agnulek 15.06.02, 21:31 ja sie tylko zastanawiam, dlaczego TU wszedzie tyle przeklenstw? A moze dziwi (przeraza!) to tylko mnie!? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
onlyania Re: dlaczego kurFa i inne?? 15.06.02, 21:33 przeraza tylko cie.... anulek...:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
agnulek Re: dlaczego kurFa i inne?? 15.06.02, 21:40 czyli ze kurwy i inne sa w cenie i pozadane?! Malo slow wyrazajacych oburzenie w polskim mamy? Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: dlaczego kurFa i inne?? 15.06.02, 21:45 nie, ale to tak dobitniej brzmi, i tyle..... czasem lepiej porzucac kurfami i innymi i ochronic sie przed psychiatrykiem niz w psychiatryku wyladowac........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta a kto IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 22:09 powiedzial qrwa ze ja oburzona jezdem? mam dobry humor ,no!;)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: a kto 15.06.02, 22:11 he he he, to powiedziawszy samanta uchronila sie przed psychiatrykiem....:))) ps, ciotka, tylko siem czasem nie obraz, :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
agnulek Re: a kto 15.06.02, 22:28 hehe nieee... tylko sie dziwie, bo nieprzeklinanie cenie.. a wszedzie w kolo.. no nic, przeciez to tylko slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: a kto 15.06.02, 22:31 a ty niby skond sie urwalas ze z takim tekstem tu wyskakujesz, co??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: a kto IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 22:33 Only przestan! A moze ona jest normalna co? Mielibysmy jednego niepojeba na forum;)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: a kto 15.06.02, 22:47 no ale ona ma nicka agnulek, moze to zakrawa na zagrozenie mojego nicka na forumie....i mnie rzecz jasna....a moze ona tylko taka grzeczna udaje, a marychy pali wiecej ode mnie, a i chla tyz czesciej, bo kompa ma w chacie, czy cos.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: a kto IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 22:51 Only,dziecko...Konkurencja przy tobie?! Z takimi rodzicami jakich masz i takiej ciotce?! Wolne zarty...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: a kto 15.06.02, 22:56 a wiadomo???? starzy moze kcom se podmienic, i cos atrakcyjniejszego znalesc, bo nie kazdy moze z takim glabem jak ja cale zycie przezyc...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: a kto IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 23:02 alez malenka! Jestes potworem ,ktorego sami stworzyli wiec jestes dla nich idalna! Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: a kto 15.06.02, 23:05 a jakby to men powiedzial: pitolisz.... he he he :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: a kto IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 23:06 no...pitolisz;))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: a kto 15.06.02, 23:08 no wlasnie, a wolalabym sobie podrinkowac....:(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: a kto IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 23:16 albo skreta zajarac:(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: a kto IP: *.turboline.skynet.be 15.06.02, 23:35 co to eakurew mlodociana tu pierdoli cos na nas? klniemy, bo lubimy. we wszystkich jezykach!!! kto pije, klnie i pali, ten nie ma robali, putain de merde!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: a kto IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 23:53 agnulek napisał(a): > hehe nieee... tylko sie dziwie, bo nieprzeklinanie cenie.. a wszedzie w kolo.. > no nic, przeciez to tylko slowa. *** no to kurwa mam u kolejnej przejebane! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: a kto IP: *.turboline.skynet.be 15.06.02, 23:59 i chuj marys, nie staraj sie na chama byc bardziej kremowy od wielkokremowkowej papy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: a kto IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 00:02 Mosz recht dziolcha. Te gorolskie porzadki to o kant rzyci rozczas. Byda sie godol, tak jak sie mie to podobo, a komu to zawodzo niych sie uszy zatko, abo do lazarytu w Toszku legnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: a kto IP: *.turboline.skynet.be 16.06.02, 00:05 to toz ci godom, ciuliku gupi! nie byc taki swiwnty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: a kto IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 00:07 Jo niy je swiynty. Mierznie mi sie ino czytac te swiyntojebliwe ciulstwa. Te boroki (zwane tyz purystami jynzykowymi) chcieliby, coby kozdy pierdolyl tak jak farorz z ambony- glosno i bez synsu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: a kto IP: *.turboline.skynet.be 16.06.02, 00:11 marys, ty ciuliku wylonaczony! purysta to je taki, co sam sie bijatykuje uo czistosc a grifnosc jenzika! a kluntwy som sam czynsciom jenzyka! ino trza czisto klnunc! to je purizm! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: a kto IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 00:15 To godosz, co my dwa tyz momy szansa pod ta sama hadra byc wciongniente, co te ciulonie, co to bulka przez bibulka a ciulika przez serwetka ino z kuli tego, ze pieknie i czysto klnymy? Jo niy poradza byc grzeczny w takij sytuacji. Srom na takie porzadki. Wola sie brynolem nadupcyc, jak ą i ę w ich wydaniu suchac i samymu uskuteczniac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: a kto IP: *.turboline.skynet.be 16.06.02, 00:18 marys, klnij jak chcysz, jo by sie bola jechac do jakiygos kraju i nie znoc kluntw, bo sam jaki chuncwot by mie pedziol po ichniymy "ty staro kurwo", a jo by sie usmiychola grzycznie jak gupio pizda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: a kto IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 10:09 hahahahaha...Przyszla mloda, kulturki nam zapodac i obudzila w nas potwory tym samym .;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Nie czytałam postów tego watku... IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.06.02, 10:49 Chcę tylko powiedzieć dzień dobry z rana! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp wielcy mi klniarze IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 11:42 agnulkowi też nieraz pewnie się bluźnie czy pojeb czy nie pojeb, przepłaszanie jest bezsensu mnie nieklnący bardziej dobijają niż Ci klnący w sumie przypomniało mi się, że wolę jednak nie kląć :) no, pomijając priv z miną :))) Odpowiedz Link Zgłoś
agnulek :-> 16.06.02, 13:39 ja tylko zapytalam a WY atak. Klnijcie ile wlezie, a kobiety jezeli czuja sie przez to LEPSZE to niech klna jeszcze MOCNIEJ i bardziej "publicznie" (jezeli to mozliwe). Proste pytanie a niekotrzy ideoleogie dorobili :-> pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: :-> IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 13:46 Ta ideologia funkcjonowala tutaj przed Toba bez Ciebie i funkcjonuje pomimo Ciebie a funkcjonowac bedzie nawet wbrew Tobie I co Ty znaczysz puchu marny ? :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: :-> IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 14:16 a baboli siem mala nie czepiaj ,no! Odpowiedz Link Zgłoś
agnulek *.* 16.06.02, 14:33 moze dla waszej hermetycznie zamknietej grupy nie znacze nic, mario2. Zdalam pytanie oczekujac jakis odpowiedzi, ale WY jak ludzie o malej wartosci zaczeliscie mnie atakowac! Nie mam ochoty was przekonac ze nie fajnie sie czyta takie posty, chcialam tylko wiedziec PO CO az takie slowa! I tyle na zdrowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: *.* IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 14:51 a czy ciebie ktos pytal dlaczego ich nie uzywasz?! nikt,wiec po cholere zadajesz durne pytania? Widocznie lubimy to ! Boszsz...nastepna swieta Cecylia???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: *.* IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 15:39 Grupa nie jest hermetyczna, to raz. Zawsze moga doszlusowac do niej nowi. Ten proces trwa stale. Wiekszosc z nas zna sie juz tutaj dosyc dlugo. Zna sie i lubi. Dla wiekszosci jednak niewyobrazalne jest takie postepowanie jak twoje. Przchodzisz nie wiedomo skad i od razu bierzesz sie za ocenianie i pouczanie. Oj nieladnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: *.* IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 15:48 jaki ty marys kuwa grzeczny jezdes,no,no..;))))) versal w morde jeza!:) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *.* 16.06.02, 17:07 agnulek, a kto ci atakowac tam raczyl....... jaka cholera raczyla, cio????? a jak raczyla to poslij takiej kilka, mocniejszych sie znaczy slowek, i od razu wszyscy sie super dobrze poczuja....:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp Re: *.* IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 19:49 nie rozumiem, gdzie wy dostrzegacie atak agnulki???? jeśli już, to pierwsza zaczepna odowiedź była onlyani, potem samanta się uniosła ktoś przychodzi i go bluzganie mierzi, bo ma oczekiwania może inne więc zapytał faktem jest, że klnięcie ułatwia expresję z jednej strony jest mocne i naturalne z drugiej to coś jak językowy joker zastępuje wszystkie karty, używasz go, gdy asy Ci się kończą mimo to, agnulek, chcę zauważyć, że większość klnie rozważnie i w sposób umotywowany, no może z wyjątkiem miny, która po prostu sama w sobie jest przekleństwem największym :) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *.* 16.06.02, 19:55 agnulka se atak uroila i tyle.... a ja zaczepna jezdem i tyle, nie chcialam zeby apel agnulki zostal olany przez innych.......a tak to i o agnulce moze sie wkrotce czegos wiecej dowiemy... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp Re: *.* IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 20:01 no tak! zaczepność to nie atak, to ataczek, only only ataczkowata taka :) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *.* 16.06.02, 20:07 taaaaaaaak, jakbym byla dla niej zbyt mila to by pomyslala ze ja facet i zaraz by sie chciala pewnie ***......a mnie nie stac na wczasy, jak co niektorych.... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: *.* IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 20:23 Oooo przepraszam ! Nikt nie klnie z takim wdziekiem jak ciotka Mina.Minusia bez przeklenstwa to jak potrawa bez soli,no! Odpowiedz Link Zgłoś
agnulek i.. 16.06.02, 20:49 jak to roznie mozna odbierac ;) Mnie sie odpowiedz onlyani podobala, satysfakcjonowala nawet :) a potem sie wypowiedzieli inni i przez chwile nie wiedzialam o co chodzi, hehe bo jak ktos pyta dlaczego krzyczysz to zazwyczaj krzyczy sie jeszcze glosniej :-> Nie chcialam nikogo oceniac czy krytykowac, z czystej zwyklej ciekawosci chcialam wiedziec. Skoro juz mam odpowiedz ;> to dziekuje. He he onlyania nawet jakbys byla onlyanem pieknym i madrym to na wakacje juz mam plany ;) poza tym wydaje mi sie ze bylas dla mnie mila. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: i.. 16.06.02, 20:52 he he he, ty agnulek nie zartuj sobie, bo zaraz bedzie ze ty to ja a ja to ty......:))) a dlaczego to ja niby nie mogem z wami na wakacje jechac?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: i.. IP: *.turboline.skynet.be 16.06.02, 21:40 jebac wszystkich i wszystko, jak leci. stop. chuj w oko gleboko wszystkim filistrom. stop. mina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: i.. IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.06.02, 21:41 A nie mowilam ! Nikt qrwa tak jak ciotka....itd;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: i.. 16.06.02, 21:44 ja sie dopiero uczem, ale geny swoje robia i bez tego...:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: a tak w ogole to czemu nas gazetka..... 16.06.02, 21:46 cos ostatnio nie kropkuje???? znudzilo sie jej czy cio???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: i.. IP: *.turboline.skynet.be 16.06.02, 21:48 do koca zycia nie zapomne, jak mamusia nazwala tatusia chujem kwadratowym. minusia miala wtedy 5 lat. myslala, myslala, az wreszcie zapytala: mamusiu, czemu nazwalas tatusia chujem kwadratowym? przeciez chuj ma ksztalt obly! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnulek Re: i.. IP: *.legnicka.stream.pl 16.06.02, 23:03 to ja juz pojde lepiej spac bo mi od tego czytania nastroj sie poprawil przez przypadek ;) onlyania z jakimi NAMI chcesz jechac? Do hiszpanii daleko, masz tyle wolnego to jedz za mnie.. Odpowiedz Link Zgłoś