Dodaj do ulubionych

ZDAŁAM ;)

02.09.08, 17:57
witam wszystkich i chwalę sie - dziś zdałam egzamin :) jestem
przeszczęśliwa :) nareszcie śmigać mogę na legalu...
Obserwuj wątek
    • dorotii3 Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:03
      Gratuluję i bardzo się cieszę:)))
      W Kletnie byłaś na nielegalu czy Cię z kimś pomyliłam?;)
      • motograss Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:10

        Się posypałyście z tymi egzaminami...w sensie pozytywnym rzecz jassna:D
        Gratuluję bardzo!
        -------
        ===R6===
      • arsinoe73 Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:29
        dorotii3 napisała:

        >
        > W Kletnie byłaś na nielegalu czy Cię z kimś pomyliłam?;)

        W Kletnie to ich było sztuk dwie !!!
        I nie rozumiem jak i dlaczego, ale ta co była na legalu, jeździła sprzętem tej na nielegalu , położyła go i ułamała klamkę:D:D. I ta co była na nielegalu, nawet się nie wkurzyła:D:D
        Ale nie bedę udawała i się od razu przyznam :
        Drogie Siostry ! Dalej nie rozrózniam, która z Was jest Paulina a która Karolina. Roboczo nazywam Was: siostrakama i siostrakamaII :D:D
        Ale to nie przeszkadza mi gratulować Ci Paulino i życzyć, żebyś od tej pory sama nie łamała w swoim motocyklu klamek :D:D. Ani nic innego :D

        ( jakoś mi to niegramatycznie wyszło :D;D;D )
    • siostrakama Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 18:35
      no nareszcie zaliczone prawko :))) i nie będzie juz gadania jak
      pojde pojeżdzic "a ja" :)))
      siostra gratulacje
      o kurna zostałam bez motocykla czas Suzi zakupic ;)
    • yacey Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 19:33
      Gratulacje, co prawda i tak nie wiem ktora to ktora :))
      • margushia Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 21:36
        Gratulacje! O, to teraz sie zaczną kłótnie, która będzie danego dnia jezdzic..hehe
    • paulina80s Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 22:09
      nie ma takiej opcji ;) Karola musi teraz kupić cos dla siebie :)
      • domiska75 Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 22:35
        Gratulation też ode mnie:)))
    • josss Re: ZDAŁAM ;) 02.09.08, 23:43
      No, to teraz stworzycie taki siostrzany team, jakiego świat jeszcze
      nie widział :D Brawo Paula!
    • pszczola35 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 10:27
      Paulinko, moje serdeczne gratulacje:)) To teraz będę Was rozróżniać
      po motorkach, tak?;))

      Szerokości, kochana:D:D

      Sciskam, owad miodopędny:)
      • zaciszanka30 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 11:08
        GRATULACJE Paula !
        Wreszcie się doczekałaś :)
        Bliźniaczki na motungach - to się będzie działo :)
        • avocado67 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 11:31
          Gratulacje, do zobaczenia na drodze!
    • paulina80s Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 17:03
      dzięki dziewczynki
      banan nie schodzi mi z ust ;))))
    • figa9 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 20:44
      Kongratulejszyn:)
      • badboy1001 Re: ZDAŁAM ;) 03.09.08, 22:20
        A ja już w dwóch przypadkach na osiem odróżniam bliźniaczki :-)
        Gratulacje Paula! Wskakuj niezwłocznie na motocykl i śmigaj!
        Teraz tylko praktyka, praktyka, praktyka...
        Szerokości!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka