Dodaj do ulubionych

Konfraternia NIE

03.03.06, 19:31
Czy sądzisz, że istnienie i działanie Konfraterni ma niekorzystny wpływ na
jakość czatów?

Jeśli tak sądzisz, dopisz się w tym wątku. Jakikolwiek Twój wpis będzie
oznaczał, ze zagłosowałaś/eś na NIE dla Konfraterni.
Obserwuj wątek
    • magdajeden Re: Konfraternia NIE 03.03.06, 20:19
      ależ jestem nieprzewidywalna :P
      • magdajeden Re: Konfraternia NIE 04.03.06, 21:53
        zapomniałam napisać uzasadnienie ;)

        winię K. za destabilizację czatów, za sianie niezgody, populizmu, oszołomstwa
        (?) za zrujnowanie kilku (-nastu) znajomości (ogolnie, nie moich), moze nawet
        przyjaźni, za zepsucie atmosfery i sianie fermentu, niestety nie twórczego
    • gryzellda Re: Konfraternia NIE 04.03.06, 00:03
      :)))
    • cylonowy Re: Konfraternia NIE 05.03.06, 09:45
      NIE! za czepianie się wszystkiego i wszystkich tylko dla własnych korzyści.
    • boommer_cylon Re: Konfraternia NIE 05.03.06, 10:59
      Nie. za całokształt i sianie głupoty.
    • mikosz8 Re: Konfraternia NIE 06.03.06, 13:25
      Uważam że Konfraternia w całym swym netowym żywocie uczyniła więcej złego niźli
      dobrego.

      - ulotne hasła wolności czatowej to była czysta demagogia i szarm o tym
      wiedział od początku.Sam występował na czatach jako moderator i sam banował
      czatujących.Niejednokrotnie zdejmował posty ze swej księgi , wywalał
      niewygodnych dyskutantów imputując im niską inteligencję.Pod przykrywką w/w
      haseł stworzył grupę (sektę) osób wzajemnej adoracji i samouwielbienia,która
      machiawelistycznymi środkami dążyła do swoich urojonych celów. W tej chwili
      zapędziła się sama w kozi róg i dogorywa w kazirodczych związkach i relacjach.

      - nastąpił ostry podział uzerów , pokłosiem czego są żenujące kłótnie i
      pyskówki.Może ktoś powie ze to napędza koniunkturę forów i blogów? daje ożywcze
      inpulsy na czat? Nic bardziej mylnego - w formie "języka magla"nigdy nie urodzi
      się nic pożytecznego.

      - konfraterianie zupełnie się skompromitowali wojną słowną z cylonami.
      - z konfraterni wywodzi się gacia - zielona Op-ka w pokoju na 40-stkach która
      banuje jako rewanż za interie, burząc tym samym mit o tzw. sprawiedliwych
      szarma.
      - z konfraterni wywodzi się sralunia - kobieta mściwa,wulgarna i nie znosząca
      krytyki.
      - konfrateria zanika ,więdnie jak chwast na jesień nie wydając ziarna na
      wielkim polu czatowo-blogowym, zwykle tak kończy populizm , demagogia i ułomna
      wiara w to że jest się kimś , czego nigdy nie dane było być konfraterianom.
      Nigdy nie byli dla innych przyjaciólmi ani kolegami. Z własnego wyboru i
      nadętych przeintelektualizowanych aspiracji zjedli swój własny ogon i zatruli
      się.
      Dlatego mówię NIE .
    • tommygu Re: Konfraternia NIE 06.03.06, 13:50
      nie.
      gdyż:
      wprowadza ostre podziały.
      niby są geniuszami w moderacji - a nie realizują własnych idei.
      natomiast krytykować może każdy, nie tylko konfrater.
      tom

    • naptor Re: Konfraternia NIE 08.03.06, 07:08
      Nie ta droga.. niestety.

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka