Dodaj do ulubionych

MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-)

27.11.06, 21:29
Proponuje zglaszanie w tym watku cytatow zaslugujacych na miano "Haslo
odcinka". Moim skromnym zdaniem, haslem dzisiejszego odcinka jest:

- Kapucina brakło!" ;-))

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • panisiusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 27.11.06, 22:13
      Jeden głos za :)
      • romcia.p Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 27.11.06, 22:58
        a kto to powiedział?
        • panisiusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 27.11.06, 23:07
          Szef Kingi przyszedł otworzyć kawiarnię, a tam przy pozostawionym na noc stoliku
          pod pozostawionym na noc parasolem siedzą Chochoły i mówią, że poproszą
          kapuczino aaa i do tego pensję żony. Na to szef wyciągnął z portfelu kilka
          stówek i malowniczym gestem rozfrunął je w przestrzeni przed nosami Chochołów.
          Odwrócił się na pięcie szamotać z zamkiem. Jak już otworzył drzwi wycedził, że
          brak kapucina.
          • drzejms-buond Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 10:31
            z ust mięł to obywatel porucznik wyjął!
            • tulka Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 15:32
              Ostatnio MjM budzi we mnie głównie zdumienie przechodzące w niesmak,
              przemieszany niekiedy z podziwem - że tyle bzdur można upchnąć w jednym krótkim
              odcinku.
              Ale przy kapucinie to się nawet uśmiechnęłam :)
              • por_borewicz Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 20:58

                tulka napisała:

                > Ostatnio MjM budzi we mnie głównie zdumienie przechodzące w niesmak,
                > przemieszany niekiedy z podziwem - że tyle bzdur można upchnąć w jednym
                krótkim
                >
                > odcinku.
                > Ale przy kapucinie to się nawet uśmiechnęłam :)

                Diagnoza jest prosta.... za malo browara przed ogladaniem i w trakcie ;-)

                Pozdrawiam Tuleczko :)
    • por_borewicz 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 20:56
      Witka, witka.... :-)
      Dzisiejszy odcinek byl zdecydowanie mniej bogaty tekstowo, wiecej dzialo sie w
      sferze uczuciowej.... bo to i doktory wzdychaly i somsiad wzychoł do
      SantaMaryi, i Kamizela do okna wzdychala i Papugi kolega wzdychal, i Papuga tez
      wzdychala (do sluchawki), ale, ale, nie zalamujmy rak....!

      Udalo mi sie wychwycic, podlej jakosci, bo podlej, ale jednak tekst, ktory moze
      kandydowac to tytulu "hasla odcinka".
      Otoz Santana, przyszedlszy do przychodzni zaraz po ujrzeniu SantaMaryi z
      Somsiadem przed brama, romantycznie zaproponowla SantaMaryi roze tymi oto slowy:

      "Jak ci sie podoba to sobie weż!" ;-)

      Pozdrawiam i zapraszam do wylapywania kandydatow na kolejne hasla, kolejnych
      odcinkow. Moze rozwiniemy ten konkurs do wyboru hasla miesiaca a nawet hasla
      roku. Co Wy na to? ;-))
      • panisiusia Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:02
        TO ja postawię to pudełko w poprzek, żeby nikomu na głowę nie spadło.
        • por_borewicz Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:04
          O to to to tez dobre, tym bardziej, ze postawil wzdluż (regalu) albo w poprzek
          (sali) do wyboru do koloru, jak ta krepina w pudelku :)

          Pzdr, jeszcze jakies typy?
          • panisiusia Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:10
            Był wspaniały, jak zawsze.
            • romcia.p Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:22
              Jak pani wróci ten dom będzie taki,że mucha (Mucha?) nie siada!
    • emusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 22:40
      a mozna dodawać hasla z odcinkó które już były? Bo ja bym stanowczo na hasło
      odcinka z wtorku w zeszłym tygodniu yczniła dialog

      "-cześć... gdzie idziesz??
      -obić komuś mordę
      -zaczekaj, idę z tobą!"

      :)
      • drzejms-buond Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 09:42
        Mucha na domu - zdecydowanie

        ale mnie rozbroiła kwiaciareczka gródkowa

        po ile ta róża?
        - PO SIEDEM!!!

        siedem za różę,?
        rozbój w biały dzień na głównej ulicy!!!
        ciekawe, że nie chciał z przybraniem
        i gdzie on by mu to przybrał? na chodniku?
        • drzejms-buond Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 09:58
          "Dobra wola- tego się najbardziej boję"
        • panisiusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 10:08
          Za TAKĄ różę 7 zyli skąpisz?
          A kwiaciareczka to absolwent krakowskiej PWST. Nieźle, nie?
          • mozambique Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 10:28
            TAKOM RÓŻĘ ??????

            Santana wyraxnie chiała największa inajpiekniejszą a kwiaciarek wycigbał mu
            jakąs chudą , mierną i niedorobioną a Santana zachwyyyyycooony !

            Toledo w garniaku wyglada nawet, nawet , cuś nie pasuje do uszatej Ewuni
    • por_borewicz 12.12.2006 12.12.06, 20:35
      No dzis mnie rozbila cala konspira miedzy Kamizelą i StefenMamą.

      cyt1:
      StefenMama: "No to my mu teraz pokażemy!"
      Kamizela: "Co mu pokażemy?!"

      cyt2:
      StefenMama: "Widzisz ten układ kart?"
      Kamizela (siedzaca przy stole z rozlozonym Tarotem, lecz wpatrzona w dal poza
      stołem): "Gdzie?!"


      Konkurs: Kto to powiedzial? "Pani nie tylko ladna, ale i madra glowke nosi na
      swojhej szyjce!"


      Pozdrawiam
      • ja27-09 Re: 12.12.2006 12.12.06, 20:44
        Obstawiam na tekst Zaczesa: "puścimy mamusię na wycieczkę, jak tylko mamusia nam
        obieca, że szybko wróci" Błłłeeeee, infantylizm, że ja pierdziuuu.
      • rozmowy_kontrolowane Re: 12.12.2006 12.12.06, 22:31
        > Konkurs: Kto to powiedzial? "Pani nie tylko ladna, ale i madra glowke nosi na
        > swojhej szyjce!"

        Kisiel to powiedział do Kamizeli!

        Co wygrałam?!
        :)
        • drzejms-buond Re: 12.12.2006 13.12.06, 09:38
          PAMIĘTAJ: solniczka może być królową!
        • por_borewicz Re: 12.12.2006 17.12.06, 15:42
          rozmowy_kontrolowane napisała:

          > > Konkurs: Kto to powiedzial? "Pani nie tylko ladna, ale i madra glowke nos
          > i na
          > > swojhej szyjce!"
          >
          > Kisiel to powiedział do Kamizeli!
          >
          > Co wygrałam?!
          > :)

          Brawo! Kongratulejszyns! Wygralas jednorazową husteczke na wycieczke i talon na
          balon ;-)


          OOoooozdrrrawiam
          • romcia.p Re: 12.12.2006 18.12.06, 20:53
            Poczęstował mnie herbatą i kanapkami.Nie dość,że dobrze płaci to jeszcze ma gest!
            • drzejms-buond Re: 12.12.2006 19.12.06, 10:25
              jak chcesz , to ja mu powiem co o tym myślę?


              -jak chcecie to ja powiem łepkowskiej co o niej myślę!
              • mozambique Re: 12.12.2006 19.12.06, 10:30
                "Eee tam, wielka mi praca . Kawę pijesz !"

                Łepkpowska w koncu przecytała nasze forum
                • drzejms-buond Re19.12.2006 20.12.06, 09:55
                  -koc był W pawlaczu...

                  i przy okazji,
                  co to za typ kobiety:
                  "blondyna lęborkowa" ?
                  • drzejms-buond 25-26.12.2006 27.12.06, 12:33
                    -ciocia do mnie przyjechała!
                    -ile razy można odmówić szefowi?
                    odp: -do czasu aż ciocia sobie pojedzie
                    • romcia.p Re: 25-26.12.2006 27.12.06, 14:12
                      ciocia do mnie przyjechała :DDD
                      ciekawe,o które znaczenie tych słów chodziło scenarzystom (nie oglądalam to nie wiem)
                      • drzejms-buond Re: 25-26.12.2006 27.12.06, 14:39
                        najazd tatarski
                        vel
                        indianski
                        bylby mało wiarygodny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka