gwiazdka19 12.12.03, 12:40 ehehe ahu ahu i do piachu....chyba sie przeziebiłam :(.A jak u was ze zdrówkiem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 12:41 trzeba było wcześniej zakładać te skarpetki Odpowiedz Link Zgłoś
mojahistori Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:50 Witamina C i aspiryna,najlepiej poloz sie w lozku jak mozesz. MojaHistoria.republika.pl - historia mojego życia ubarwiona fotografiami i kilkoma filmikami. Możesz ze mną porozmawiać...jak tylko masz ochotę... Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka19 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 13:11 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) usmiałam sie jak norka Odpowiedz Link Zgłoś
savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 19:19 a ze mną też nie najlepiej ... miło Was tu spotkać ponownie :) Gwiazdko witaminki trzeba brać koniecznie :) Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka19 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 20:56 biire witaminki... a swoja drogą to jestesmy na najlepszej drodze do zajęcia tego forum....to juz drugi nasz wspolny post :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:25 tylko nie kichaj na monitor,bo mnie zarazisz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:29 dobre :) pozaraża całą sieć :) Odpowiedz Link Zgłoś
schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:32 no to już wiem skąd się biorą wirusy Odpowiedz Link Zgłoś
schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:37 nie wiedzialem...że to takie łatwe Odpowiedz Link Zgłoś
savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:43 :)) kilka kichnięć i sieć pada :) Odpowiedz Link Zgłoś
luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:47 to ciekawe co się dzieje jak jest katar??? Odpowiedz Link Zgłoś
savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:49 oj wtedy to się kopmuter cały czas zawiesza :) Odpowiedz Link Zgłoś
savannah21 Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:53 a czyżby Ci się zawieszał? To nie moja wina ... :) ja zdrowa...:) Odpowiedz Link Zgłoś
luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 12.12.03, 21:58 no to ktoś inny musi mieć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 12.12.03, 22:44 sorry, widzial moze ktos moje pluca bo gdzies wyplulam i nie wiem gdzie..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:06 to ja moze poszukam ich jednak u siebie pod poduszka, czy jak.....no chyba ze je rano podalam kotu na sniadanie...:((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:09 biedne plucka!! Odpowiedz Link Zgłoś
schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:18 zatoka pucka??? nigdy tam nie byłem,to Ci nie odpowiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:24 no z zatokami to na razie oki, nie narzekam Odpowiedz Link Zgłoś
schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:28 jak ja ci zazdroszczę,tutaj grudzień zimno,a ty nad zatoką,plaża,zimny browarek,no tobie to dobrze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Cos mnie bierze :( IP: 5.3.1R* / *.telenet-ops.be 13.12.03, 00:38 co do plazy - to najblizej jest zimna plaza nad morzem polnocnym a nie zimne piwo, a co do piwa, to jest go tak duzo jak na saharze wody.... Odpowiedz Link Zgłoś
schizo69 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 00:45 no to widzę,że dobrze trafiłem; dawaj ten browar! Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka19 Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 11:58 uuuu przez ten katar nie poczułam ze tu rozmowa kwitnie :)))))))))).A swoja droga napiłabym sie piwka...takiego zimnego z soczkiem i polezałabym na cieplutkiej plazy.....hhhmmmmmm ale sie rozmarzylam Odpowiedz Link Zgłoś
luksusowy_yacht Re: Cos mnie bierze :( 13.12.03, 12:24 ale mnie głowa boli!!! chyba za długo spałem :) Damn!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chorowitka Re: Cos mnie bierze :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.03, 12:27 A mnie już wzięło... jakaś cholera... dopiero teraz poczułam jak to jest być chorym na grypkę..a raczej GRYPSKO :-((((( Odpowiedz Link Zgłoś