Dodaj do ulubionych

Do Miltonii!

09.06.05, 11:42
O miltonio#! O adminie!
Gdzie sie petasz w swiata perzynie?
Wroc, wroc do nas!
Czeka tu na Ciebie slowo, wino, pierdolny ananas.

Czekaja na Ciebie starzy forumowicze
oraz netowe dziewice,
Kieruj znow nami, pokazuj droge,
Skieruj do nas swa duchowa zapomoge!

hrabia_dewalgo

czerwiec 2005, GW

Obserwuj wątek
    • kanuk Re: Do Miltonii! 09.06.05, 19:57
      tzn. proponuje i tak wpisac uwage do Miltonii dzienniczka ,gdyz istnieje
      domniemanie popelniania przez nia zlych uczynkow. np. szczelania pestkami od
      czeresni do czeresni :)
      • facet.taki Panie Hrabio... 11.06.05, 22:25
        powiem jedno i możliwie zwięźle -
        ja pierdykam, toz Pan poeta!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka