Dodaj do ulubionych

Cos mnie bierze :(

12.12.03, 12:40
ehehe ahu ahu i do piachu....chyba sie przeziebiłam :(.A jak u was ze
zdrówkiem?
Obserwuj wątek
    • luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 12:41
      trzeba było wcześniej zakładać te skarpetki
      • mojahistori Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:50
        Witamina C i aspiryna,najlepiej poloz sie w lozku jak mozesz.

        MojaHistoria.republika.pl - historia mojego życia ubarwiona fotografiami
        i kilkoma filmikami. Możesz ze mną porozmawiać...jak tylko masz ochotę...
    • gwiazdka19 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 13:11
      :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) usmiałam sie jak norka
      • savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 19:19
        a ze mną też nie najlepiej ... miło Was tu spotkać ponownie :) Gwiazdko
        witaminki trzeba brać koniecznie :)
    • gwiazdka19 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 20:56
      biire witaminki... a swoja drogą to jestesmy na najlepszej drodze do zajęcia
      tego forum....to juz drugi nasz wspolny post :))))
      • luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:00
        cytrusy jedz
      • savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:23
        bo MY jesteśmy górą :))))
        • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:25
          tylko nie kichaj na monitor,bo mnie zarazisz!!!
          • savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:29
            dobre :) pozaraża całą sieć :)
            • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:32
              no to już wiem skąd się biorą wirusy
              • savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:34
                nie wiedziałeś :D
                • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:37
                  nie wiedzialem...że to takie łatwe
                  • savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:43
                    :)) kilka kichnięć i sieć pada :)
                    • luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:47
                      to ciekawe co się dzieje jak jest katar???
                      • savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:49
                        oj wtedy to się kopmuter cały czas zawiesza :)
                        • luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:50
                          no to ktoś chyba katar
                          • savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:53
                            a czyżby Ci się zawieszał? To nie moja wina ... :) ja zdrowa...:)
                            • luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:58
                              no to ktoś inny musi mieć
                              • Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 12.12.03, 22:44
                                sorry, widzial moze ktos moje pluca bo gdzies wyplulam i nie wiem gdzie.....
                                • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 23:48
                                  u mnie ich nie zostawiłaś
                                  • Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:06
                                    to ja moze poszukam ich jednak u siebie pod poduszka, czy jak.....no chyba ze
                                    je rano podalam kotu na sniadanie...:(((
                                    • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:07
                                      biedny kotek !
                                      • Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:09
                                        biedne plucka!!
                                        • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:18
                                          zatoka pucka???
                                          nigdy tam nie byłem,to Ci nie odpowiem
                                          • Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:24
                                            no z zatokami to na razie oki, nie narzekam
                                            • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:28
                                              jak ja ci zazdroszczę,tutaj grudzień zimno,a ty nad zatoką,plaża,zimny
                                              browarek,no tobie to dobrze!!!
                                              • Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:38
                                                co do plazy - to najblizej jest zimna plaza nad morzem polnocnym a nie zimne
                                                piwo, a co do piwa, to jest go tak duzo jak na saharze wody....
                                                • schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:45
                                                  no to widzę,że dobrze trafiłem;
                                                  dawaj ten browar!
    • gwiazdka19 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 11:58
      uuuu przez ten katar nie poczułam ze tu rozmowa kwitnie :)))))))))).A swoja
      droga napiłabym sie piwka...takiego zimnego z soczkiem i polezałabym na
      cieplutkiej plazy.....hhhmmmmmm ale sie rozmarzylam
      • luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 12:24
        ale mnie głowa boli!!! chyba za długo spałem :) Damn!!!
    • gwiazdka19 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 13:14
      taki to ma dobrze !!!! :)
      • luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 14:22
        Pan Śpioch
    • Gość: chorowitka Re: Cos mnie bierze :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.03, 12:27
      A mnie już wzięło... jakaś cholera... dopiero teraz poczułam jak to jest być
      chorym na grypkę..a raczej GRYPSKO :-(((((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka