Dodaj do ulubionych

Pytanie do cwi...

04.04.03, 10:00
Od początku ,gdy zobaczyłam nick"cwi",nurtowała mnie mysl "skąd taki nick"?I
Najpierw myslałam ,że to od ciasta ,które u nas nazywa sie cwibak
ihihihihi.Ale ostatnio w jednej książce przeczytalam ,że w 17 wieku był
ktos ,kto nazywał sie Sabataj Cwi i oglosil sie mesjaszem i stal sie
swiatłem dla żydów żyjacych w Europie na wygnaniu,ale w końcu nawrócił sie na
wiare muzułmańska.Jeżeli nic z tych rzeczy nie popchnęło cie do uzycia tego
nicka ,to cwiczku bądź (ihihihihi) tu na swoim forum takim światełkiem dla
nas.Kurde zycie jest takie cięzkie ,a ja sie zastanawiam nie wiem nad czym
ihihihih.
Obserwuj wątek
    • cwi Re: Pytanie do cwi... 04.04.03, 10:38
      :)))
      Wiele osób zastanawia się skąd ten nick.
      To jest stare żydowskie imię. Jest to ksywa,
      którą dostałem w niektórych środowiskach.


      Cwi
    • _soso_ Re: Pytanie do cwi... 04.04.03, 10:38
      Ja przeprasam, że się wtrącam.
      Droga Nianiu,
      Cwi jest z pochodzenia Kurdem, należacym do bardzo wpływowego klanu
      Cwikhassynów. Od wieków zamieszkiwali oni północno- zachodnią część
      dzisiejszego Iraku. Jeden z Cwikhassynów piastował nawet zaszczytną funkcję
      Głownego Skarbnika na dworze emira. Ale On Ci tego nie powie. Cwi jest skromny
      i to Jego wielka zaleta. Wymysli pewnie ze to od nazwiska alo cos...
      Pozdrawiam
      soso
      • pwrzes Re: Pytanie do cwi... 04.04.03, 13:23
        to powinno brzmiec tak:-)
        cwi byc skromny i skromnosc jego wielka zaleta byc - rzekl Yoda

        Mors
    • agniicha Re: Pytanie do cwi... 07.04.03, 16:36
      CWI to nic innego jak cywilizowany Wielbiciel Inkwizycji :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka