paulina80s 02.09.08, 17:57 witam wszystkich i chwalę sie - dziś zdałam egzamin :) jestem przeszczęśliwa :) nareszcie śmigać mogę na legalu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorotii3 Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:03 Gratuluję i bardzo się cieszę:))) W Kletnie byłaś na nielegalu czy Cię z kimś pomyliłam?;) Odpowiedz Link Zgłoś
motograss Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:10 Się posypałyście z tymi egzaminami...w sensie pozytywnym rzecz jassna:D Gratuluję bardzo! ------- ===R6=== Odpowiedz Link Zgłoś
arsinoe73 Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:29 dorotii3 napisała: > > W Kletnie byłaś na nielegalu czy Cię z kimś pomyliłam?;) W Kletnie to ich było sztuk dwie !!! I nie rozumiem jak i dlaczego, ale ta co była na legalu, jeździła sprzętem tej na nielegalu , położyła go i ułamała klamkę:D:D. I ta co była na nielegalu, nawet się nie wkurzyła:D:D Ale nie bedę udawała i się od razu przyznam : Drogie Siostry ! Dalej nie rozrózniam, która z Was jest Paulina a która Karolina. Roboczo nazywam Was: siostrakama i siostrakamaII :D:D Ale to nie przeszkadza mi gratulować Ci Paulino i życzyć, żebyś od tej pory sama nie łamała w swoim motocyklu klamek :D:D. Ani nic innego :D ( jakoś mi to niegramatycznie wyszło :D;D;D ) Odpowiedz Link Zgłoś
siostrakama Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:35 no nareszcie zaliczone prawko :))) i nie będzie juz gadania jak pojde pojeżdzic "a ja" :))) siostra gratulacje o kurna zostałam bez motocykla czas Suzi zakupic ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yacey Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 19:33 Gratulacje, co prawda i tak nie wiem ktora to ktora :)) Odpowiedz Link Zgłoś
margushia Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 21:36 Gratulacje! O, to teraz sie zaczną kłótnie, która będzie danego dnia jezdzic..hehe Odpowiedz Link Zgłoś
paulina80s Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 22:09 nie ma takiej opcji ;) Karola musi teraz kupić cos dla siebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
josss Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 23:43 No, to teraz stworzycie taki siostrzany team, jakiego świat jeszcze nie widział :D Brawo Paula! Odpowiedz Link Zgłoś
pszczola35 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 10:27 Paulinko, moje serdeczne gratulacje:)) To teraz będę Was rozróżniać po motorkach, tak?;)) Szerokości, kochana:D:D Sciskam, owad miodopędny:) Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 11:08 GRATULACJE Paula ! Wreszcie się doczekałaś :) Bliźniaczki na motungach - to się będzie działo :) Odpowiedz Link Zgłoś
paulina80s Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 17:03 dzięki dziewczynki banan nie schodzi mi z ust ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
badboy1001 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 22:20 A ja już w dwóch przypadkach na osiem odróżniam bliźniaczki :-) Gratulacje Paula! Wskakuj niezwłocznie na motocykl i śmigaj! Teraz tylko praktyka, praktyka, praktyka... Szerokości! Odpowiedz Link Zgłoś