invicta1 25.10.05, 14:58 wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=35116&wid=8058259&rfbawp=1130244254.173&ticaid=46ce Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
feber Re: :(((((( 25.10.05, 15:00 jest mi potwornie przykro i krew mnie ze zlosci zalewa ciagle Odpowiedz Link Zgłoś
tw_muza Re: :(((((( 25.10.05, 15:02 powtarzam to co napisałam wcześniej i na innym forum: udusiłabym obie suki gołymi rękami Odpowiedz Link Zgłoś
dora38 Re: :(((((( 25.10.05, 15:03 Miałam nadzieję,że z tego wyjdzie Zatłukłabym te baby A jak słyszę moja sasiadkę ( pielegniarke noworodkową), że tak naprawdę nic sie nie stało i media wszystko wyolbrzymiają, też mam ochote jej przywalić Odpowiedz Link Zgłoś
mnietka.kokietka Re: :(((((( 25.10.05, 15:04 i tak bedzie tak,, ze on nie mial szans. zobaczycie. i nic sie nie zmieni i nic z tego nie wyniknie. szkoda mi rodzicow i rodziny tego malucha. [*] Odpowiedz Link Zgłoś
iza232 Re: :(((((( 25.10.05, 15:05 Boże! Przerażające! Szczerze współczuję rodzicom dzieciaczka.... Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: :(((((( 25.10.05, 15:11 wiecie co jak czasami czytam i obserwuje co sie dzieje w służbei zdrowia to mysle ze wiecej ludzkich uczuć mają zwykłe kurwy z ulicy , niz pielegniarki pewna jestem ze taka cichodajka by tego nie zrobiła, cos by sie w niej obudziło, sumienie moze ..... sorry , zdenerwowałam sie troszke.... Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: :(((((( 25.10.05, 15:13 przepraszam bardzo jeszce raz, chodziło mi o TE DWIE piguły Odpowiedz Link Zgłoś
soova Re: :(((((( 25.10.05, 15:20 Niezaleznie od samego bulwersujacego FAKTU fotografowania wczesniakow - czy ktos z was zwrocił uwagę na małe słówko "prawdopodobnie" w tresci tego newsa? "Wcześniak, który prawdopodobnie był na bulwersujących zdjęciach wykonanych przez pielęgniarki z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach, zmarł w tym szpitalu." prawdopodobnie - czyli: - chyba, - nie na pewno, - być może itd. A teraz przeredagujmy: "Wcześniak, który byc może był na bulwersujących zdjęciach wykonanych przez pielęgniarki z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach, zmarł w tym szpitalu." I co, jest różnica? Powtarzam, sam fakt jest bulwersujący. Ale niektóre chwyty medialne również. Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: :(((((( 25.10.05, 15:21 masz dużo racji nie mniej jednak, ta wiadomość uswiadomiła mi, ze "zabawa" tymi dzieciatkami to było prawdziwe igranie ze śmiercią Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: :(((((( 25.10.05, 15:24 teraz zaluje ze w POlsce nie dizała amrykanski system odszkodowań. Za taki nuemr to szpital ( a posrednio te 2 suki) nie wypłacił by sie rodzicom do konca życia Odpowiedz Link Zgłoś
aasiek Re: :(((((( 25.10.05, 16:58 Aż słów brak... :( Każdego dziecka szkoda, ale w takich okolicznościach (nawet jeśli nie wiadomo czy to akurat te maleństwo)... Odpowiedz Link Zgłoś
pomme Re: :(((((( 25.10.05, 17:50 Niezalleżnie od tego czy przyczyną smierci była zabawa maluchami czy nie, to wkładanie sobie takiej kruszynki do kieszeni... normalnie jakby to było moje to jak boga kocham nie ręczyłabym za siebie - nawet jeżeli miałoby to kosztować 25 lat! Odpowiedz Link Zgłoś
tomeczqu Re: :(((((( 26.10.05, 18:19 Kobiety, które miały stać na straży życia (kruchutkiego przecież). Ech... :(( Współczuję rodzicom i mocno trzymam kciuki za wymiar sprawiedliwości. Odpowiedz Link Zgłoś