viki2lav Re: Bene dictum 21.04.05, 09:04 i alles gute! w sumie sympatyczny niemlody czlowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Bene dictum 21.04.05, 17:55 A papaj se papaj, tylko dlaczego habe z musem? Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll Re: Bene dictum 23.04.05, 21:11 benek na takie dictum języka w papie zapomniał opad kopary normalnie a jak to majter zobaczył, to westchnął ino międląc w ustach słowa te: "wie haben mus ordnung gemahten...", bo był właśnie po szustym heinekenie i się mu na akcent rzuciło Odpowiedz Link Zgłoś