saqqara
20.08.02, 13:30
powiedz mi, ale szczerze, jak sie mowi ksiedzu na spowiedzi, tfu, tfu, tfu...
czym mi ta przesyleczke wyslales co? jakims slepym koniem czy martwym
golebiem? bo ja czekam, oczy wypatruje a tu kurna, ramki stoja puste i nic!
ja sie oczywiscie narzucac bym nie chciala, ale wiesz, cierpliwosc to nie
jest akurat moja najmocniejsza strona.... wiec jesli w tym tygodniu nie
dostane tego co mialam dostac, to jak mi Bog mily a uczucie do Cie wielkie,
na Tobie sie to skupi i jakkolwiek by to nie zabrzmialo Z LODA NICI! no!