nianiaa
04.04.03, 10:00
Od początku ,gdy zobaczyłam nick"cwi",nurtowała mnie mysl "skąd taki nick"?I
Najpierw myslałam ,że to od ciasta ,które u nas nazywa sie cwibak
ihihihihi.Ale ostatnio w jednej książce przeczytalam ,że w 17 wieku był
ktos ,kto nazywał sie Sabataj Cwi i oglosil sie mesjaszem i stal sie
swiatłem dla żydów żyjacych w Europie na wygnaniu,ale w końcu nawrócił sie na
wiare muzułmańska.Jeżeli nic z tych rzeczy nie popchnęło cie do uzycia tego
nicka ,to cwiczku bądź (ihihihihi) tu na swoim forum takim światełkiem dla
nas.Kurde zycie jest takie cięzkie ,a ja sie zastanawiam nie wiem nad czym
ihihihih.