06.12.03, 16:40
Miałem pomysł na nowy wątek i nie miałem dostępu do sieci. Teraz mam dostęp
ale z pomysłem gorzej... :( Pozdrawiam ze śnieżnego Lublina
Obserwuj wątek
    • wedrowiec2 Re: Ech... 06.12.03, 16:53
      zapisuj!!!! na kartce papieru zapisuj!!!!
      też chciałabym trochę śniegu, w Szczecinie mżawka i silny wiatr. Jak to w
      Szczecinie:((
      • ceper_pepper Re: Ech... 06.12.03, 17:04
        Możemy zamienić się. U nas pada i jest koszmarnie :-/
        • wedrowiec2 Re: Ech... 06.12.03, 17:14
          Silny, północno zachodni wiatr z deszczem, przy temperaturze bliskiej zera, też
          nie jest przyjemny. Myślałam, że w nocy okna mi wepchnie do mieszkania.
          • ceper_pepper Re: Ech... 06.12.03, 17:22
            U nas było podobnie. W nocy padał deszcz, rano oszukańcze i zdradliwe
            przebłyski słońca. A od mniej więcej 2 godzin śnieg. Z deszczem... :-/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka