hairspray.queen 16.03.05, 20:55 Luckowa przegięła, a ja się ubawiłam :} Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mallina Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 20:57 no wlasnym uszom nie wierzylam, ze to uslyszalam;-))) wydawala mi sie Luvkowa nieco bardziej "postepowa" a tu rozczarowanie.. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:06 przezabawna była w tym swoim oburzeniu konkubinatem Goszy:-))) jeśli jest chocby ćwierc-inteligentna to chyba nie powinna miec złudzeń co do swojej córci:-) Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:10 zwłaszcza,ze ślub może wziąć tylko cywilny,czyli w rozumieniu wiary katolickeij- a o to chyba luckowej biega-będzie zawsze grzeszyć w wyrze;) Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:11 a co sie stalo w zasadzie z jej malzonkiem pierwszym? przegapilam te powtorkowe odcinki w ktorych mialo wyjsc, ze kolegowal sie z gejem.. jak to bylo?maz byl bi? Odpowiedz Link Zgłoś
fiodorop Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:11 ale się chyba dziś działo,a ja wybrałam psychopatycznego zabójcę jarka Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:15 odcinek był nudny jak zaloty tulipana,dobrego wyboru dokonałaś;) Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:19 a ta nowa postać w moherowym berecie,co to teraz za luz marije nic w recepcji nie robi,to ma ożywić akcję,czy o co ilonie chodzi?? a marija jest tak przejęta rolą matki zasępczej,że tylko czekam,aż zacznie sie u niej laktacja;) Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:22 też wybrałam Jaro i nie żałuję :))) Odpowiedz Link Zgłoś
agata_christie Re: "A co ludzie powiedzą?!" 18.03.05, 00:10 W sumie to niekoniecznie. Jak mąż się okazał pedałem, to unieważniają od ręki. Podobnie ma Marta, i to nie przez zdrady Jacka, ale: 1. ukrył bezpłodność 2. jest psychicznie niedojrzały do małżeństwa z powodu hazardziarstwa Czyli panny z białym welonem w zasadzie by z nich jeszcze były. Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:19 Gocha po upojnej nocy nie da się wywalić z łóżka. Nareszcie robi to co umie i lubi najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslawa-siemiankowska Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:29 Ciekawe za to co umie Steffen ? Bo chyba Gosza to specjalnie happy po konsumpcji nie była, widać poprzedni byli lepsi. Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:33 E tam Gocha taka wyberdna nie jest, a dupa swędzi. Na pustkowiu i Stefan ogier. Odpowiedz Link Zgłoś
lideczka_27 Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 21:31 Jak tylko mysza jej oświadczyła, że się wyprowadza, od razu pomyślałam, że zaraz luckowa z tym tekstem wyskoczy no i masz ;) A swoją drogą uważam, że cygana powiedziała Sztefenowi prawdę, pomieszkają i gosza dojdzie do wniosku, że Sztefen ma za krótkiego... Odpowiedz Link Zgłoś
cortinka Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 22:01 Biedna Luckowa (czyżby następczyni Pani Bukietowej?)powinna jeszcze dodać: Nie tak Cię wychowałam. Mąż zamiast chodzić w niedzielę do kościoła - w szachy gra. A teraz Gosza idzie w konkubinat. Oj, niedobrze, niedobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
gryfb Re: "A co ludzie powiedzą?!" 16.03.05, 22:23 Stara cholera zamiast Luckowi pyzy gnieść to nagle Małgośnej dupy pilnuje. A ciotki Wande coś nie widać, penwie na tej kosmetyczce siedzi coby jej noch ein mal nicht verloren. Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: gryfb 16.03.05, 22:32 A ciotki Wande coś nie widać, penwie na tej kosmetyczce siedzi coby jej noch > ein mal nicht verloren. Tante Wanda nicht verloren , bo ona ją gegessen mit geld. A teraz haben durchfall. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: gryfb 16.03.05, 22:36 Durchfall to ona pewnie maila jak szukala tej kosmetyczki;-) teraz pewnie po tych przezyciach odpoczywa w swoim pokoiku;-) Odpowiedz Link Zgłoś