huann 15.06.05, 15:04 Do Poznania Wnętrza Azji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:12 Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ta dopiero dadzą Ci popalić. Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:16 zapaliłem się - napisała huann. czy ta Azja to ten Tuhajbejowicz? Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:21 Rydzyk też napisała. Tajemniczy jakaś. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:45 W świetle panującej tolerancji sprawa płci nie ma najmniejszego znaczenia. W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Niektórzy bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:52 quarantina napisała: > W świetle panującej tolerancji sprawa płci nie ma najmniejszego znaczenia. Ale po zgaszeniu światła sprawa nabiera charakteru decydującego. O poczynaniach zwłaszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:58 Marysiu, czy Ty zawsze musisz wyjeżdżać ze swoją oszczędnością? Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 16:37 Muszę. Jak zaciskam pasa to mam większe oczy. Piękne. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 17:10 To Ty go na szyi zaciskasz?? No i po co Ci piękne oczy po ciemku? Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 17:13 Po nic, robię to bezinteresownie. Ale przyznam się, że po ciemku też można trafić na jakiś interes. Ale chyba wracam do punktu wyjscia naszych rozważań. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 17:22 Punktem wyjścia było oszczędzanie elektryczności. Jest to jeden z najbardziej ciemnych interesów jakie znam. Odpowiedz Link Zgłoś