Dodaj do ulubionych

***** no to macie :PPP

21.12.06, 10:27
www.callme.nm.ru/
wpiszcie swoje imię :))
Obserwuj wątek
    • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:29
      Wariatka:)))PPP
      hi hi hi
      • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:43
        więęęęększych golasów jeszcze nie mam;))))
        • arogancka_agrafka Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:50
          menk.a napisała:

          > więęęęększych golasów jeszcze nie mam;))))

          Ale buty, to mógłby ściągnąć.....po diabła mu one...;pp

          :)
          • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:00
            rozumiem, że kobieta robić striptiz zostaje w szpilkach, ale że facet ma na
            sobie buciory, a nie daj boże skarpety, też tego nie p[ojmuję;00
    • khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:30
      Buahahahahahaha:-)))))))))))

      Dzięki Menk.a...poprawiłaś mi humor:-))))
      Aż oplułam monitor...z wrażenia oczywiście:-))
      • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:43
        nic nie widać, a Ty już plujesz;)))
        • khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:49
          Na razie ze smiechu ;)))
    • arogancka_agrafka Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:33
      eee....i to wszystko ?! ;P
      Czegoś jakby tu jeszcze brakowało ;)
      • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:41
        tez uważam, że rękami to za uszy powinien się trzymać:PPPP
        • khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:43
          Eee, chcesz by zachlapał nam monitor?? :PPPPP
          • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:44
            ale to my go widzimy, on nas nie, więc jestesmy bezpieczne;))
            • khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 10:48
              Skoro tak porusza tą rączką...no nie wiem, czy jesteśmy bezpieczne :PP
              • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:00
                to tylko białko:PPP
                • khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:09
                  W sumie przyda sie na święta dobra maseczka na twarz :PPP
                  • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:10
                    :DDDDD przyjemne z pożytecznym;)
                    • khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:18
                      jakby jeszcze zostało to przyda się do makowca :PPP
                      • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:21
                        ale 'wytwórcy' lepiej o tym nie wspominać, bo makowca nie tknie:PPP
                        • khinga Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:54
                          Nawet nie wysmakuje, że jakiś mdły czy jak:PPP doda sie więcej cukru;)))
      • screen.cleaner Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:01
        bigos mialaś gotować a nie gołych chłopów oglądać!:-PPPP:-)
        • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:08
          wolę gołego faceta ,niż gar bigosu:PP
          Ty pewnie wybierzesz bigos;)))))
    • girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:22
      O!
      I tak powinien rozpoczynać się każdy dzień:)
      W sumie to czekałam i czekałam aż mu rączka ścierpnie z nadmiaru ruchu,ale
      facet silny jest:PPP
      • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:30
        girl32 napisała:

        > O!
        > I tak powinien rozpoczynać się każdy dzień:)
        > W sumie to czekałam i czekałam aż mu rączka ścierpnie z nadmiaru ruchu,ale
        > facet silny jest:PPP

        Hehe - szpagatu nie zrobil ...
        • girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:40
          mistamef napisał:

          > Hehe - szpagatu nie zrobil ...
          >
          >
          > No patrz,nie zrobił:P
          • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:43
            girl32 napisała:


            > > No patrz,nie zrobił:P
            >
            Juz bym wolal na menki wygibusy popatrzec z okazji awansu ... ona przynajmniej szpagat robi :)
            • girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:44
              Ale Menka ma tylko dwie ręce:PPPPP
              Nie da rady dwoma wszystkiego przykryć:PPP
              • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:48
                girl32 napisała:

                > Ale Menka ma tylko dwie ręce:PPPPP
                > Nie da rady dwoma wszystkiego przykryć:PPP

                To tez dziwne, ze mu tak z latwoscia to przyszlo Hehe ... jedna raczka ...
      • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:34
        ma wprawę;))
        • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:35
          menk.a napisała:

          > ma wprawę;))

          Skakac i krecic kazdy potrafi ...
          • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:49
            przeczytałem komentarze...
            po wygłodzonych wypowiedziach... to przywracacie mi nadzieję... wiedziałem że są jeszcze kobiety które przestrzegają postu :))
            • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:52
              szubrawiec76 napisał:


              > sa jszcze kobiety które przestrzegają postu :))

              Ten post peno nieco wymuszony Hehe ...
            • girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:56
              szubrawiec76 napisał:

              > przeczytałem komentarze...
              > po wygłodzonych wypowiedziach... to przywracacie mi nadzieję... wiedziałem że
              s
              > ą jeszcze kobiety które przestrzegają postu :))
              Uważaj,bo jesteśmy tak głodne,ze Cię zjemy:PPPP
              • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 11:58
                Ciekawe tylko czy szanowny kolega lekko strawny?;)))
                • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:01
                  monnia3 napisała:

                  > Ciekawe tylko czy szanowny kolega lekko strawny?;)))

                  Szubrawiec moze byc nieco koscisty ... hehe i tez przestrzega postu jak slychac ...
                  • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:04
                    Kościsty znaczy chydy...no zawsze to lepiej niż tłusty...
                    to wszyscy żyją w takiej ascezie?;)
                    • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:06
                      monnia3 napisała:

                      > Kościsty znaczy chydy...no zawsze to lepiej niż tłusty...
                      > to wszyscy żyją w takiej ascezie?;)

                      tradycja to tradycja ... post to post ,,,
                  • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:06
                    mistamef napisał:

                    > monnia3 napisała:
                    >
                    > > Ciekawe tylko czy szanowny kolega lekko strawny?;)))
                    >
                    > Szubrawiec moze byc nieco koscisty ... hehe i tez przestrzega postu jak slychac
                    > ...
                    >

                    mistamef.. nie rób pajacyków tyle.. bo Ci szkodzą :))
                    • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:13
                      szubrawiec76 napisał:



                      > mistamef.. nie rób pajacyków tyle.. bo Ci szkodzą :))

                      Ja wole szpagat... hehe i to nie w moim wykonamiu ...
                      • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:17
                        proś a będzie Ci dane :))
                        • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:27
                          szubrawiec76 napisał:

                          > proś a będzie Ci dane :))

                          pukaj a zostanie otworzona :))
                          • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:30
                            "Cokolwiek postanowisz, uda Ci się" (Księga Joba)

                            ;)
                            • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:38
                              szubrawiec76 napisał:

                              > "Cokolwiek postanowisz, uda Ci się" (Księga Joba)
                              >
                              > ;)

                              Choc bym maila isc ciemną doliną zla sie nie ulekne ....
                              gdy Ona jest ze mna ,,, ::)
                              Psalm ktorys tam ...


              • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:04
                jak zamierzacie gryźć to proszę przyjść z badaniami na wsciekliznę :))


                • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:05
                  Czemu od razu grużć?;)
                  mozna zacząć od czegoś łagodniejszego...
                  • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:11
                    ;)
                    nic mi nie przychodzi do głowy... ale oczywiście masz w tym duuuże doświadczenie :)))

                    • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:12
                      szubrawiec76 napisał:

                      > ;)
                      > nic mi nie przychodzi do głowy... ale oczywiście masz w tym duuuże doświadczeni
                      > e :)))
                      >

                      Obyś mnie nie przecenił;)))
                      • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:19
                        masz czas przed spotkaniem ze mną .. to poćwicz trochę :)))
                        • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:20
                          szubrawiec76 napisał:

                          > masz czas przed spotkaniem ze mną .. to poćwicz trochę :)))

                          Dużo mam tego czasu? bo nie wiem czy podołam wyzwaniu;)PPP
                          • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:25
                            egzamin będzie ciężki.. aż pot będzie spływać :))
                            proponuję 69 teoretycznych zadań ćwiczyć od dzisiaj :))
                            • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:32
                              szubrawiec76 napisał:

                              > egzamin będzie ciężki.. aż pot będzie spływać :))
                              > proponuję 69 teoretycznych zadań ćwiczyć od dzisiaj :))

                              Hm sporo tych...zadań;) ale jakoś sobie poradzę:)
                • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:08
                  coby sprawdzić czy zarazasz wścieklizną?:P
                  • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:14
                    menk.a ... żeby nie było jak w tym kawale...

                    najlepsza zabawa.. dziewczyna siada na facecie na jeźdźca a następnie mówi że jest chora na HIV i ... próbuje jak najdłużej się utrzymać :))
                    • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:16
                      ja jestem zdrowa:PPPPPP
                      • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:23
                        Ciekaw jestem jak wyćwiczyłaś ten szpagacik :)))
                        • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:28
                          mozolną pracą:P
                          • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:35
                            no to już wiadomo czym zajmujesz się oprócz... prasówką, forum, przerwami na posiłki i dzwonieniem po znajomych z pracy :))
                            • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:39
                              i wszystko to robię w trakcie szpagatu;PP
                • girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:11
                  szubrawiec76 napisał:

                  > jak zamierzacie gryźć to proszę przyjść z badaniami na wsciekliznę :))
                  >
                  > Zaraz gryźć:P
                  Znam przyjemniejsze metody próbowania:PPP
                  • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:15
                    girl32 napisała:


                    > Znam przyjemniejsze metody próbowania:PPP
                    >

                    jakiez to ??? ...
                    • girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:16
                      Nie mogę zdradzić punktu kulminacyjnego wieczoru :P
                      • mistamef Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:24
                        girl32 napisała:

                        > Nie mogę zdradzić punktu kulminacyjnego wieczoru :P

                        Jak tajemnica nic nie poradze ... ;)
                  • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:16
                    co do Ciebie to straciłem nadzieję...
                    jesteś strasznie opanowana.. straciłem nadzieję iż kiedykolwiek u Ciebie się doigram .. Jędzuszko :)))
                    • girl32 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:21
                      Nadzieja matką głupich...nie trać wiary SYNU...jutro będzie lepiej:P
                      • szubrawiec76 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 12:27
                        khmm, hmm... musisz mnie wzmocnić w wierze bo zwątpiłem.. matko :))
                        • barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 13:40
                          wole wersje z menka ;). nawet jakby nie mogla wszystkiego zakryc. co tam jakos
                          to zniose ;)
                          • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 13:44
                            doceniam poświęcenie;)))))))
                            • barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 13:49
                              to nie poswiecenie zawsze bylem inny i mialem nietypowe pomysly ;). ale lubie
                              ekstremalne wyzwania ;).
                              • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 14:34
                                jestem extremum;)
                                a czasem ekstrema;))))
                                • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 14:38
                                  Cel uświęca środki:)))
                                  • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:04
                                    a środki profanują cel:;))))
                                    • monnia3 Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:10
                                      Grunt to porozumienie;)
                                      jednakowoż dusz jak i ciał;))
                                      • barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:36
                                        mniam mniam ;)
                                        • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:39
                                          zn smakuje?;))))
                                          • barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:42
                                            na razie wyobraźnia pracuje (przbogata) a czy bedzie smakowac? hmm... przekonam
                                            sie gdy mnie nakarmisz ;)
                                            • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 15:59
                                              ;)))))) hmm może jadłodajnię otworzę;)
                                              • barad Re: ***** no to macie :PPP 21.12.06, 19:18
                                                no tak ;). teraz sie zleci stado głodomorów
                                                • menk.a Re: ***** no to macie :PPP 22.12.06, 20:36
                                                  obawiam się, ze nie:P
    • maly.jasio intuicyjnie 21.12.06, 14:34
      wpisalem ksywe: Idiota.

      okazalo sie, ze intuicja mnie jeszcze nie opuszcza :)))
      • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 14:59
        maly.jasio napisał:

        > wpisalem ksywe: Idiota.
        >
        > okazalo sie, ze intuicja mnie jeszcze nie opuszcza :)))

        Intuicyjnie, nie kupiles frazy ... z tynfem ...
        • girl32 Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:11
          Ilu ludzi tyle interpretacji:)
          • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:12
            girl32 napisała:

            > Ilu ludzi tyle interpretacji:)

            ale jedna jest tylko prawdziwa ... reszta to > gowno prowda <
            • girl32 Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:14
              Tak,jedna.
              Tylko która:))) ?
              • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:16
                girl32 napisała:

                > Tak,jedna.
                > Tylko która:))) ?

                To slodka tajemnica naszej milej wątkownicy ,,, :))
                • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:18
                  mistamef napisał:


                  > To slodka tajemnica naszej milej wątkownicy ,,, :))

                  ja jednak wole szpagat od pajacyków ... ;))
                  • girl32 Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:19
                    Są gusta i guściki;))
                    • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:24
                      girl32 napisała:

                      > Są gusta i guściki;))

                      Nad nimi sie pono nie dyskutuje ... :))
                      • girl32 Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:29
                        mistamef napisał:

                        >
                        > Nad nimi sie pono nie dyskutuje ... :))
                        >
                        To uczcijmy to minutą ciszy:)
                        • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:34
                          girl32 napisała:


                          > To uczcijmy to minutą ciszy:)
                          >
                          Mam o czym myslec >>> :)
                          • girl32 Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:36
                            Tylko przez minutę marzysz;)))) ?
                            • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:41
                              girl32 napisała:

                              > Tylko przez minutę marzysz;)))) ?

                              Czesem szybciej >>> to zalezy od rodzaju szpagatu :))
        • maly.jasio Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:20
          mistamef napisał:
          > Intuicyjnie, nie kupiles frazy ... z tynfem ...

          Tia ...
          Jadlem kiedys z Menka obiad i wlasnemi rencami podalem jej solniczke,
          a okazalo sie (nie wiem jak) ze ta nasypala mi gwozdzi do zupy :)))
          • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:25
            maly.jasio napisał:


            > Tia ...
            > Jadlem kiedys z Menka obiad i wlasnemi rencami podalem jej solniczke,
            > a okazalo sie (nie wiem jak) ze ta nasypala mi gwozdzi do zupy :)))

            Ma dziewczyna poczucie humoru hehe ...
            • menk.a Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:37
              ostre niczym brzytwa;)
              • barad Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:38
                i papryczka chili
              • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 15:42
                menk.a napisała:

                > ostre niczym brzytwa;)

                widac nie wszyscy lubia gwozdzie ja lubie cwieczki ,,,
                • maly.jasio Re: intuicyjnie 21.12.06, 16:02
                  mistamef napisał:
                  ja lubie cwieczki ,,,

                  to masz tu jedna taka.
                  Tylko uwazaj. To moze byc Menka w przebraniu.
                  www.fuw.edu.pl/~rosiek/photo/alpy2001/garmisch/kramerspitze/owca_small.jpg

                  • menk.a Re: intuicyjnie 21.12.06, 16:05
                    tak, to na pewno ja: wilk w skórze owcy;)))
                  • mistamef Re: intuicyjnie 21.12.06, 16:10
                    maly.jasio napisał:


                    > to masz tu jedna taka.
                    > Tylko uwazaj. To moze byc Menka w przebraniu.

                    Ta napewno nie robi szpagatu ... :))

                    > www.fuw.edu.pl/~rosiek/photo/alpy2001/garmisch/kramerspitze/owca_small.jpg
                    >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka