Dodaj do ulubionych

"A co ludzie powiedzą?!"

16.03.05, 20:55
Luckowa przegięła, a ja się ubawiłam :}
Obserwuj wątek
    • mallina Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 20:57
      no wlasnym uszom nie wierzylam, ze to uslyszalam;-)))
      wydawala mi sie Luvkowa nieco bardziej "postepowa" a tu rozczarowanie..
    • gocha221 Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:06
      przezabawna była w tym swoim oburzeniu konkubinatem Goszy:-)))

      jeśli jest chocby ćwierc-inteligentna to chyba nie powinna miec złudzeń co do
      swojej córci:-)
      • lezka_z_posen Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:10
        zwłaszcza,ze ślub może wziąć tylko cywilny,czyli w rozumieniu wiary katolickeij-
        a o to chyba luckowej biega-będzie zawsze grzeszyć w wyrze;)
        • mallina Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:11
          a co sie stalo w zasadzie z jej malzonkiem pierwszym?
          przegapilam te powtorkowe odcinki w ktorych mialo wyjsc, ze kolegowal sie z gejem..
          jak to bylo?maz byl bi?
        • fiodorop Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:11
          ale się chyba dziś działo,a ja wybrałam psychopatycznego zabójcę jarka
          • lezka_z_posen Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:15
            odcinek był nudny jak zaloty tulipana,dobrego wyboru dokonałaś;)
            • lezka_z_posen Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:19
              a ta nowa postać w moherowym berecie,co to teraz za luz marije nic w recepcji
              nie robi,to ma ożywić akcję,czy o co ilonie chodzi??
              a marija jest tak przejęta rolą matki zasępczej,że tylko czekam,aż zacznie sie
              u niej laktacja;)
          • romana_polka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:22
            też wybrałam Jaro i nie żałuję :)))
        • agata_christie Re: "A co ludzie powiedzą?!" 18.03.05, 00:10
          W sumie to niekoniecznie. Jak mąż się okazał pedałem, to unieważniają od ręki.
          Podobnie ma Marta, i to nie przez zdrady Jacka, ale:
          1. ukrył bezpłodność
          2. jest psychicznie niedojrzały do małżeństwa z powodu hazardziarstwa

          Czyli panny z białym welonem w zasadzie by z nich jeszcze były.
    • sikor_ka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:19
      Gocha po upojnej nocy nie da się wywalić z łóżka.
      Nareszcie robi to co umie i lubi najbardziej.
      • wieslawa-siemiankowska Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:29
        Ciekawe za to co umie Steffen ? Bo chyba Gosza to specjalnie happy po
        konsumpcji nie była, widać poprzedni byli lepsi.
        • sikor_ka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:33
          E tam Gocha taka wyberdna nie jest, a dupa swędzi.
          Na pustkowiu i Stefan ogier.
    • lideczka_27 Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:31
      Jak tylko mysza jej oświadczyła, że się wyprowadza, od razu pomyślałam, że
      zaraz luckowa z tym tekstem wyskoczy no i masz ;)


      A swoją drogą uważam, że cygana powiedziała Sztefenowi prawdę, pomieszkają i
      gosza dojdzie do wniosku, że Sztefen ma za krótkiego...
    • cortinka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 22:01
      Biedna Luckowa (czyżby następczyni Pani Bukietowej?)powinna jeszcze dodać: Nie
      tak Cię wychowałam.
      Mąż zamiast chodzić w niedzielę do kościoła - w szachy gra. A teraz Gosza idzie
      w konkubinat. Oj, niedobrze, niedobrze...
    • gryfb Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 22:23
      Stara cholera zamiast Luckowi pyzy gnieść to nagle Małgośnej dupy pilnuje.

      A ciotki Wande coś nie widać, penwie na tej kosmetyczce siedzi coby jej noch
      ein mal nicht verloren.
      • sikor_ka Re: gryfb 16.03.05, 22:32
        A ciotki Wande coś nie widać, penwie na tej kosmetyczce siedzi coby jej noch
        > ein mal nicht verloren.

        Tante Wanda nicht verloren , bo ona ją gegessen mit geld.
        A teraz haben durchfall.
        • mallina Re: gryfb 16.03.05, 22:36
          Durchfall to ona pewnie maila jak szukala tej kosmetyczki;-)
          teraz pewnie po tych przezyciach odpoczywa w swoim pokoiku;-)
          • sikor_ka Re: gryfb 16.03.05, 22:46
            A Euro se pewnie w dup.. poupychała.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka