20.05.09, 21:51
zmizerniales bardzo..nudzisz sie sie w tak doborym towarzystwie?:)
m.s.
Obserwuj wątek
    • mathias_sammer Re: z- 20.05.09, 22:04
      kuwra, na "nauce" tez jestem zablokowany. chyba czas najwyzszy
      pierdyknac forum wyborczej.
      m.s.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka