Dodaj do ulubionych

problemy z miłością

IP: 195.205.233.* 24.05.01, 14:56
zauważyłem że ludzie inteligentni mają większe problemy ze znalezieniem drugiej
połowy.prawda czy fałsz?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marien Re: problemy z miłością IP: 195.205.73.* 24.05.01, 14:59
      Prawda. To wiaze sie z wieksza swiadomoscia.
      • Gość: roland Re: problemy z miłością IP: 195.205.233.* 24.05.01, 15:02
        ale dlaczego tak sie dzieje wg mnie nie powinno być z tym problemów
        • Gość: Marien Re: problemy z miłością IP: 195.205.73.* 24.05.01, 15:06
          A dlaczego wg Ciebie nie powinno byc z tym problemow?
          • Gość: Ania Re: problemy z miłością IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.01, 08:18
            Według mnie fałsz - potrzeba niezmiernej inteligencji,
            aby utrzymać miłość, głupota wystarczy by ją stracić.
            Co zrobić by ją znaleźć? ... trochę pokory i widać ją
            z daleka...
    • Gość: florita Re: problemy z miłością IP: 195.94.222.* 25.05.01, 08:32
      Gość portalu: roland napisał(a):

      > zauważyłem że ludzie inteligentni mają większe problemy ze znalezieniem drugiej
      >
      > połowy.prawda czy fałsz?

      jest w tym troche prawdy, choc moze nie chodzi tyle o inteligencje co wlasnie
      pewna madrosc zyciowa, swiadomosc tego co w zyciu jest naprawde wazne. Jesli
      oczekujesz od tej drugiej polowy czegos wiecej niz ladnej buzki,wtedy zdajesz
      sobie sprawe ze nie jest latwo znalezc kogos na tyle wartosciowego, zeby chciec
      spedzic z nim reszte zycia.
      • roland Re: problemy z miłością 30.05.01, 14:23
        Ale często ludzie sugerują sie wylądem i układają sobie "drogę na skróty"
        panuje stereotyp ładny= inteligentny i tak dalej....
        • Gość: catherin Re: problemy z miłością IP: 212.160.78.* 30.05.01, 16:27
          tutaj dochodzi jeszcze jedna ważna rzecz, tzw doświadczenie życiowe. Jeżeli
          komuś życie dało w d... to jeżeli jest mądry to będzie później bardzo uważał i
          tym czasami odstrasza tą drugą połowe, a przecież każdego z nas życie czegoś
          nauczyło? no chyba, że jest aż tak głupi, że nie potrafi wyciągnąc wniosków z
          tzw lekcji zyciowych. I dlatego czasami jest trudno, ale może nie
          beznadziejnie? :-)
      • Gość: BB Re: problemy z miłością IP: 212.244.68.* 30.05.01, 15:40
        Co Wy?
        wokół tyle samotnych, subtelnych mniej lub więcej, z ladną buzią i bez.
        Doceniajcie pozytywne strony..
        Co do inteligencji, to całkiem łatwo się nią dzielić, bez utraty swojej..
        Więc tak naprawdę najwięcej zależy od charakteru i systemu wartości, i od
        uśmiechu i życzliwości..
        Zdrówko!
    • Gość: Anna Re: problemy z miłością IP: *.telia.com 30.05.01, 15:34
      Tak, to prawda.Inteligentnym ludziom trudno sie zakochac, czy " pojsc na zywiol "...Widza zbyt wiele
      i zbyt wiele przewiduja....Neglizuja partnerow intelektualnie i stawiaja wysokie wymagania.
      Mysle ,ze potrzebuja rownie inteligentnych partnerow (szczegolnie kobiety), a przy tym zdecydowanych
      i namietnych.Intelekt nie zabiera im zmyslow i poczucia rozkoszy....wiec bywa, ze maja szczescie.
      • Gość: hej Re: problemy z miłością IP: *.bellglobal.com 30.05.01, 17:14
        Mnie zycie nauczylo ze uczucia to jest naprawde zywiol nad ktorym trudno jest
        zapanowac.W milosci bez tego zywiolu inteligencja jest drugorzedna rzecza i
        moze przeszkadzac.pozdrawiam...
      • Gość: elvis Re: problemy z miłością IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.01, 21:34
        Chyba przegielas - zycie to nie doktorat z filozofii, a milosc jest najprostsza
        rzecza pod sloncem - mysle ze bez "neglizowania intelektualnego" mozna spedzic
        sporo naprawde przyjemnych chwil
    • Gość: ziuta Re: problemy z miłością IP: *.proxy.aol.com 31.05.01, 07:36
      Jesli szuka sie drudiej polowy o takim samym IQ w tedy nalezy zrobic test i
      problem z glowy. Co do milosci to mozna jej szukac cale zycie i nie
      znalezc.Duzo latwiej, lub douzo trudniej zaleznie od negatywnych doswiadczen
      zyciowych jest pozwolic aby to milosc cie znalazla.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka