Dodaj do ulubionych

Horrory codzienne

28.10.07, 19:23
Obserwowałem dzisiaj dziką wojnę.Tłukły się sroki z wronami.Ptaki niby bardzo
podobne do siebie.Jedne są czarne z białymi aplikacjami, inne-całe czarne.
Różnica bardzo niewielka.Nie mogłem zrozumieć,co w tym widzę znajomego.
Wreszcie pojąłem całą grozę zjawiska.
To były zamieszki na tle rasowym.
Obserwuj wątek
    • skorpionica_1 Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:29
      Niczym w Polsce?;)
      • leziox Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:32
        A gdzie ty widzialas w Polsce zamieszki na tle rasowym?Przeciez w Polsce nie ma
        innych jak tylko sami swoi,hehehe.
        • skorpionica_1 Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:39
          Miałam na myśli sroki i wrony:) Dużo ich tu:)
          • leziox Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:41
            Chyba nie myslicie ze w Polsce sroki lataja z bialo-czerwonymi znaczkami na
            ogonach,a gdzie indziej,np.w Niemczech z innymi,znanymi z filmow wojennych
            znaczkami.
            • skorpionica_1 Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:47
              Opowiedz coś więcej...
              Tak ciekawie opowiadasz:)Chyba się dziś wyspałeś:)
    • gryzka12 Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:39
      Raczej powiedziałabym, że na tle terytorialnym:)))
    • menk.a Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:42
      piękne :DDDDD
      • rudkaaa Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:47
        Obstawiam zwycięstwo wron:))
        • gryzka12 Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:49
          Bo jeszcze nie wiesz jakie sroki są wredne:))
          • rudkaaa Re: Horrory codzienne 28.10.07, 20:01
            nooo....wredoty jedne,ale wagowo upieram sie przy czarnych:)))
            • leziox Re: Horrory codzienne 28.10.07, 21:06
              Jakos tak sie sklada ze czarne sa ciezkie.Wystarczy rozejrzec sie po
              parafiach.Ciezkie tam te wrony,oj ciezkie i taaakie duuze...
              • rudkaaa Re: Horrory codzienne 28.10.07, 21:22
                ..i taaakie zachłanne..:)
    • bettina75 Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:48
      Lezio, horrory dopiero nadejda...zreszta, obejrzyj sobie to video...:)

      Fettes Brot - An Tagen wie Diesen
      youtube.com/watch?v=xF8EsHLAj_Q
      • leziox Re: Horrory codzienne 28.10.07, 19:59
        Juz nadchodza-podwyzki wszystkiego co mozliwe.Wrony i sroki,chociaz sie
        tluka,maja zerlo za darmo i pracowac nawet nie musza,bo zawsze co znajda do
        skubniecia,jakkolwiek by to nie zabrzmialo.
        Ps.Wyspalem sie faktycznie.To chyba po tym dobrym scotchu co to go wczoraj
        wychlalem.
        • gryzka12 Re: Horrory codzienne 28.10.07, 22:53
          Sroki mają jeszcze do do siebie, że ukradną to co błyszczy:)))
          • leziox Re: Horrory codzienne 29.10.07, 23:43
            A ja tam nie wiem jak to z wronami wyglada.Czy wrony tez kradna?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka