hrabia_dewalgo
09.06.05, 11:42
O miltonio#! O adminie!
Gdzie sie petasz w swiata perzynie?
Wroc, wroc do nas!
Czeka tu na Ciebie slowo, wino, pierdolny ananas.
Czekaja na Ciebie starzy forumowicze
oraz netowe dziewice,
Kieruj znow nami, pokazuj droge,
Skieruj do nas swa duchowa zapomoge!
hrabia_dewalgo
czerwiec 2005, GW