monalajza 12.12.06, 16:41 I dla niej watek specjalnie z tego powodu:) thx MI :** <tuli> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mala_mi80 :) 12.12.06, 16:48 :) mmmm (się wzruszyłam ;)) MI MIIIIIIII <MIIIIIIIII> mam swój wątek! uznaniowy czuję się doceniona bardzo mi miło milusio, milutko !!!!!! :D ale ja wiem, ze jestem cudna, fajowa, mądrunia ;) (bo jak?) bo sie w takim towarzystwie obracam a to towarzystwo mnie zachwala i mnie tylko w tym moim okropnym przekonaniu utrzymuje więc ukłony dla Koleżanki, co ma piękniutkie zdjątko, ujmujący uśmiech i jak chce być wdzięczna, to jeszcze wątki pochwalne zakłada... bravo dla Moni! :) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 każdy! 12.12.06, 17:06 no, żeby nie wyszło, że tylko ja tu taka fajowa i w ogóle\ to zapraszam na uczynienie z tego wątku WĄTKU ZACHWYTU NAD LUDZIAMI FORUMOWYMI ;) no. i chwalić Mi tu proszę sibie i innych! :D Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:19 .....bo na razie to tylko sesja ....eghm...przepraszam Mi sie pomylilo.....;)....herbatka z Pania Psycho mi troszke pomaga...stad ten watek;) Mozecie mnie pochwailc za cos????.....no pochwalcie..... Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:21 ale Ty nie słuchasz! ładna jesteś dziewczynka i ja sobie i ty sobie a ja tak nie chcę <tup> :) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:23 no slucham....!!!! oczywiscie... ale co? Tworzymy watek wzajemnej adoracji??:) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:25 no własnie coś pustawo... a wiec dawaj: fajnie się smiejesz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:34 Masz Agatko słonce....:)) BOs fajna...:) Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:36 ech nie trzeba bylo :P Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:47 I będzie śliczną PANIĄ(!) MŁODĄ na zdjątkach aż wszyscy będą się zakochiwać :) Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:53 no tak :D jak najbardziej :D bede tzn jestem bostwem :D ale kochane dziewczynki wy tez jestescie okey :D niczego sobie kobietki :D Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 i afirmacyjka 12.12.06, 17:55 powtarzając za poprzedniczką: jesteśmy okey :D a koleżanka, to nawet już jest bóstwem, dobrze zobaczymy, co będzie na koniec wątku :) ;) trzymać tak! Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: i afirmacyjka 12.12.06, 18:00 no coz :D trzeba sie jakos dopieszczac :D wy tez mozecie :D powtarzajmy "jestesmy boswtem" :D Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: i afirmacyjka 12.12.06, 18:07 i codziennie rano zaczynamy dzień od tego wątku ;) jestesmy bostwem;;;))) oczywiście! Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza chcialam dodac.. 12.12.06, 18:34 ...ze chcailam odjac.... ;) nie no joke sytuacyjny ze fajne sa tez Ewelina (obie!),Oliancia:*,Gosia(tutaj wzgledy specjalne za pochodzenie;) ), Anulka, poki co tyle mi sie przypomnialo....z tyloma rozmawiam poza forum:) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: chcialam dodac.. 12.12.06, 18:35 i się pod tym dopisuję :) (oj, idę, idę ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 18:40 oj ty o jednym ciagle...mase fajnych dziewczyn....musialabym wszytskie wymienic...patrz atwek o liscie obeznosci 91`??/....wow....O_o...nawet ja tak nie potrafie:))...ale kiedys probowalysmy rozmawiac z Madzia tylko czssowo sie nie zgrywamy:( Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 18:41 ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :) no. :) mnie tu zagadała pierwsza :D i musiała być skuteczna, bo zostałam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 18:43 ja lubie Ewcie :D jest cierpliwa.. i wogole jest fajna.. ma takie zdjecie gdzie jest elegancka :D a pozatym ona lubi sosy :D tak i ja ... wiec co tu duzo mowic :D jest fajowa :D Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 19:14 ja też pisałam poważnie, że to moja pierwsza postać tutaj przychylna, ośmieliła, się zajęłą zdjątka zmienne, ale wszystkie bardzo ładne, fajnie je oglądać ;) bardzo cieplutka, wyważona dziewczynka zresztą to ona umawiała się ze mną na boczek ;) i się zaczęło... :D Odpowiedz Link Zgłoś
ebi3 Mała Mi:) 13.12.06, 07:29 fajnie że "dzieki mnie" zostałas hihiihh ale tak naprawde zostalas bo tu fajne babeczki są:D Odpowiedz Link Zgłoś
