Dodaj do ulubionych

skoro już o serialach

07.02.08, 16:38
zaczynami diskaszyn to mam pytanie:
o co chodzi w Klanie, kto się orientuje?
Ten Adam od Olki zaczął ćpać (?!?!?), dlaczego? A kto mi wyjaśni problem Kingi
i jakiegoś ... Sławka?
W morde Klan się robi coraz trudniejszy do zrozumienia..
Obserwuj wątek
    • dzidka-dwa Re: skoro już o serialach 07.02.08, 21:41
      aga_ata napisała:

> zaczynami diskaszyn to mam pytanie:
      > o co chodzi w Klanie, kto się orientuje?
      > Ten Adam od Olki zaczął ćpać (?!?!?), dlaczego? A kto mi wyjaśni problem Kingi
      > i jakiegoś ... Sławka?
      > W morde Klan się robi coraz trudniejszy do zrozumienia
      Haaa, ja klan oglądam, spożywając obiad.
      Otóż - Olowy Adaś zapisał się do kółka młodych dramaturgów, a tam częstują
      "towarem" a że on nie umie odmówić..
      Kinga zaczęła kręcić z pewnym wykładowcą ze swych studiów wieczorowych. On się
      zakochał, nawet poprosił ją o rękę, a Zimna Kinga nawet na to poszła. Po czym
      odwiedziła Kingę koleżanka Sławusia, mówiąc że będzie on ojcem jej dziecka.
      Zrobił jej to dziecko, gdy ta go pocieszała razu pewnego,gdy dostał na początku
      kosza od Kingi.Przyszedł do koleżanki i tak oto jest ciąża. A teraz Sławuś
      gdzieś zaginął w akcji.
      tyle. jakby co to służę :)
      • aga_ata Re: skoro już o serialach 07.02.08, 22:05
        Ten Sławek jest wykładowcą?!?!

Adam taki mało asertywny... przykre:P dzisiaj widziałam jakąś powtórkę i wpadł
        do domu, zaczął się śmiać (BTW co za gra aktorska!) i dziwnie się zachowywać.

A jeszcze mam pytanie o Agnieszkę. I tego jak mu tam... Mateusza? O co chodzi w
        tym wątku? Ona przecież go nie lubiła? Lubiła? Kochała? Kocha? Jest z nim? Była
        z nim? Będzie? Jest, ale się waha? Nie jest, ale się waha?

:-D
        • dzidka-dwa Re: skoro już o serialach 08.02.08, 11:17
          Co do Agnieszki to sama nie do końca rozumiem tego wątku. Może mi uciekł jakiś
          odcinek, a że tu akcja rozwija się w piorunującym tempie..:)
          Agnieszka poznała Mateusza gdy chodziła do jego szkoły rodzenia. Chyba wtedy
          wpadł jej w oko, ale niestety był on jest w związku jakimś. więc sobie odpuściła.
          Potem okazało się, że kobiitką Mateusza jest szefowa Agnieszki w jakimś
          wydawnictwie. Agnieszka miała z nią jakieś przejścia - jednym słowem nie lubiły
          się dziewczyny.
          I teraz okazuje się że Mateusz chce się odejść od Izy, bo jest psychicznie
          chora, chciała go nawet zabić. Mówi o tym Agnieszce. Ale to samo mówi Agnieszce
          Iza - oczerniając w ten sam sposób Mateusza. Agnieszka chyba uwierzyła
          Mateuszowi.I teraz ciągnie się ten związek/niezwiązek. Ona chyb bardzo chce, ale
          Mateusz coś o przyjaźni przebąkuje. Tyle wiem :)
          • ja27-09 Re: skoro już o serialach 08.02.08, 13:50
            dzidka-dwa napisała:

> Co do Agnieszki to sama nie do końca rozumiem tego wątku. Może mi uciekł jakiś
            > odcinek, a że tu akcja rozwija się w piorunującym tempie..:)

Oni się nawet bzykli byli. Takie tempo ma swoje uzasadnienie, vide Agnieszka w
            realu jest znowu w ciąży. Także Mateo został wrobiony w dzieciaka, taki lajf...
            Ja też jestem "fanką" Klanu, od czasu jak siedzę na urlopie macierzyńskim :/
            • dzidka-dwa Re: skoro już o serialach 08.02.08, 14:52
              oooo,proszę. to ja nie w temacie jestem. Widziałam jak Mateusz został prezentem
              imieninowym Agnieszki, a potem w innym odcinku jak się tarmosili pod kocykiem
              (ale w ubraniach a pani Stasia donosiła herbatkę. Ale że się bzykli już, no no
              no. A o tym że Aga w realu znów w ciąży to czytałam. Pewnie Mateusz ciążę zrobi.
              Ale ta Agniesia puszczalska, nie sądzicie? Ile ona już przeszła. Pamiętacie jej
              wszystkich facetów??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka