
        • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 20:57
          Libresso, za calego serducha zycze CI, abys znalazla, czego/kogo potrzebujesz ;)

          • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:07
            Witaj, moja Miła,
            najbradziej szukam *świetego spokoju* ,co przy mojej niepokornej duszy nie jest
            takie łatwe:)
            Pozdrawiam masz dobre serduszko :)
            • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 21:19
              Mam plan terenu, gdzie można znaleźć spokój, ten święty i ten nieświęty..
              Działa w każdej miejscowości, więc nieważne, skad jesteś ;))

              Jak już wyjdziesz z domciu, skręcasz w prawo. Idź prosto, aż miniesz dwa
              skrzyżowania. Na następnym skręć w prawo ponownie ;) Na lewo, na prawo, prosto.
              I jeśli na tej trasie nie znajdziesz lodziarni, to się do mnie zgłoś z
              reklamacją ;D

              Co to ma wspólnego ze Świętym Spokojem?
              Ano, jak już kupisz loda, siądź na pierwszej lepszej ławce i skonsumuj w blogim
              spokoju ;))))
              • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:24
                Ostatnio preferuje, uboższa wersje "swietego spokoju", w jedym takim
                zaprzyjaźnionym sklepie zakupuje stosowna ilosc "swietego spokoju" i pod osłona
                nocy i przed domownikami "oddaje sie " jemu z błogoscia :)
                • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 21:26
                  Ło matko, ło matko.. Co to być może..
                  Jeśli to tajemnica, to uchyl jej rąbka ;)
                  • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:30
                    No Lody, w kazdej ilosci przyswajam :DDDDDD
                    • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 21:35
                      No ja to niekumata jestem.. ;))
                      Tak, czasami nie nadążam ;))
                      • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:37
                        Wyluzuj, baw sie, zależy to tylko od Ciebie, pisz sobie co chcesz i z kim
                        chcesz, wszak to Forum Towarzyskie...:)
                        • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 21:39
                          Ano, towarzystwo towarzyskie tutaj, jak nigdzie..
                          Uprzejme, poklepie po plecach..

                          A ja mam na awanturkę chrapkę.. Rozglądam się za obiektem ;))
                          • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 21:43
                            Czasem usiłuje noz w plecy wbic, czasem udaje dowcipnisiów, przewaznie jak sie
                            opije jakąś tandetna gorzałą z rozpaczy, jakies *walniete* nicki przyjmuje,
                            roznie to bywa, nalezy okazać miłosierdzie i zrozumienie ułomości :DDD
                            • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 22:01
                              Heh.. no widzę, że walnientynka powiedziała, co wiedziała..

                              Walnięte te tynki, nie ma co ;)))
                              • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 22:03
                                Czesto, to robi, nic innego nie potrafi, taka egzotyka tez tutaj bywa,
                                miłosierdzi, jeszcze raz miłosierdzie :)
                                • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 22:09
                                  Ale to jest ciekawe zjawisko, znaczy się, zastanawiające..
                                  Zaiste, z tą moją inteligencją, coś nie tak jest.. Albowiem, jak zwykle nie
                                  kumam, dlaczego ludzie takie posty smaruja..

                                  Potrafisz to rozłożyć na czynniki pierwsze?!
                                  Może napiszemy coś wierszem? ;)))
                                  • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 22:13
                                    Bo chca w jakis sposob zwrocic na siebie uwage:)
                                    To komleksy ...jakas trauma z dziecinstwa, roznie bywa :)
                                    • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 22:39
                                      A ja śmiem wysnuć teoriem takowom ;)
                                      Że to jest facet, ten walnienty ;) oczywiście.

                                      Bo babkom tak podpaski obrzydły tak, że nawet jakby zauważyły jakąkolwiek
                                      zbieżność w nicku, to by słowem nie skomentowały. A faceta to rajcuje..
                                      • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 22:43
                                        Bardzo ciekawa teoria, dlatego poleciłam mu ten "kołnierzyk"
                                        to podobno jest facet, przynajmniej za takiego chciałby uchodzić ;)
                                        • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 22:51
                                          A z drugiej strony. Jeśli facet, to gdzie te jaja?! :)))
                                          • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 22:55
                                            Wirtualne!!!! :)
                                            • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:02
                                              No a za nie to zlapać nie można.. ;)))))
                                              • konrado80 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:08
                                                sorki ze tak sie w trace w trakcie, ale o co chodzi???
                                                • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:11
                                                  Ło matko, przyłapał mnie na wygadywaniu głupot.. <olaboga> ;))
                                                  • konrado80 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:15
                                                    nie czytalem wszystkiego wiec nie musisz sie bac :)))
    • libressa Re: Szukam..... 28.01.05, 23:10
      Alez Sasiedze, co za problem , jest nam niezwykle miło :)
      Omawiałysmy "wirtualny nabiał" jednego usera, bo nie wyglada na to ,zeby miał
      rzeczywisty, sadząc co zdarza mu sie "nagryzmolic na FT" :DDDDD :)
      • konrado80 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:15
        aha juz chyba wiem :)
        mowicie o tym czyms na "W"? :))))
        • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:17
          No, facet z wigorem.. W, jak Wigor, polot, splot ciężkich przypadków. ;)))
          • konrado80 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:19
            mowisz o tych tabletkach? :))))))))))))
            • miszelka1 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:22
              To by było V..

              Ale ja sie juz muszę pożeganć..

              Tymczasem i do następnego!
              • konrado80 Re: Szukam..... 28.01.05, 23:29
                czepiasz sie szczegolow :))))))
                dopiero przyszedlem a Ty juz uciekasz :(
                to milych i kororowych snow ;)
                Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka