ceper_pepper 06.12.03, 16:40 Miałem pomysł na nowy wątek i nie miałem dostępu do sieci. Teraz mam dostęp ale z pomysłem gorzej... :( Pozdrawiam ze śnieżnego Lublina Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wedrowiec2 Re: Ech... 06.12.03, 16:53 zapisuj!!!! na kartce papieru zapisuj!!!! też chciałabym trochę śniegu, w Szczecinie mżawka i silny wiatr. Jak to w Szczecinie:(( Odpowiedz Link Zgłoś
ceper_pepper Re: Ech... 06.12.03, 17:04 Możemy zamienić się. U nas pada i jest koszmarnie :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
wedrowiec2 Re: Ech... 06.12.03, 17:14 Silny, północno zachodni wiatr z deszczem, przy temperaturze bliskiej zera, też nie jest przyjemny. Myślałam, że w nocy okna mi wepchnie do mieszkania. Odpowiedz Link Zgłoś
ceper_pepper Re: Ech... 06.12.03, 17:22 U nas było podobnie. W nocy padał deszcz, rano oszukańcze i zdradliwe przebłyski słońca. A od mniej więcej 2 godzin śnieg. Z deszczem... :-/ Odpowiedz Link Zgłoś