30.04.07, 20:59
Laski! pomocy!keramzyt w jezyku angielskim jest mi potrzebny,zna sie ktos na
tych gownianych,sorry,glinianych kuleczkach??
Obserwuj wątek
    • mandiko Re: keramzyt 30.04.07, 21:25
      Po francusku nazywa się to argile expansee, może znajdziesz jakiś słownik on-
      line fr-ang, może tak będzie Ci łatwiej.Pozdrawiam
      • mandiko Re: keramzyt 30.04.07, 21:28
        Znalazłam w takim właśnie słowniku expanded clay i to jest chyba dobre, ale
        nie gwarantuję. Jeżeli to jakaś życiowa sprawa, to lepiej sprawdź.
      • rzaba10 Re: keramzyt 30.04.07, 21:28
        hip hip hurra!!
        Dziekuje mandiko:))
        • mandiko Re: keramzyt 30.04.07, 21:31
          Nie ma za co, mam nadzieję, że o to chodziło:)
          • rzaba10 Re: keramzyt 30.04.07, 21:48
            Tak, dokladnie o to!ale o ile przyjemniej tlumaczy sie nazwy kwiatkow np:)
            • yvona73pol Re: keramzyt 01.05.07, 16:32
              mandiko, chapeau! ;))) tego nie wiedzialam ;)
              • mandiko Re: keramzyt 01.05.07, 17:20
                Ja w zasadzie wiem wszystko:))))), ale to akurat sprawdziłam w słowniku
                technicznym.
                • rzaba10 Re: keramzyt 01.05.07, 19:36
                  No tak!ale ja wiem lepiej:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka