Dodaj do ulubionych

kryteria doboru

07.03.08, 20:38
według jakich kryteriów wybieraliscie partnera:
a)"Musisz znaleźć kogoś, kto lubi to samo co ty. Jeśli na przykład
lubisz sport, to żona musi lubić to, że ty lubisz sport i powinna
podawać Ci popcorn."
b)"Nie można sobie wybrać. To Bóg decyduje kogo się pozna i dopiero
potem wiesz z kim utknęłaś."
c)dobór naturalny
d)inne
Obserwuj wątek
    • info-tw Re: kryteria doboru 07.03.08, 21:41
      d) inne

      Jestem cholernie wybredna ;)
      • info-rw dobór nietrafny? zawiodła intuicja? 08.03.08, 07:30
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51097&w=76545260&a=76693409
        • info-tw Re: dobór nietrafny? zawiodła intuicja? 08.03.08, 11:07
          Cóż jak zwykle nietrafny.

          Pisze przecież, żem wybredna. Nie uznaje zasady, byle jaki ale zawsze chłop.
    • kamelia04.08.2007 Re: kryteria doboru 07.03.08, 22:11
      c) dobór naturalny,

      z kazdym dniem okazuje sie coraz bardziej, że mój maż jest bardzo
      podobny do mojego ojca
      • buka007 Re: kryteria doboru 07.03.08, 22:23
        no tak, ten temat zasługuje na osobny wątek.
        Selektywny dobór partnerów a popełnienie błędów charakterologicznych,
        moze chciałybys rozwinąc ten temat, kamelio?
        pozdrawiam
        • czajnik40 Re: kryteria doboru 08.03.08, 09:46
          szczery, szerokogębny i niczym nieskrepowany smiech :)
          wtedy jeszcze nie wiedzialam, ze jest oznaka wielu innych rzeczy.
          Dlaczego nie uczy sie takich rzeczy w szkolach?!
          • lisia312 Re: kryteria doboru 09.02.09, 21:16
            był JEDYNY, który mi sie opierał. No to musiałam udowodnić sobie, że mu się
            tylko zdaje, że mnie nie kocha!!
            • pietnacha40 Re: kryteria doboru 09.02.09, 22:12
              u mnie to był głos i dłuuuuugie nocne rozmowy przez telefon.Było to
              w czasach raczkujących komórek,więc sobie wyobrażcie te rachunki !!!!
              Pierwsza wizualne spotkanie było wielkim zaskoczeniem na
              minus.Dobrze,że był wysoki.No i ten głos :D:D:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka