por_borewicz 27.11.06, 21:29 Proponuje zglaszanie w tym watku cytatow zaslugujacych na miano "Haslo odcinka". Moim skromnym zdaniem, haslem dzisiejszego odcinka jest: - Kapucina brakło!" ;-)) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
panisiusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 27.11.06, 22:13 Jeden głos za :) Odpowiedz Link Zgłoś
romcia.p Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 27.11.06, 22:58 a kto to powiedział? Odpowiedz Link Zgłoś
panisiusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 27.11.06, 23:07 Szef Kingi przyszedł otworzyć kawiarnię, a tam przy pozostawionym na noc stoliku pod pozostawionym na noc parasolem siedzą Chochoły i mówią, że poproszą kapuczino aaa i do tego pensję żony. Na to szef wyciągnął z portfelu kilka stówek i malowniczym gestem rozfrunął je w przestrzeni przed nosami Chochołów. Odwrócił się na pięcie szamotać z zamkiem. Jak już otworzył drzwi wycedził, że brak kapucina. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 10:31 z ust mięł to obywatel porucznik wyjął! Odpowiedz Link Zgłoś
tulka Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 15:32 Ostatnio MjM budzi we mnie głównie zdumienie przechodzące w niesmak, przemieszany niekiedy z podziwem - że tyle bzdur można upchnąć w jednym krótkim odcinku. Ale przy kapucinie to się nawet uśmiechnęłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
por_borewicz Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 20:58 tulka napisała: > Ostatnio MjM budzi we mnie głównie zdumienie przechodzące w niesmak, > przemieszany niekiedy z podziwem - że tyle bzdur można upchnąć w jednym krótkim > > odcinku. > Ale przy kapucinie to się nawet uśmiechnęłam :) Diagnoza jest prosta.... za malo browara przed ogladaniem i w trakcie ;-) Pozdrawiam Tuleczko :) Odpowiedz Link Zgłoś
por_borewicz 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 20:56 Witka, witka.... :-) Dzisiejszy odcinek byl zdecydowanie mniej bogaty tekstowo, wiecej dzialo sie w sferze uczuciowej.... bo to i doktory wzdychaly i somsiad wzychoł do SantaMaryi, i Kamizela do okna wzdychala i Papugi kolega wzdychal, i Papuga tez wzdychala (do sluchawki), ale, ale, nie zalamujmy rak....! Udalo mi sie wychwycic, podlej jakosci, bo podlej, ale jednak tekst, ktory moze kandydowac to tytulu "hasla odcinka". Otoz Santana, przyszedlszy do przychodzni zaraz po ujrzeniu SantaMaryi z Somsiadem przed brama, romantycznie zaproponowla SantaMaryi roze tymi oto slowy: "Jak ci sie podoba to sobie weż!" ;-) Pozdrawiam i zapraszam do wylapywania kandydatow na kolejne hasla, kolejnych odcinkow. Moze rozwiniemy ten konkurs do wyboru hasla miesiaca a nawet hasla roku. Co Wy na to? ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
panisiusia Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:02 TO ja postawię to pudełko w poprzek, żeby nikomu na głowę nie spadło. Odpowiedz Link Zgłoś
por_borewicz Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:04 O to to to tez dobre, tym bardziej, ze postawil wzdluż (regalu) albo w poprzek (sali) do wyboru do koloru, jak ta krepina w pudelku :) Pzdr, jeszcze jakies typy? Odpowiedz Link Zgłoś
panisiusia Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:10 Był wspaniały, jak zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
romcia.p Re: 28.11.2006 tekst odcinka 28.11.06, 21:22 Jak pani wróci ten dom będzie taki,że mucha (Mucha?) nie siada! Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 28.11.06, 22:40 a mozna dodawać hasla z odcinkó które już były? Bo ja bym stanowczo na hasło odcinka z wtorku w zeszłym tygodniu yczniła dialog "-cześć... gdzie idziesz?? -obić komuś mordę -zaczekaj, idę z tobą!" :) Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 09:42 Mucha na domu - zdecydowanie ale mnie rozbroiła kwiaciareczka gródkowa po ile ta róża? - PO SIEDEM!!! siedem za różę,? rozbój w biały dzień na głównej ulicy!!! ciekawe, że nie chciał z przybraniem i gdzie on by mu to przybrał? na chodniku? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 09:58 "Dobra wola- tego się najbardziej boję" Odpowiedz Link Zgłoś
panisiusia Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 10:08 Za TAKĄ różę 7 zyli skąpisz? A kwiaciareczka to absolwent krakowskiej PWST. Nieźle, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: MjM - Haslo odcinka ! - propozycja :-) 29.11.06, 10:28 TAKOM RÓŻĘ ?????? Santana wyraxnie chiała największa inajpiekniejszą a kwiaciarek wycigbał mu jakąs chudą , mierną i niedorobioną a Santana zachwyyyyycooony ! Toledo w garniaku wyglada nawet, nawet , cuś nie pasuje do uszatej Ewuni Odpowiedz Link Zgłoś
por_borewicz 12.12.2006 12.12.06, 20:35 No dzis mnie rozbila cala konspira miedzy Kamizelą i StefenMamą. cyt1: StefenMama: "No to my mu teraz pokażemy!" Kamizela: "Co mu pokażemy?!" cyt2: StefenMama: "Widzisz ten układ kart?" Kamizela (siedzaca przy stole z rozlozonym Tarotem, lecz wpatrzona w dal poza stołem): "Gdzie?!" Konkurs: Kto to powiedzial? "Pani nie tylko ladna, ale i madra glowke nosi na swojhej szyjce!" Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ja27-09 Re: 12.12.2006 12.12.06, 20:44 Obstawiam na tekst Zaczesa: "puścimy mamusię na wycieczkę, jak tylko mamusia nam obieca, że szybko wróci" Błłłeeeee, infantylizm, że ja pierdziuuu. Odpowiedz Link Zgłoś
rozmowy_kontrolowane Re: 12.12.2006 12.12.06, 22:31 > Konkurs: Kto to powiedzial? "Pani nie tylko ladna, ale i madra glowke nosi na > swojhej szyjce!" Kisiel to powiedział do Kamizeli! Co wygrałam?! :) Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: 12.12.2006 13.12.06, 09:38 PAMIĘTAJ: solniczka może być królową! Odpowiedz Link Zgłoś
por_borewicz Re: 12.12.2006 17.12.06, 15:42 rozmowy_kontrolowane napisała: > > Konkurs: Kto to powiedzial? "Pani nie tylko ladna, ale i madra glowke nos > i na > > swojhej szyjce!" > > Kisiel to powiedział do Kamizeli! > > Co wygrałam?! > :) Brawo! Kongratulejszyns! Wygralas jednorazową husteczke na wycieczke i talon na balon ;-) OOoooozdrrrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
romcia.p Re: 12.12.2006 18.12.06, 20:53 Poczęstował mnie herbatą i kanapkami.Nie dość,że dobrze płaci to jeszcze ma gest! Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: 12.12.2006 19.12.06, 10:25 jak chcesz , to ja mu powiem co o tym myślę? -jak chcecie to ja powiem łepkowskiej co o niej myślę! Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: 12.12.2006 19.12.06, 10:30 "Eee tam, wielka mi praca . Kawę pijesz !" Łepkpowska w koncu przecytała nasze forum Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re19.12.2006 20.12.06, 09:55 -koc był W pawlaczu... i przy okazji, co to za typ kobiety: "blondyna lęborkowa" ? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond 25-26.12.2006 27.12.06, 12:33 -ciocia do mnie przyjechała! -ile razy można odmówić szefowi? odp: -do czasu aż ciocia sobie pojedzie Odpowiedz Link Zgłoś
romcia.p Re: 25-26.12.2006 27.12.06, 14:12 ciocia do mnie przyjechała :DDD ciekawe,o które znaczenie tych słów chodziło scenarzystom (nie oglądalam to nie wiem) Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: 25-26.12.2006 27.12.06, 14:39 najazd tatarski vel indianski bylby mało wiarygodny Odpowiedz Link Zgłoś