proces7 03.03.06, 19:31 Czy sądzisz, że istnienie i działanie Konfraterni ma niekorzystny wpływ na jakość czatów? Jeśli tak sądzisz, dopisz się w tym wątku. Jakikolwiek Twój wpis będzie oznaczał, ze zagłosowałaś/eś na NIE dla Konfraterni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdajeden Re: Konfraternia NIE 04.03.06, 21:53 zapomniałam napisać uzasadnienie ;) winię K. za destabilizację czatów, za sianie niezgody, populizmu, oszołomstwa (?) za zrujnowanie kilku (-nastu) znajomości (ogolnie, nie moich), moze nawet przyjaźni, za zepsucie atmosfery i sianie fermentu, niestety nie twórczego Odpowiedz Link Zgłoś
cylonowy Re: Konfraternia NIE 05.03.06, 09:45 NIE! za czepianie się wszystkiego i wszystkich tylko dla własnych korzyści. Odpowiedz Link Zgłoś
boommer_cylon Re: Konfraternia NIE 05.03.06, 10:59 Nie. za całokształt i sianie głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
mikosz8 Re: Konfraternia NIE 06.03.06, 13:25 Uważam że Konfraternia w całym swym netowym żywocie uczyniła więcej złego niźli dobrego. - ulotne hasła wolności czatowej to była czysta demagogia i szarm o tym wiedział od początku.Sam występował na czatach jako moderator i sam banował czatujących.Niejednokrotnie zdejmował posty ze swej księgi , wywalał niewygodnych dyskutantów imputując im niską inteligencję.Pod przykrywką w/w haseł stworzył grupę (sektę) osób wzajemnej adoracji i samouwielbienia,która machiawelistycznymi środkami dążyła do swoich urojonych celów. W tej chwili zapędziła się sama w kozi róg i dogorywa w kazirodczych związkach i relacjach. - nastąpił ostry podział uzerów , pokłosiem czego są żenujące kłótnie i pyskówki.Może ktoś powie ze to napędza koniunkturę forów i blogów? daje ożywcze inpulsy na czat? Nic bardziej mylnego - w formie "języka magla"nigdy nie urodzi się nic pożytecznego. - konfraterianie zupełnie się skompromitowali wojną słowną z cylonami. - z konfraterni wywodzi się gacia - zielona Op-ka w pokoju na 40-stkach która banuje jako rewanż za interie, burząc tym samym mit o tzw. sprawiedliwych szarma. - z konfraterni wywodzi się sralunia - kobieta mściwa,wulgarna i nie znosząca krytyki. - konfrateria zanika ,więdnie jak chwast na jesień nie wydając ziarna na wielkim polu czatowo-blogowym, zwykle tak kończy populizm , demagogia i ułomna wiara w to że jest się kimś , czego nigdy nie dane było być konfraterianom. Nigdy nie byli dla innych przyjaciólmi ani kolegami. Z własnego wyboru i nadętych przeintelektualizowanych aspiracji zjedli swój własny ogon i zatruli się. Dlatego mówię NIE . Odpowiedz Link Zgłoś
tommygu Re: Konfraternia NIE 06.03.06, 13:50 nie. gdyż: wprowadza ostre podziały. niby są geniuszami w moderacji - a nie realizują własnych idei. natomiast krytykować może każdy, nie tylko konfrater. tom Odpowiedz Link Zgłoś