mathias_sammer 20.05.09, 21:51 zmizerniales bardzo..nudzisz sie sie w tak doborym towarzystwie?:) m.s. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mathias_sammer Re: z- 20.05.09, 22:04 kuwra, na "nauce" tez jestem zablokowany. chyba czas najwyzszy pierdyknac forum wyborczej. m.s. Odpowiedz Link Zgłoś