ebi3 Wszystkie 13.12.06, 07:32 jesteście fajnymi babeczkami:))) Mała Mi to potarfi mnie tak rozsmieszyc ze szok hihihi a propo moze gg bys podala:) Atka - nic do dac nic ujac jestes poprostu tak podobna do mnie ze az Cie lubie;), a tak na serio fajnie spotkac kogos kto ma podobne podejscie do wszytskiego:))) Odpowiedz Link Zgłoś
ebi3 Re: ebi3 jest fajjna tez :) 13.12.06, 07:54 :))))) no to kiedy spotykamy sie na tym boczku.....kurcze ale bym chcicala spotaks sie z Wami na zywo!!! a zdjątko zaraz sie zmieni :D Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina23-20 Re: chcialam dodac.. 13.12.06, 06:07 oj tenjkju Monalajzo:) Ja z tego forum narazie polubiłam Rasgeea i Ciebie Moniko:) (hahah wiem ,ze nie lubisz jak tam sie do Ciebie mówi:)ale co tam:) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:17 teraz ścieżka dla niej ;) mmmmmm, mmmmm, bardzo pozytywna, otwarta, przyjazna bardzo dziewczęca, radosna, chce się z Nią (z Tobą) przebywać! :) Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:23 Mi, aż mi łzy w oczach stanęły ze wzruszenia! Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:26 jeśli z radości, to niech płyyyyyyyyyyynąąąąąąąąąąą :) <buzi> :D <głask, głask> Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:33 Z wielkiej radości! Wiecie, że Was wszystkie bardzo lubię, inaczej niebywałabym tutaj... Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:33 nie? wciąga horera to forum :) Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:39 Okrutnie wciąga. Ale to zaleta. Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:41 pewnie, czujesz, ze potrzebujesz innych, bo Ci z nimi dobrze i czujesz się potrzebna :) Ty, Ty Oblubienico ;) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 20:05 pewnie ze Olianka jest kochana...podpisuje sie nogamui i rekami w sumie tez;) Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 20:14 Monia, uświadomiłam sobie właśnie, że myślę o Tobie jako o płowowłosej, a Ty brunetką jesteś. Bardzo miłą brunetką:) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 normalna_ja jest swietna babka:) 12.12.06, 19:21 ! Cię tak dawno nie widziałam! Cię tak dawno nie słyszałam...\się stęskniłam :( gdzie boczek gdzi Ty ... fajna jesteś... Odpowiedz Link Zgłoś
ebi3 Re: normalna_ja jest swietna babka:) 13.12.06, 07:33 yes yes yes podpisuje sie nogami i ręcyma;) na kiedy robic boczek?? hę?? Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 a kruszynka_85, to.... 12.12.06, 19:32 ma bardzo fajne poczucie humoru :) i ma słodziutkie zdjęcia taka ona kruszynka-dziewczynka :) i nam wątki rozwija :D jest sympatyczna i otwarta na innych :) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 słoneczko: rasgeea 12.12.06, 19:39 :) jasno żółto ciepło promiennie szczerze pewnie otwarcie kobieco spokojnie ufnie :) samo dobro Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: MI jest swietna babka:) 13.12.06, 01:27 ;) oj dziewuszki;) tak was czytam i się usmiecham;))) fajnie na tym naszym Fddzp20;))) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: MI jest swietna babka:) 13.12.06, 20:29 Ciebie bardzo nie znam, ale życie musisz byż zapewne świetną osóbką ;) ukłon! Odpowiedz Link Zgłoś
ebi3 Re: MI jest swietna babka:) 13.12.06, 07:34 Ale mi się fajnie zrobiło jak poczytałam ten wątek..... piekny początek dnia;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: nie ma nikogo? :( sama jestem znaczy sie buuu 13.12.06, 20:37 jestem, ale system mnie wciąż wyrzuca i moich postów nie przyjmuje więc nie wiem, czy moja obecność się zda ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 (problemy z siecią) 13.12.06, 20:43 przepraszam :) hej :) ja Ciebie znam trochę ale mam do Ciebie b cieplutko i jesteś na zdjątku taka radosna :) więc może nie pisze postu o , bo ciężko mi konkrety pisać, ale ukłonik ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 i siula5 też ;) 13.12.06, 20:45 jest świetna :) (jak Mama Kangurzyca z Maleństwem ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
anulkina wszystkie jesteście cudne! :))) 14.12.06, 06:48 miłe, sympatyczne, wrażliwe, inteligentne, życzliwie i niezłośliwe :))))) buziaaa :* za to :] Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: wszystkie jesteście cudne! :))) 14.12.06, 12:32 się kolejna Świetna Koleżanka ozwała na wątku właąsciwym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina23-20 Re: Świetna jest Ewelina 14.12.06, 07:03 siula5 napisała: > Tenkju Siulka :) Odpowiedz Link Zgłoś