11.10.05, 09:18
dla wszystkich TWAczy troche jesieni niesłownej.

img448.imageshack.us/my.php?image=dsc47254hx.jpg
img448.imageshack.us/my.php?image=dsc47500ln.jpg
Obserwuj wątek
    • staua Re: jesiennie 11.10.05, 16:31
      Piekne zdjecia, Jagodko!
    • beatanu Re: jesiennie 12.10.05, 00:35
      Tak mię się to wklejanie zdjęciowych linków spodobało, że dołączam jesienne
      winogrona, w tym roku niedopieszczone słoneczkiem i dlatego kwaśne ( choć nie
      tak bardzo jak warszawskie pigwy :)
      img411.imageshack.us/my.php?image=264pn.jpg
      P.S. Kolory, kolory wspaniałe Borówko/Jagódko! (jednak gnębi mnie jakiś wyrzut
      sumienia, gdy tak samozwańczo nazywam Cię Borówką...)
      • blue.berry Re: jesiennie 12.10.05, 09:19
        staua i beatanu dziekuje za mile slowa:)
        Borówka jak najbardziej moze byc:))) takze prosze pozegnac wyrzut sumienia i
        kazac mu isc precz.

        a tak przy okazji - watek obrazkowo-jesienny zostawiamy tutaj czy przenosimy do
        Torby obrazkowej??

        winogrona takie poźnoletnie pieknie oswietlone.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka