tylma
09.07.03, 19:48
dzisiaj byłam w herbaciarni i kupiłam na wagę lady gray
mam już tylko puszkę po oryginalnej Twinings'a- (LADY GRAY a delicately
flavoured citrus tea)
ta na wagę to nie całkiem to samo (mocniej się zaparza i ma bardziej
intensywny aromat cytrusowy, ale taki sam albo bardzo podobny) ale jest ok
lubię też mieszanki herbat czarnych z zielonymi z jakimiś aromatami
albo owocowe ale zależy jakie, kupowałam kiedyś malinową i nie było w niej
żadnej maliny, nie tak dawno kupowałam malinową, w której były maliny :)