blue.berry 11.10.05, 09:18 dla wszystkich TWAczy troche jesieni niesłownej. img448.imageshack.us/my.php?image=dsc47254hx.jpg img448.imageshack.us/my.php?image=dsc47500ln.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beatanu Re: jesiennie 12.10.05, 00:35 Tak mię się to wklejanie zdjęciowych linków spodobało, że dołączam jesienne winogrona, w tym roku niedopieszczone słoneczkiem i dlatego kwaśne ( choć nie tak bardzo jak warszawskie pigwy :) img411.imageshack.us/my.php?image=264pn.jpg P.S. Kolory, kolory wspaniałe Borówko/Jagódko! (jednak gnębi mnie jakiś wyrzut sumienia, gdy tak samozwańczo nazywam Cię Borówką...) Odpowiedz Link Zgłoś
blue.berry Re: jesiennie 12.10.05, 09:19 staua i beatanu dziekuje za mile slowa:) Borówka jak najbardziej moze byc:))) takze prosze pozegnac wyrzut sumienia i kazac mu isc precz. a tak przy okazji - watek obrazkowo-jesienny zostawiamy tutaj czy przenosimy do Torby obrazkowej?? winogrona takie poźnoletnie pieknie oswietlone. Odpowiedz Link Zgłoś