Dodaj do ulubionych

Zapaliłem Się

15.06.05, 15:04
Do Poznania Wnętrza Azji.
Obserwuj wątek
    • mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:12
      Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ta dopiero dadzą Ci popalić.
      • huann Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:16
        zapaliłem się - napisała huann.
        czy ta Azja to ten Tuhajbejowicz?
        • mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:21
          Rydzyk też napisała. Tajemniczy jakaś.
          • huann Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:27
            a może to Jan Maria?
            • quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:45
              W świetle panującej tolerancji sprawa płci nie ma najmniejszego znaczenia. W
              końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Niektórzy bardziej.
              • mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:52
                quarantina napisała:

                > W świetle panującej tolerancji sprawa płci nie ma najmniejszego znaczenia.

                Ale po zgaszeniu światła sprawa nabiera charakteru decydującego. O poczynaniach
                zwłaszcza.
                • quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 15:58
                  Marysiu, czy Ty zawsze musisz wyjeżdżać ze swoją oszczędnością?
                  • mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 16:37
                    Muszę. Jak zaciskam pasa to mam większe oczy. Piękne.
                    • quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 17:10
                      To Ty go na szyi zaciskasz?? No i po co Ci piękne oczy po ciemku?
                      • mary.austin Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 17:13
                        Po nic, robię to bezinteresownie. Ale przyznam się, że po ciemku też można
                        trafić na jakiś interes. Ale chyba wracam do punktu wyjscia naszych rozważań.
                        • quarantina Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 17:22
                          Punktem wyjścia było oszczędzanie elektryczności. Jest to jeden z najbardziej
                          ciemnych interesów jakie znam.
                          • patchwork30 Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 20:51
                            Kto do diabla zgasil swiatlo?
                            • huann Re: Zapaliłem Się 15.06.05, 23:01
                              ostatni
                              co tak polonezzem woził
                              • viki2lav Re: Zapaliłem Się 17.06.05, 10:16
                                bo dziedzic pruski w czas nie wszedl
    • rydzyk.tadeusz Re: Zapaliłem Się 21.06.05, 22:14
      Azja wewnątrz ma takiego kołka
      • huann Re: Zapaliłem Się 21.06.05, 23:53
        pal
        • mary.austin Re: Zapaliłem Się 22.06.05, 08:27
          Pal sześć.
          • huann Re: Zapaliłem Się 22.06.05, 12:11
            glowny urzad cel i pal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka