Gość: roland IP: 195.205.233.* 24.05.01, 14:56 zauważyłem że ludzie inteligentni mają większe problemy ze znalezieniem drugiej połowy.prawda czy fałsz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marien Re: problemy z miłością IP: 195.205.73.* 24.05.01, 14:59 Prawda. To wiaze sie z wieksza swiadomoscia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roland Re: problemy z miłością IP: 195.205.233.* 24.05.01, 15:02 ale dlaczego tak sie dzieje wg mnie nie powinno być z tym problemów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marien Re: problemy z miłością IP: 195.205.73.* 24.05.01, 15:06 A dlaczego wg Ciebie nie powinno byc z tym problemow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: problemy z miłością IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.01, 08:18 Według mnie fałsz - potrzeba niezmiernej inteligencji, aby utrzymać miłość, głupota wystarczy by ją stracić. Co zrobić by ją znaleźć? ... trochę pokory i widać ją z daleka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: florita Re: problemy z miłością IP: 195.94.222.* 25.05.01, 08:32 Gość portalu: roland napisał(a): > zauważyłem że ludzie inteligentni mają większe problemy ze znalezieniem drugiej > > połowy.prawda czy fałsz? jest w tym troche prawdy, choc moze nie chodzi tyle o inteligencje co wlasnie pewna madrosc zyciowa, swiadomosc tego co w zyciu jest naprawde wazne. Jesli oczekujesz od tej drugiej polowy czegos wiecej niz ladnej buzki,wtedy zdajesz sobie sprawe ze nie jest latwo znalezc kogos na tyle wartosciowego, zeby chciec spedzic z nim reszte zycia. Odpowiedz Link Zgłoś
roland Re: problemy z miłością 30.05.01, 14:23 Ale często ludzie sugerują sie wylądem i układają sobie "drogę na skróty" panuje stereotyp ładny= inteligentny i tak dalej.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: catherin Re: problemy z miłością IP: 212.160.78.* 30.05.01, 16:27 tutaj dochodzi jeszcze jedna ważna rzecz, tzw doświadczenie życiowe. Jeżeli komuś życie dało w d... to jeżeli jest mądry to będzie później bardzo uważał i tym czasami odstrasza tą drugą połowe, a przecież każdego z nas życie czegoś nauczyło? no chyba, że jest aż tak głupi, że nie potrafi wyciągnąc wniosków z tzw lekcji zyciowych. I dlatego czasami jest trudno, ale może nie beznadziejnie? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BB Re: problemy z miłością IP: 212.244.68.* 30.05.01, 15:40 Co Wy? wokół tyle samotnych, subtelnych mniej lub więcej, z ladną buzią i bez. Doceniajcie pozytywne strony.. Co do inteligencji, to całkiem łatwo się nią dzielić, bez utraty swojej.. Więc tak naprawdę najwięcej zależy od charakteru i systemu wartości, i od uśmiechu i życzliwości.. Zdrówko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: problemy z miłością IP: *.telia.com 30.05.01, 15:34 Tak, to prawda.Inteligentnym ludziom trudno sie zakochac, czy " pojsc na zywiol "...Widza zbyt wiele i zbyt wiele przewiduja....Neglizuja partnerow intelektualnie i stawiaja wysokie wymagania. Mysle ,ze potrzebuja rownie inteligentnych partnerow (szczegolnie kobiety), a przy tym zdecydowanych i namietnych.Intelekt nie zabiera im zmyslow i poczucia rozkoszy....wiec bywa, ze maja szczescie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Re: problemy z miłością IP: *.bellglobal.com 30.05.01, 17:14 Mnie zycie nauczylo ze uczucia to jest naprawde zywiol nad ktorym trudno jest zapanowac.W milosci bez tego zywiolu inteligencja jest drugorzedna rzecza i moze przeszkadzac.pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elvis Re: problemy z miłością IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.01, 21:34 Chyba przegielas - zycie to nie doktorat z filozofii, a milosc jest najprostsza rzecza pod sloncem - mysle ze bez "neglizowania intelektualnego" mozna spedzic sporo naprawde przyjemnych chwil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta Re: problemy z miłością IP: *.proxy.aol.com 31.05.01, 07:36 Jesli szuka sie drudiej polowy o takim samym IQ w tedy nalezy zrobic test i problem z glowy. Co do milosci to mozna jej szukac cale zycie i nie znalezc.Duzo latwiej, lub douzo trudniej zaleznie od negatywnych doswiadczen zyciowych jest pozwolic aby to milosc cie znalazla. Odpowiedz Link Zgłoś