Dodaj do ulubionych

Bene dictum

20.04.05, 15:46
Habemus Papam.
Obserwuj wątek
    • netoholik Re: Bene dictum 20.04.05, 20:02
      Jawohl!
      • viki2lav Re: Bene dictum 21.04.05, 09:04
        i alles gute!
        w sumie sympatyczny niemlody czlowiek.
    • oldpiernik Re: Bene dictum 21.04.05, 17:55
      A papaj se papaj, tylko dlaczego habe z musem?
      • kanuk Re: Bene dictum 21.04.05, 18:38
        czarny mus haba_nero to jest.
        • oldpiernik Re: Bene dictum 22.04.05, 11:48
          heba nera mi doskwiera
          • miltonia Re: Bene dictum 22.04.05, 17:27
            Skwierczy Ci?
            • oldpiernik Re: Bene dictum 25.04.05, 12:10
              Ci-śnienie mi podnosi
              nota nie bene
    • fnoll Re: Bene dictum 23.04.05, 21:11
      benek na takie dictum języka w papie zapomniał

      opad kopary normalnie

      a jak to majter zobaczył, to westchnął ino międląc w ustach słowa te: "wie
      haben mus ordnung gemahten...", bo był właśnie po szustym heinekenie i się mu
      na akcent rzuciło
      • kanuk Re: Bene dictum 24.04.05, 15:32
        Pannos madidos circum lumbos habemus ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka