25.10.05, 14:58
wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=35116&wid=8058259&rfbawp=1130244254.173&ticaid=46ce
Obserwuj wątek
    • feber Re: :(((((( 25.10.05, 15:00
      jest mi potwornie przykro
      i krew mnie ze zlosci zalewa ciagle
      • mnietka.kokietka Re: :(((((( 25.10.05, 15:00
        ojej..
        • tw_muza Re: :(((((( 25.10.05, 15:02
          powtarzam to co napisałam wcześniej i na innym forum: udusiłabym obie suki
          gołymi rękami
    • dora38 Re: :(((((( 25.10.05, 15:03
      Miałam nadzieję,że z tego wyjdzie

      Zatłukłabym te baby

      A jak słyszę moja sasiadkę ( pielegniarke noworodkową), że tak naprawdę nic sie nie stało i media wszystko wyolbrzymiają, też mam ochote jej przywalić
    • forumowicz_pospolity Re: :(((((( 25.10.05, 15:03
      to sie pobawiły
      • mnietka.kokietka Re: :(((((( 25.10.05, 15:04
        i tak bedzie tak,, ze on nie mial szans.
        zobaczycie. i nic sie nie zmieni i nic z tego nie wyniknie.
        szkoda mi rodzicow i rodziny tego malucha.

        [*]
    • iza232 Re: :(((((( 25.10.05, 15:05
      Boże! Przerażające! Szczerze współczuję rodzicom dzieciaczka....
      • mozambique Re: :(((((( 25.10.05, 15:11
        wiecie co jak czasami czytam i obserwuje co sie dzieje w służbei zdrowia to
        mysle ze wiecej ludzkich uczuć mają zwykłe kurwy z ulicy , niz pielegniarki

        pewna jestem ze taka cichodajka by tego nie zrobiła, cos by sie w niej
        obudziło, sumienie moze .....

        sorry , zdenerwowałam sie troszke....
        • mozambique Re: :(((((( 25.10.05, 15:13
          przepraszam bardzo jeszce raz,

          chodziło mi o TE DWIE piguły
    • soova Re: :(((((( 25.10.05, 15:20
      Niezaleznie od samego bulwersujacego FAKTU fotografowania wczesniakow - czy
      ktos z was zwrocił uwagę na małe słówko "prawdopodobnie" w tresci tego newsa?

      "Wcześniak, który prawdopodobnie był na bulwersujących zdjęciach wykonanych
      przez pielęgniarki z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w
      Katowicach, zmarł w tym szpitalu."

      prawdopodobnie - czyli:
      - chyba,
      - nie na pewno,
      - być może
      itd.

      A teraz przeredagujmy:

      "Wcześniak, który byc może był na bulwersujących zdjęciach wykonanych przez
      pielęgniarki z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach,
      zmarł w tym szpitalu."

      I co, jest różnica?

      Powtarzam, sam fakt jest bulwersujący. Ale niektóre chwyty medialne również.
      • invicta1 Re: :(((((( 25.10.05, 15:21
        masz dużo racji
        nie mniej jednak, ta wiadomość uswiadomiła mi, ze "zabawa" tymi dzieciatkami to
        było prawdziwe igranie ze śmiercią
        • mozambique Re: :(((((( 25.10.05, 15:24
          teraz zaluje ze w POlsce nie dizała amrykanski system odszkodowań. Za taki
          nuemr to szpital ( a posrednio te 2 suki) nie wypłacił by sie rodzicom do konca
          życia
    • aasiek Re: :(((((( 25.10.05, 16:58
      Aż słów brak... :( Każdego dziecka szkoda, ale w takich okolicznościach (nawet
      jeśli nie wiadomo czy to akurat te maleństwo)...
      • pomme Re: :(((((( 25.10.05, 17:50
        Niezalleżnie od tego czy przyczyną smierci była zabawa maluchami czy nie, to
        wkładanie sobie takiej kruszynki do kieszeni... normalnie jakby to było moje to
        jak boga kocham nie ręczyłabym za siebie - nawet jeżeli miałoby to kosztować 25
        lat!
        • tomeczqu Re: :(((((( 26.10.05, 18:19
          Kobiety, które miały stać na straży życia (kruchutkiego przecież). Ech... :((
          Współczuję rodzicom i mocno trzymam kciuki za wymiar sprawiedliwości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka