menk.a 21.12.06, 10:27 www.callme.nm.ru/ wpiszcie swoje imię :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:43 więęęęększych golasów jeszcze nie mam;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
arogancka_agrafka Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:50 menk.a napisała: > więęęęększych golasów jeszcze nie mam;)))) Ale buty, to mógłby ściągnąć.....po diabła mu one...;pp :) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:00 rozumiem, że kobieta robić striptiz zostaje w szpilkach, ale że facet ma na sobie buciory, a nie daj boże skarpety, też tego nie p[ojmuję;00 Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:30 Buahahahahahaha:-))))))))))) Dzięki Menk.a...poprawiłaś mi humor:-)))) Aż oplułam monitor...z wrażenia oczywiście:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:43 nic nie widać, a Ty już plujesz;))) Odpowiedz Link Zgłoś
arogancka_agrafka Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:33 eee....i to wszystko ?! ;P Czegoś jakby tu jeszcze brakowało ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:41 tez uważam, że rękami to za uszy powinien się trzymać:PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:43 Eee, chcesz by zachlapał nam monitor?? :PPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:44 ale to my go widzimy, on nas nie, więc jestesmy bezpieczne;)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:48 Skoro tak porusza tą rączką...no nie wiem, czy jesteśmy bezpieczne :PP Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:09 W sumie przyda sie na święta dobra maseczka na twarz :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:10 :DDDDD przyjemne z pożytecznym;) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:18 jakby jeszcze zostało to przyda się do makowca :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:21 ale 'wytwórcy' lepiej o tym nie wspominać, bo makowca nie tknie:PPP Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:54 Nawet nie wysmakuje, że jakiś mdły czy jak:PPP doda sie więcej cukru;))) Odpowiedz Link Zgłoś
screen.cleaner Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:01 bigos mialaś gotować a nie gołych chłopów oglądać!:-PPPP:-) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:08 wolę gołego faceta ,niż gar bigosu:PP Ty pewnie wybierzesz bigos;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:22 O! I tak powinien rozpoczynać się każdy dzień:) W sumie to czekałam i czekałam aż mu rączka ścierpnie z nadmiaru ruchu,ale facet silny jest:PPP Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:30 girl32 napisała: > O! > I tak powinien rozpoczynać się każdy dzień:) > W sumie to czekałam i czekałam aż mu rączka ścierpnie z nadmiaru ruchu,ale > facet silny jest:PPP Hehe - szpagatu nie zrobil ... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:40 mistamef napisał: > Hehe - szpagatu nie zrobil ... > > > No patrz,nie zrobił:P Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:43 girl32 napisała: > > No patrz,nie zrobił:P > Juz bym wolal na menki wygibusy popatrzec z okazji awansu ... ona przynajmniej szpagat robi :) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:44 Ale Menka ma tylko dwie ręce:PPPPP Nie da rady dwoma wszystkiego przykryć:PPP Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:48 girl32 napisała: > Ale Menka ma tylko dwie ręce:PPPPP > Nie da rady dwoma wszystkiego przykryć:PPP To tez dziwne, ze mu tak z latwoscia to przyszlo Hehe ... jedna raczka ... Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:35 menk.a napisała: > ma wprawę;)) Skakac i krecic kazdy potrafi ... Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:49 przeczytałem komentarze... po wygłodzonych wypowiedziach... to przywracacie mi nadzieję... wiedziałem że są jeszcze kobiety które przestrzegają postu :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:52 szubrawiec76 napisał: > sa jszcze kobiety które przestrzegają postu :)) Ten post peno nieco wymuszony Hehe ... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:56 szubrawiec76 napisał: > przeczytałem komentarze... > po wygłodzonych wypowiedziach... to przywracacie mi nadzieję... wiedziałem że s > ą jeszcze kobiety które przestrzegają postu :)) Uważaj,bo jesteśmy tak głodne,ze Cię zjemy:PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:58 Ciekawe tylko czy szanowny kolega lekko strawny?;))) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:01 monnia3 napisała: > Ciekawe tylko czy szanowny kolega lekko strawny?;))) Szubrawiec moze byc nieco koscisty ... hehe i tez przestrzega postu jak slychac ... Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:04 Kościsty znaczy chydy...no zawsze to lepiej niż tłusty... to wszyscy żyją w takiej ascezie?;) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:06 monnia3 napisała: > Kościsty znaczy chydy...no zawsze to lepiej niż tłusty... > to wszyscy żyją w takiej ascezie?;) tradycja to tradycja ... post to post ,,, Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:06 mistamef napisał: > monnia3 napisała: > > > Ciekawe tylko czy szanowny kolega lekko strawny?;))) > > Szubrawiec moze byc nieco koscisty ... hehe i tez przestrzega postu jak slychac > ... > mistamef.. nie rób pajacyków tyle.. bo Ci szkodzą :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:13 szubrawiec76 napisał: > mistamef.. nie rób pajacyków tyle.. bo Ci szkodzą :)) Ja wole szpagat... hehe i to nie w moim wykonamiu ... Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:17 proś a będzie Ci dane :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:27 szubrawiec76 napisał: > proś a będzie Ci dane :)) pukaj a zostanie otworzona :)) Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:30 "Cokolwiek postanowisz, uda Ci się" (Księga Joba) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:38 szubrawiec76 napisał: > "Cokolwiek postanowisz, uda Ci się" (Księga Joba) > > ;) Choc bym maila isc ciemną doliną zla sie nie ulekne .... gdy Ona jest ze mna ,,, ::) Psalm ktorys tam ... Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:04 jak zamierzacie gryźć to proszę przyjść z badaniami na wsciekliznę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:05 Czemu od razu grużć?;) mozna zacząć od czegoś łagodniejszego... Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:11 ;) nic mi nie przychodzi do głowy... ale oczywiście masz w tym duuuże doświadczenie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:12 szubrawiec76 napisał: > ;) > nic mi nie przychodzi do głowy... ale oczywiście masz w tym duuuże doświadczeni > e :))) > Obyś mnie nie przecenił;))) Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:19 masz czas przed spotkaniem ze mną .. to poćwicz trochę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:20 szubrawiec76 napisał: > masz czas przed spotkaniem ze mną .. to poćwicz trochę :))) Dużo mam tego czasu? bo nie wiem czy podołam wyzwaniu;)PPP Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:25 egzamin będzie ciężki.. aż pot będzie spływać :)) proponuję 69 teoretycznych zadań ćwiczyć od dzisiaj :)) Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:32 szubrawiec76 napisał: > egzamin będzie ciężki.. aż pot będzie spływać :)) > proponuję 69 teoretycznych zadań ćwiczyć od dzisiaj :)) Hm sporo tych...zadań;) ale jakoś sobie poradzę:) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:08 coby sprawdzić czy zarazasz wścieklizną?:P Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:14 menk.a ... żeby nie było jak w tym kawale... najlepsza zabawa.. dziewczyna siada na facecie na jeźdźca a następnie mówi że jest chora na HIV i ... próbuje jak najdłużej się utrzymać :)) Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:23 Ciekaw jestem jak wyćwiczyłaś ten szpagacik :))) Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:35 no to już wiadomo czym zajmujesz się oprócz... prasówką, forum, przerwami na posiłki i dzwonieniem po znajomych z pracy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:39 i wszystko to robię w trakcie szpagatu;PP Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:11 szubrawiec76 napisał: > jak zamierzacie gryźć to proszę przyjść z badaniami na wsciekliznę :)) > > Zaraz gryźć:P Znam przyjemniejsze metody próbowania:PPP Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:15 girl32 napisała: > Znam przyjemniejsze metody próbowania:PPP > jakiez to ??? ... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:16 Nie mogę zdradzić punktu kulminacyjnego wieczoru :P Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:24 girl32 napisała: > Nie mogę zdradzić punktu kulminacyjnego wieczoru :P Jak tajemnica nic nie poradze ... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:16 co do Ciebie to straciłem nadzieję... jesteś strasznie opanowana.. straciłem nadzieję iż kiedykolwiek u Ciebie się doigram .. Jędzuszko :))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:21 Nadzieja matką głupich...nie trać wiary SYNU...jutro będzie lepiej:P Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:27 khmm, hmm... musisz mnie wzmocnić w wierze bo zwątpiłem.. matko :)) Odpowiedz Link Zgłoś
barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 13:40 wole wersje z menka ;). nawet jakby nie mogla wszystkiego zakryc. co tam jakos to zniose ;) Odpowiedz Link Zgłoś
barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 13:49 to nie poswiecenie zawsze bylem inny i mialem nietypowe pomysly ;). ale lubie ekstremalne wyzwania ;). Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 14:34 jestem extremum;) a czasem ekstrema;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:10 Grunt to porozumienie;) jednakowoż dusz jak i ciał;)) Odpowiedz Link Zgłoś
barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:42 na razie wyobraźnia pracuje (przbogata) a czy bedzie smakowac? hmm... przekonam sie gdy mnie nakarmisz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:59 ;)))))) hmm może jadłodajnię otworzę;) Odpowiedz Link Zgłoś
barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 19:18 no tak ;). teraz sie zleci stado głodomorów Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio intuicyjnie 21.12.06, 14:34 wpisalem ksywe: Idiota. okazalo sie, ze intuicja mnie jeszcze nie opuszcza :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 14:59 maly.jasio napisał: > wpisalem ksywe: Idiota. > > okazalo sie, ze intuicja mnie jeszcze nie opuszcza :))) Intuicyjnie, nie kupiles frazy ... z tynfem ... Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:12 girl32 napisała: > Ilu ludzi tyle interpretacji:) ale jedna jest tylko prawdziwa ... reszta to > gowno prowda < Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:16 girl32 napisała: > Tak,jedna. > Tylko która:))) ? To slodka tajemnica naszej milej wątkownicy ,,, :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:18 mistamef napisał: > To slodka tajemnica naszej milej wątkownicy ,,, :)) ja jednak wole szpagat od pajacyków ... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:24 girl32 napisała: > Są gusta i guściki;)) Nad nimi sie pono nie dyskutuje ... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:29 mistamef napisał: > > Nad nimi sie pono nie dyskutuje ... :)) > To uczcijmy to minutą ciszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:34 girl32 napisała: > To uczcijmy to minutą ciszy:) > Mam o czym myslec >>> :) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:41 girl32 napisała: > Tylko przez minutę marzysz;)))) ? Czesem szybciej >>> to zalezy od rodzaju szpagatu :)) Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:20 mistamef napisał: > Intuicyjnie, nie kupiles frazy ... z tynfem ... Tia ... Jadlem kiedys z Menka obiad i wlasnemi rencami podalem jej solniczke, a okazalo sie (nie wiem jak) ze ta nasypala mi gwozdzi do zupy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:25 maly.jasio napisał: > Tia ... > Jadlem kiedys z Menka obiad i wlasnemi rencami podalem jej solniczke, > a okazalo sie (nie wiem jak) ze ta nasypala mi gwozdzi do zupy :))) Ma dziewczyna poczucie humoru hehe ... Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:42 menk.a napisała: > ostre niczym brzytwa;) widac nie wszyscy lubia gwozdzie ja lubie cwieczki ,,, Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio Re: intuicyjnie 21.12.06, 16:02 mistamef napisał: ja lubie cwieczki ,,, to masz tu jedna taka. Tylko uwazaj. To moze byc Menka w przebraniu. www.fuw.edu.pl/~rosiek/photo/alpy2001/garmisch/kramerspitze/owca_small.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: intuicyjnie 21.12.06, 16:05 tak, to na pewno ja: wilk w skórze owcy;))) Odpowiedz Link Zgłoś
mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 16:10 maly.jasio napisał: > to masz tu jedna taka. > Tylko uwazaj. To moze byc Menka w przebraniu. Ta napewno nie robi szpagatu ... :)) > www.fuw.edu.pl/~rosiek/photo/alpy2001/garmisch/kramerspitze/owca_small.jpg > Odpowiedz Link Zgłoś