Dodaj do ulubionych

tipsy mi się połamały

23.06.08, 10:44
bo nie zmieściłam się w zakręcie :9

i to na płaskim terenie, niczym wiejski riders wyleciałam z zakrętu prosto w
płot. Ratowałam się wywrotką żeby nie wmontować się w żelazne ogrodzenie

Nie wiem jak moto ale ja mam obtłuczone kolano, zdarty łokieć i lewą dłoń
opuchniętą a w zasadzie to 3 palce.

Znalazły się również komiczne aspekty sytuacji. Okład zanim dotarłam na
pogotowie miałam z .......... 2 mrożonych filetów chyba z mintaja ;D spisało
się to rewelacyjnie, opuchlizna nie jest wielka a krwiak znikł

Avocado jak się okazało co prawda auto i moto jeździ super ale wózkiem
inwalidzkim gorzej :D nie mieściła się w drzwiach :D


i dla ścisłości nie jechałam szybko, stararałam się jechać przewidując ale jak
widać to nie wystarczyło.
Obserwuj wątek
    • melba_piszczykowa Re: tipsy mi się połamały 23.06.08, 11:43
      no dobrze ze napisalas tez o innych stratach ;)

      a tak serio to wspolczuje...no... wypadki chodza po ludziach...
    • yacey Re: tipsy mi się połamały 23.06.08, 12:39
      Do trzech razy sztuka, jak mawiaja, dwa masz juz za soba. Dzieki opatrznosci, ze
      polamaly sie tylko tipsy (choc trzeba przyznac, ze ich szkoda). Siniaki i
      obtarcia sie zagoja, moto sie wyklepie, bedzie dobrze :)) Sciskam, nie za mocno,
      pozdrowienia i buziaki :))
    • avocado67 Re: tipsy mi się połamały 23.06.08, 13:31
      No i będzie mi teraz wypominać, że parę razy wyrąbałam wózkiem w drzwi ;))) Taka
      wdzięczność... A zakręt był dość parszywy, bo przechylony w prawą stronę.
      Carrymoon parę godzin wcześniej przejechała przez Zakręt Śmierci koło
      Szklarskiej i nawet go nie zauważyła ;)
      No i trzeba powiedzieć, że nawet w takich okolicznościach humoru nie traci.
      P.S. I po raz kolejny sprawdziło się, że trzeba zawsze mieć ładną bieliznę ;)
      You never know. Carrymoon miała :)
    • roomyanek Re: tipsy mi się połamały 24.06.08, 01:11
      Zawsze uważałam, ze ryby sa zdrowe ;) A tak na serio wracaj szybko
      do zdrowia !
    • brudny.ucek Re: tipsy mi się połamały 24.06.08, 15:24
      Kurde, Carry weź mnie kobieto nie stresuj! uważaj na siebie, pls!
      a
      "Tipsy - głupstwo, bo odrosną, ale głos - majatek!.."
      :-)
    • jaga07 Re: tipsy mi się połamały 24.06.08, 16:26
      Musze przyznać że Twoja przygoda coś mi przypomina...niedalej jak 1
      czerwca przyłozyłam w konia-skończyło sie obdarciem brzucha,
      stłuczeniem barku i mocnym stłuczeniem kolana, które niestety do tej
      pory mi pływa i się nie zgina:(, zamiast ryb na głowie miałam
      ręcznik, z blielizną podobnie-w karetce rozmyślałam o tym-czy aby
      nie za bardzo "ekluzywna", a moi przyjaciele motórzyści w liczbie 9
      szt. którzy pojawili się zaraz po wypadku w szpitalu wozili mnie
      wózkiem(NIEPORADNIE!!!) wraz z kroplówką na patio na papieroska!
      • brudny.ucek Re: tipsy mi się połamały 24.06.08, 18:37
        > stłuczeniem barku i mocnym stłuczeniem kolana, które niestety do
        tej
        > pory mi pływa i się nie zgina:(

        zaraz normalnie zemdleję.. ;-)

        na rezonas magnetyczny kolana (koło 6 stów) i do dobrego ortopedy
        (jakaś stówa) - NATYCHMIAST MARSZ!!!
        i napisać mi wyniki na pw!

        nie ma to-tamto
        no
        • jaga07 Re: tipsy mi się połamały 25.06.08, 11:09
          brudny.ucek napisała:
          > nie ma to-tamto
          > no

          Łucja no nie ma to -tamto,wiem.. ale teraz nie zdąże, lece na żagle
          na tydzień, jak po powrocie nic sie nie zmieni to będe
          interweniować, miałam konsultacje 2 tygodnie temu z dobrym lekarzem
          i opiekunem sprtowców, stanęło na tym że jest to potężne stłuczenie
          i już, na szczęście czucie skóry mi wraca, więc może się cofnie do
          tego czasu.
          Ogromne dzięki za troskę, jakby coś dam znaka:)
          PS. Nie jest tak źle ze mną, bo gdyby nie permanentny brak czasu to
          zażyłabym już błotnej kąpieli;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka