Dodaj do ulubionych

MI jest swietna babka:)

12.12.06, 16:41
I dla niej watek specjalnie z tego powodu:)


thx MI :** <tuli>
Obserwuj wątek
    • mala_mi80 :) 12.12.06, 16:48
      :)
      mmmm
      (się wzruszyłam ;))
      MI MIIIIIIII <MIIIIIIIII>
      mam swój wątek!
      uznaniowy
      czuję się doceniona
      bardzo mi miło milusio, milutko !!!!!!
      :D

      ale
      ja wiem, ze jestem cudna, fajowa, mądrunia ;)
      (bo jak?)
      bo sie w takim towarzystwie obracam
      a to towarzystwo mnie zachwala i mnie
      tylko w tym moim okropnym przekonaniu utrzymuje

      więc ukłony dla Koleżanki, co ma piękniutkie zdjątko, ujmujący uśmiech
      i jak chce być wdzięczna, to jeszcze wątki pochwalne zakłada...

      bravo dla Moni!
      :)

    • mala_mi80 każdy! 12.12.06, 17:06
      no, żeby nie wyszło, że tylko ja tu taka fajowa i w ogóle\
      to zapraszam na uczynienie z tego wątku
      WĄTKU ZACHWYTU NAD LUDZIAMI FORUMOWYMI ;)

      no.
      i chwalić Mi tu proszę sibie i innych!
      :D
      • monalajza MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:19
        .....bo na razie to tylko sesja ....eghm...przepraszam Mi sie pomylilo.....;)....herbatka z Pania Psycho mi troszke pomaga...stad ten watek;)


        Mozecie mnie pochwailc za cos????.....no pochwalcie.....
        • mala_mi80 Re: MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:21
          ale Ty nie słuchasz!
          ładna jesteś dziewczynka
          i ja sobie
          i ty sobie

          a ja tak nie chcę
          <tup>
          :)
          • monalajza Re: MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:23
            no slucham....!!!! oczywiscie...

            ale co? Tworzymy watek wzajemnej adoracji??:)
            • mala_mi80 Re: MNie mozecie...na te chandre.... 12.12.06, 17:25
              no własnie coś pustawo...


              a wiec dawaj:

              fajnie się smiejesz ;)
      • monalajza Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:34
        Masz Agatko słonce....:))

        BOs fajna...:)
        • shameeka Re: Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:36
          ech nie trzeba bylo :P
          • mala_mi80 Re: Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:47
            I będzie śliczną PANIĄ(!) MŁODĄ
            na zdjątkach
            aż wszyscy będą się zakochiwać
            :)
            • shameeka Re: Shameeka jest fajna babka:)) 12.12.06, 17:53
              no tak :D
              jak najbardziej :D
              bede tzn jestem bostwem :D
              ale kochane dziewczynki wy tez jestescie okey :D
              niczego sobie kobietki :D
              • mala_mi80 i afirmacyjka 12.12.06, 17:55
                powtarzając za poprzedniczką:
                jesteśmy okey :D


                a koleżanka, to nawet już jest bóstwem, dobrze
                zobaczymy, co będzie na koniec wątku
                :)
                ;)

                trzymać tak!
                • shameeka Re: i afirmacyjka 12.12.06, 18:00
                  no coz :D trzeba sie jakos dopieszczac :D
                  wy tez mozecie :D
                  powtarzajmy
                  "jestesmy boswtem" :D
                  • monalajza Re: i afirmacyjka 12.12.06, 18:06
                    jestesmy bostwem;;;)))
                    • mala_mi80 Re: i afirmacyjka 12.12.06, 18:07
                      i codziennie rano zaczynamy dzień od tego wątku ;)



                      jestesmy bostwem;;;)))


                      oczywiście!
                      • monalajza wiec od rana jak zaleca MII... 13.12.06, 09:48
                        jestesmy bostwem;)
    • monalajza chcialam dodac.. 12.12.06, 18:34
      ...ze chcailam odjac....



      ;)
      nie no joke sytuacyjny

      ze fajne sa tez Ewelina (obie!),Oliancia:*,Gosia(tutaj wzgledy specjalne za pochodzenie;) ), Anulka, poki co tyle mi sie przypomnialo....z tyloma rozmawiam poza forum:)
      • mala_mi80 Re: chcialam dodac.. 12.12.06, 18:35
        i się pod tym dopisuję
        :)

        (oj, idę, idę ;))
        • shameeka ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 18:36
          hehhe i tez nosi okulary ;)
          • monalajza Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 18:40
            oj ty o jednym ciagle...mase fajnych dziewczyn....musialabym wszytskie wymienic...patrz atwek o liscie obeznosci 91`??/....wow....O_o...nawet ja tak nie potrafie:))...ale kiedys probowalysmy rozmawiac z Madzia tylko czssowo sie nie zgrywamy:(
          • mala_mi80 Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 18:41
            ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest
            fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez
            :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest
            fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez
            :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest
            fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez
            :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest
            fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez
            :)ebi3 jest fajjna tez :)ebi3 jest fajjna tez :)
            no.
            :)
            mnie tu zagadała pierwsza
            :D

            i musiała być skuteczna, bo zostałam ;)
            • shameeka Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 18:43

              ja lubie Ewcie :D
              jest cierpliwa.. i wogole jest fajna..
              ma takie zdjecie gdzie jest elegancka :D
              a pozatym ona lubi sosy :D tak i ja ...
              wiec co tu duzo mowic :D
              jest fajowa :D
              • mala_mi80 Re: ebi3 jest fajjna tez :) 12.12.06, 19:14
                ja też pisałam poważnie, że to moja pierwsza postać tutaj
                przychylna, ośmieliła, się zajęłą
                zdjątka zmienne, ale wszystkie bardzo ładne, fajnie je oglądać ;)
                bardzo cieplutka, wyważona dziewczynka
                zresztą to ona umawiała się ze mną na boczek ;)
                i się zaczęło...
                :D
                • ebi3 Mała Mi:) 13.12.06, 07:29
                  fajnie że "dzieki mnie" zostałas hihiihh ale tak naprawde zostalas bo tu fajne
                  babeczki są:D
                • ebi3 Wszystkie 13.12.06, 07:32
                  jesteście fajnymi babeczkami:)))
                  Mała Mi to potarfi mnie tak rozsmieszyc ze szok hihihi a propo moze gg bys
                  podala:)
                  Atka - nic do dac nic ujac jestes poprostu tak podobna do mnie ze az Cie
                  lubie;), a tak na serio fajnie spotkac kogos kto ma podobne podejscie do
                  wszytskiego:)))
                • ebi3 Re: ebi3 jest fajjna tez :) 13.12.06, 07:54
                  :)))))
                  no to kiedy spotykamy sie na tym boczku.....kurcze ale bym chcicala spotaks sie
                  z Wami na zywo!!!

                  a zdjątko zaraz sie zmieni :D
      • ewelina23-20 Re: chcialam dodac.. 13.12.06, 06:07
        oj tenjkju Monalajzo:)
        Ja z tego forum narazie polubiłam Rasgeea i Ciebie Moniko:)
        (hahah wiem ,ze nie lubisz jak tam sie do Ciebie mówi:)ale co tam:)
    • mala_mi80 Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:17
      teraz ścieżka dla niej ;)

      mmmmmm, mmmmm, bardzo pozytywna,
      otwarta, przyjazna
      bardzo dziewczęca, radosna,
      chce się z Nią (z Tobą) przebywać!
      :)
      • olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:23
        Mi, aż mi łzy w oczach stanęły ze wzruszenia!
        • mala_mi80 Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:26
          jeśli z radości, to niech płyyyyyyyyyyynąąąąąąąąąąą :)
          <buzi>
          :D

          <głask, głask>
          • olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:33
            Z wielkiej radości!
            Wiecie, że Was wszystkie bardzo lubię, inaczej niebywałabym tutaj...
            • mala_mi80 Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:33
              nie?
              wciąga
              horera
              to forum
              :)
              • olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:39
                Okrutnie wciąga. Ale to zaleta.
                • mala_mi80 Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 19:41
                  pewnie,
                  czujesz, ze potrzebujesz innych, bo Ci z nimi dobrze
                  i czujesz się potrzebna
                  :)

                  Ty, Ty
                  Oblubienico ;)
      • monalajza Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 20:05
        pewnie ze Olianka jest kochana...podpisuje sie nogamui i rekami w sumie tez;)
        • olianka Re: Kochana jest Olijanka 12.12.06, 20:14
          Monia, uświadomiłam sobie właśnie, że myślę o Tobie jako o płowowłosej, a Ty
          brunetką jesteś. Bardzo miłą brunetką:)
    • mala_mi80 normalna_ja jest swietna babka:) 12.12.06, 19:21
      !
      Cię tak dawno nie widziałam!
      Cię tak dawno nie słyszałam...\się stęskniłam :(

      gdzie boczek
      gdzi Ty
      ...

      fajna jesteś...
      • ebi3 Re: normalna_ja jest swietna babka:) 13.12.06, 07:33
        yes yes yes
        podpisuje sie nogami i ręcyma;)


        na kiedy robic boczek?? hę??
    • mala_mi80 a kruszynka_85, to.... 12.12.06, 19:32
      ma bardzo fajne poczucie humoru
      :)
      i
      ma słodziutkie zdjęcia
      taka ona kruszynka-dziewczynka :)

      i nam wątki rozwija :D
      jest sympatyczna i otwarta na innych
      :)
    • mala_mi80 słoneczko: rasgeea 12.12.06, 19:39
      :)
      jasno
      żółto
      ciepło
      promiennie
      szczerze
      pewnie
      otwarcie
      kobieco
      spokojnie
      ufnie
      :) samo dobro
      • ebi3 Re: słoneczko: rasgeea 13.12.06, 07:34
        baaardzo sympatyczne dobro;))))
      • monalajza Re: słoneczko: rasgeea 13.12.06, 09:49
        sie podpisuje;))
    • mroofka2 Re: MI jest swietna babka:) 13.12.06, 01:27
      ;) oj dziewuszki;) tak was czytam i się usmiecham;)))
      fajnie na tym naszym Fddzp20;)))
      • mala_mi80 Re: MI jest swietna babka:) 13.12.06, 20:29
        Ciebie bardzo nie znam, ale
        życie
        musisz byż zapewne świetną osóbką ;)

        ukłon!
    • ebi3 Re: MI jest swietna babka:) 13.12.06, 07:34
      Ale mi się fajnie zrobiło jak poczytałam ten wątek.....
      piekny początek dnia;))))
    • nerri Re: MI jest swietna babka:) 13.12.06, 09:54
      :) :) :)
      • mala_mi80 Re: nie ma nikogo? :( sama jestem znaczy sie buuu 13.12.06, 20:37
        jestem, ale system mnie wciąż wyrzuca
        i moich postów nie przyjmuje
        więc nie wiem, czy moja obecność się zda ;)
        • mala_mi80 (problemy z siecią) 13.12.06, 20:43
          przepraszam
          :)

          hej :)
          ja Ciebie znam trochę
          ale mam do Ciebie b cieplutko
          i jesteś na zdjątku taka radosna :)
          więc może nie pisze postu o , bo ciężko mi konkrety pisać, ale ukłonik ;)
    • siula5 Świetna jest Ewelina 13.12.06, 13:05

      • mala_mi80 i siula5 też ;) 13.12.06, 20:45
        jest świetna
        :)

        (jak Mama Kangurzyca z Maleństwem ;))
        • anulkina wszystkie jesteście cudne! :))) 14.12.06, 06:48
          miłe, sympatyczne, wrażliwe, inteligentne, życzliwie i niezłośliwe :)))))
          buziaaa :* za to :]
          • mala_mi80 Re: wszystkie jesteście cudne! :))) 14.12.06, 12:32
            się kolejna Świetna Koleżanka ozwała na wątku właąsciwym ;)
            • anulkina Re: wszystkie jesteście cudne! :))) 14.12.06, 13:41
              :)
      • ewelina23-20 Re: Świetna jest Ewelina 14.12.06, 07:03
        siula5 napisała:

        >

        Tenkju Siulka :)
        • siula5 Re: Świetna jest Ewelina 14.12.06, 12:34
          i ja dziękuję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka