Dodaj do ulubionych

Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!!

09.12.01, 01:51
Obserwuj wątek
    • men_ Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 15:45
      No dobra, jest - chociaż gniewam sie ostatnio na nią
      • j_bond Re: men, nie pierdziel, masz zdjęcie, widziałeś 09.12.01, 17:07
        Karinkę-Karinka w całej okazałości ?
        • men_ BOND 09.12.01, 19:11
          j_bond napisał(a):

          > Karinkę-Karinka w całej okazałości ?

          ŻAŁUUUUUUUJ

          • j_bond Re: BOND-men 09.12.01, 19:16
            No dobra, przeprosiłem twoja połowicę ...

            A i tak z ciebie baran......
      • karina_17 Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 18:42
        dlaczego? :(
        • j_bond Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 18:46
          karina_17 napisał(a):

          > dlaczego? :(
          jeżeli chodzi o Twja płeć, to chyba tylko on (men) może potwierdzić lub
          zaprzeczyć ?
          Ale gdzieś go wcielo ostatnio
          • karina_17 Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 18:51
            To dlaczego było do mena.
            Niech potwierdza. Może jest poprostu zajęty i dltego go nie ma? :)
            • j_bond Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 09.12.01, 19:01
              karina_17 napisał(a):

              > To dlaczego było do mena.
              > Niech potwierdza. Może jest poprostu zajęty i dltego go nie ma? :)

              O.K. - Karino, przepraszam, chyba wlazłem z brudnymi butami ...

              "twoje buziaki" przyjacielskie

              • j_bond Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 10.12.01, 18:49
                Ale wczoraj w końcu men nie powiedział kim jest karinka-Karinek
                • karina_17 Re: Czy Karinek jest Karinką, pytanie do MENA !!! 10.12.01, 20:43
                  Niew wierzysz mi na słowo?
                  • men_ Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 21:38
                    • karina_17 Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:17
                      z czego znowu się śmiejesz?
                      • men_ Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:20
                        karina_17 napisał(a):

                        > z czego znowu się śmiejesz?

                        Cholera, uparty ten bond - a swoja drogą to jesteś dużą dziewczynka ?????:))

                        • karina_17 Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:22
                          Duża dziewczynka powinna teraz wkuwać cykl rozwojowy glisty ludzkiej na
                          jutrzejszy sprawdzian, a gada z tobą. I szczerze mówiąc wie chyba z tego mniej
                          niż o tym robalu. men pisz konkretniej dzisiaj...
                          • men_ Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:26
                            karina_17 napisał(a):

                            > Duża dziewczynka powinna teraz wkuwać cykl rozwojowy glisty ludzkiej na
                            > jutrzejszy sprawdzian, a gada z tobą. I szczerze mówiąc wie chyba z tego mniej
                            > niż o tym robalu. men pisz konkretniej dzisiaj...

                            cholera, mają byc konkrety ? ok. - kiedy przyjechać do N.S. ?:))

                            • men_ Re:konkrety 10.12.01, 22:28
                              men_ napisał(a):

                              > karina_17 napisał(a):
                              >
                              > > Duża dziewczynka powinna teraz wkuwać cykl rozwojowy glisty ludzkiej na
                              > > jutrzejszy sprawdzian, a gada z tobą. I szczerze mówiąc wie chyba z tego m
                              > niej
                              > > niż o tym robalu. men pisz konkretniej dzisiaj...
                              >
                              > cholera, mają byc konkrety ? ok. - kiedy przyjechać do N.S. ?:))
                              >

                        • karina_17 Re: hi, hi, hi, hi, hi, hi ...................... 10.12.01, 22:23
                          i sprawdź pocztę. Zobaczymy, czy już z nią OK
                          • men_ Re: karina 10.12.01, 22:27
                            karina_17 napisał(a):

                            > i sprawdź pocztę. Zobaczymy, czy już z nią OK

                            jest o.k. - odebrałem, wysłałem

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka