men_ Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 15:45 No dobra, jest - chociaż gniewam sie ostatnio na nią Odpowiedz Link Zgłoś
j_bond Re: men, nie pierdziel, masz zdjęcie, widziałeś 09.12.01, 17:07 Karinkę-Karinka w całej okazałości ? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ BOND 09.12.01, 19:11 j_bond napisał(a): > Karinkę-Karinka w całej okazałości ? ŻAŁUUUUUUUJ Odpowiedz Link Zgłoś
j_bond Re: BOND-men 09.12.01, 19:16 No dobra, przeprosiłem twoja połowicę ... A i tak z ciebie baran...... Odpowiedz Link Zgłoś
karina_17 Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 18:42 dlaczego? :( Odpowiedz Link Zgłoś
j_bond Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 18:46 karina_17 napisał(a): > dlaczego? :( jeżeli chodzi o Twja płeć, to chyba tylko on (men) może potwierdzić lub zaprzeczyć ? Ale gdzieś go wcielo ostatnio Odpowiedz Link Zgłoś
karina_17 Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 18:51 To dlaczego było do mena. Niech potwierdza. Może jest poprostu zajęty i dltego go nie ma? :) Odpowiedz Link Zgłoś
j_bond Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 19:01 karina_17 napisał(a): > To dlaczego było do mena. > Niech potwierdza. Może jest poprostu zajęty i dltego go nie ma? :) O.K. - Karino, przepraszam, chyba wlazłem z brudnymi butami ... "twoje buziaki" przyjacielskie Odpowiedz Link Zgłoś
j_bond Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 10.12.01, 18:49 Ale wczoraj w końcu men nie powiedział kim jest karinka-Karinek Odpowiedz Link Zgłoś
karina_17 Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 10.12.01, 20:43 Niew wierzysz mi na słowo? Odpowiedz Link Zgłoś
karina_17 Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:17 z czego znowu się śmiejesz? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:20 karina_17 napisał(a): > z czego znowu się śmiejesz? Cholera, uparty ten bond - a swoja drogą to jesteś dużą dziewczynka ?????:)) Odpowiedz Link Zgłoś
karina_17 Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:22 Duża dziewczynka powinna teraz wkuwać cykl rozwojowy glisty ludzkiej na jutrzejszy sprawdzian, a gada z tobą. I szczerze mówiąc wie chyba z tego mniej niż o tym robalu. men pisz konkretniej dzisiaj... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:26 karina_17 napisał(a): > Duża dziewczynka powinna teraz wkuwać cykl rozwojowy glisty ludzkiej na > jutrzejszy sprawdzian, a gada z tobą. I szczerze mówiąc wie chyba z tego mniej > niż o tym robalu. men pisz konkretniej dzisiaj... cholera, mają byc konkrety ? ok. - kiedy przyjechać do N.S. ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re:konkrety 10.12.01, 22:28 men_ napisał(a): > karina_17 napisał(a): > > > Duża dziewczynka powinna teraz wkuwać cykl rozwojowy glisty ludzkiej na > > jutrzejszy sprawdzian, a gada z tobą. I szczerze mówiąc wie chyba z tego m > niej > > niż o tym robalu. men pisz konkretniej dzisiaj... > > cholera, mają byc konkrety ? ok. - kiedy przyjechać do N.S. ?:)) > Odpowiedz Link Zgłoś
karina_17 Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:23 i sprawdź pocztę. Zobaczymy, czy już z nią OK Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: karina 10.12.01, 22:27 karina_17 napisał(a): > i sprawdź pocztę. Zobaczymy, czy już z nią OK jest o.k. - odebrałem, wysłałem Odpowiedz Link Zgłoś