31.01.06, 23:15
przepraszam ze sie powtorze z watku nizej, ale nie chce by mi zginelo:
moze i ja nietutejsza, ale spytac sie musze: drzejms, czy ostatnio skrecales
szafki kuchenne????

:))
Obserwuj wątek
    • mozambique Re: drzejms!! 01.02.06, 11:17
      ja wo ogóle nei wiem o sso chodzi ale zaintrygował mnie ten obrazek


      dzejms, ty w ogole coś skręcasz ? tak w ogóle ?
      • drzejms-buond Re: drzejms!! 01.02.06, 11:18
        rok temu skręciłem nogę w kostce :-/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka