drzejms-buond
14.12.06, 09:50
do reszty podupadłem umysłowo...( to pewnie przez ten poziom emjotyczny?)
znalazłem sobie nowego Idola
CZESIA:
-czesiu, co masz w buzi?
-muchę
-czesiu dlaczego żujesz muchę?
-bo była sucha
przedstawiam czesia.
czesio jest zombie (jak ja dzisiaj)
i mieszka na pobliskim cmentarzu (jeszcze nie mieszkam)
www.youtube.com/watch?v=hGl4CAHSAHA