14.12.06, 09:50
do reszty podupadłem umysłowo...( to pewnie przez ten poziom emjotyczny?)
znalazłem sobie nowego Idola
CZESIA:
-czesiu, co masz w buzi?
-muchę
-czesiu dlaczego żujesz muchę?
-bo była sucha

przedstawiam czesia.
czesio jest zombie (jak ja dzisiaj)
i mieszka na pobliskim cmentarzu (jeszcze nie mieszkam)
www.youtube.com/watch?v=hGl4CAHSAHA
Obserwuj wątek
    • ja27-09 Re: Czesio 14.12.06, 19:34
      Pięłkny ten Czesio...
      Mogę go przytulić??
      • drzejms-buond Re: Czesio 15.12.06, 10:42
        ale tylko "jak masz wacka"
        bo w ostatnim odcinku okazało się,
        że on lubi dziewczyny , które maja wacka!

        :-D)
        • drzejms-buond Re: Czesio 17.01.07, 17:13
          -czesiu a ty czemu nic nie mówisz?
          -śpiewam ?
          -jak śpiewasz jak nic nie słychać?
          -bo ja śpiewam w środku, w czesiu!
          • drzejms-buond Re: Czesio 02.02.07, 14:16
            dlaczego hitler jest gorszy od stalina?
            -bo ma za krótkie wąsy!
    • colour-ize Re: Czesio 04.02.07, 09:07
      - A Czesio ma jeszcze coś...
      - Co?
      - Pisofszit!

      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka