Dodaj do ulubionych

MBT - developer nas oszukał

27.02.12, 20:26
W dwudziestostopniowe mrozy mieliśmy w domu, mimo ogrzewania gazowego super piecem + alternatywnego, 13 stopni.

Nie mówiąc o innych WIELKICH B Ł Ę D A C H budowlanych.

Pisać dalej? Będziecie pisać?
Obserwuj wątek
    • nutka.2012 Re: MBT - developer nas oszukał 01.03.12, 21:33
      Niestety o developerze nie można nic dobrego powiedzieć.
      Polecam ocieplenie domu.
      My mieszkamy od dwóch na osiedlu bliźniaków i żałuję,że kupiliśmy od nich dom.
      Krzywe pękające ściany, zaciek od balkonu, źle wykonane ocieplenie, blacharka, nieszczelne okna itd TO JEST STANDARD MBT.
      Pisma, cała teczka. Brak odpowiedzi lub wszystko zgodne z projektem.
      Niestety chyba tylko sąd pozostał.
    • arczijo Re: MBT - developer nas oszukał 01.03.12, 22:29
      Do tej chwili byłem zainteresowany segmentem na Grunwaldzkiej. Piszcie proszę, wszelkie uwagi będą uważnie przeze mnie czytane. Gdzie znajdują się te "udane" budowle MBT? Spajderki, opiszcie dokładnie własne doświadczenia. Z góry dziękuję.
        • spajderki Re: MBT - developer nas oszukał 02.03.12, 09:39
          Hmm... u nas nic podobnego sie nie dzieje...okna szczelne, cieplo, sciany proste... ekipa co nam remontowala chwalila ze musielismy trafic na dobrego developera bo malo poprawek trzeba bylo robic, gosciu od podlóg podobnie, kazda inna ekipa tez dobre slowo wyrazala nt wykonczenia budynku... pewnie po pierwszym roku mieszkania bedziemy w stanie wiecej powiedziec ale na ten moment - dom mamy oddany od listopada 2011 - jestesmy naprawde zadowoleni- mam nadzieje ze tak zostanie :-)
              • arczijo Re: MBT - developer nas oszukał 02.03.12, 14:27
                Czarny PR konkurencji ? Jaki sens obsmarować jedną firmę jeśli obok jest dziesięć innych. Nie ukrywam, że przed kupnem miałem zamiar odwiedzić przyszłych sąsiadów i zapytać o plusy i minusy tych budowli. Jeżeli więc przedstawiciele tego osiedla (spajderki) byliby chętni poświecić mi parę minut na pokazanie dobrych i złych stron, będę niezmiernie wdzięczny.
            • spajderki Re: MBT - developer nas oszukał 02.03.12, 12:46
              Nutka, pozyjemy zobaczymy :) my dom zajmujemy ze od bardzo niedawna, fakt ze warunki zimowe - minusowe temperatury przetestowane na plus... ocena osob postronnych (fachowcow budowlanych) tez pozytywna... jestesmy dobrej mysli :) pozdrawiam!
              • nutka.2012 Re: MBT - developer nas oszukał 02.03.12, 13:08
                Zapewniam,że nie jestem konkurencją:) i mam nadzieję,że "ktoś" z moich sąsiadów się odezwie.
                O poście spajderki znajac jakosc w moim domu i opinie ekipy, która go wykańczała mogę powiedziec,że siedzi Pani z mbt i pisze jak to doskonale budują. Co jest bzdurą...

• mia-p Re: MBT - developer nas oszukał 04.03.12, 17:19
                  Ja mieszkam już cztery lata w swoim segmencie i oprócz jednego zimnego pokoju wszystko inne jest ok. Dom obieraliśmy z rzeczoznawcą którego wynajęliśmy. Mój sąsiad, który widział całą budowę i kolejne zmieniające się u nas ekipy orz ich fachowość do dzisiaj się dziwi, że wszystko jest w porządku :)
                  Nasz największy problem to tak cienkie ściany, że słyszymy sąsiadów za ścianą.
              • bezplotna Re: MBT - developer nas oszukał 06.04.12, 19:03
                No cóż, od listopada na Grunwaldzkiej mieszkają 4 rodziny , cztery rodziny są niezadowolone, a wy ??? Kim wy jesteście?
                ogólnie rzecz biorąc tragedia ,rozmowy z developerem na temat ich nieprawidłowości nie ma żadnej
                • spajderki Re: MBT - developer nas oszukał 10.04.12, 14:33
                  Hmm...czytam ten post i jakby mnie troche dotyczył bo niby dotyczy mojej opini a jednak osobiście nikt mnie o nią nie pytał... ciekawe... zastanawiam sie jaki trakt przelotowy stanowimy skoro osiedle położone na samiuśkim uboczu i nasza droga jest wewnętrzna - zresztą chyba jak sie kupuje nieruchomość to się widzi w jakim położeniu... prąd budowlany - zgadza się - na to też podpisywaliśmy umowę przy akcie notarialnym wiec wszystko było jasne od początku - zresztą lada moment będzie przyłącze do każdego budynku wiec problem będzie rozwiązany... ściany widać każdy segment indywidualnie bo u nas są wyjątkowo proste i naprawdę nie ma się do czego przyczepić - widzieliśmy co kupujemy i w żadnym stopniu nie czujemy sie oszukani! a jeśli ktoś wykłada pieniądze nie przyglądając sie dokładnie za co płaci, to cóż... nam sie mieszka wspaniale - cenimy spokoj i cisze ktore tu sa bezcenne, dom udalo nam sie sprawnie urzadzic i cieszymy sie kazda wspolnie spedzona tu chwila; również chetnie podzielimy sie szczegolowa opinia z chetnymi do zamieszkania na "naszym" osiedlu :-)
          • Gość: Stary mieszkaniec Re: MBT - developer nas oszukał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.19, 04:55
            Nikt z rozumem nie kupuje w okolicy grunwaldzka parkowa okolna mieszkań bo jest to chyba nadal teren skażony wysypiskiem śmieci więc pewnie wody gruntowe dają zna..... Trwa rekultywacja zwalki..
            .. Kolejne 15 lat... Deweloperzy sprzedają działki i działki z domami za słone pieniądze.. A sprawdził ktoś jakoś gruntu? Obok zwalka... Bloki stawiane na resztkach byłu z fabryki okładzin ciernych... Bagnie... Sprawdza się teren i dewelopera. Kupił działkę za 5zl metr a wy chwilę później placicie jak za zborze... Bo Lasek.. Bo marki to prestiż... 😂A Lasek może ktoś posadzil bo teren w rekultywacji...? No ale... Jak ktoś...naiwny.. Może jeszcze na tej górze ma być stok narciarski? Uchwała rady miasta z 1992r.o zwalce... Wszystko jest w internecie. Udanego mieszkania.
    • tikvica do "archijo" 06.03.12, 11:30
      Witaj "archijo"!
      Też planuję kupno segmentu w Markach.I również rozważałam MBT ( po ich sprawdzeniu raczej ta opcja odpada). Podaj proszę swój adres mailowy, może się skontaktujemy i wymienimy doświadczenia związane z dotychczasowym poszukiwaniem ofert w Markach wartych rozważenia ? :)
      Pozdrawiam!
      • madra-2 Re: do "archijo" 06.03.12, 13:33
        Witam, my również planujemy zakup segmentu w Markach i szukamy ciekawej i atrakcyjnej cenowo oferty. Narazie znaleźliśmy firmę która buduje segmenty w systemie partnerskim przy ul. Długiej ( minus ze trzeba mieć trochę gotówki) ale segment mozna wtedy kupic w stanie deweloperskim za ok 360 tys środkowy i ok 380 tys segment narożny. Chyba 10 lub 20 tys drożej wychodzi w systemie deweloperskim normalnym. Minusem jest to że nie mają jeszcze tylu chętnych aby rozpocząć budowę ( ma być 5 segmentów). Więc może warto się taką ofertą zainteresować. Jednak gdyby ktoś miał ciekawą inna alternatywę niech da znać. Zawsze można coś ciekawego przegapić :) W nawiązaniu do maila wcześniejszego chętnie dołączyłabym do wymiany doświadczeń w poszukiwaniu ofert w Markach :)podaje maila do kontaktu: jpg-poczta@o2.pl
        Pozdrawiam
    • kwiatek316 Re: MBT - developer nas oszukał 04.03.13, 22:38
      Witam
      My również jesteśmy zainteresowani kupnem segmentu od tej firmy, i moje pytanie czy udało się coś wywalczyć od firmy jeśli chodzi o gwarancję? Raczej po spotkaniach z pracownikami MBT mamy negatywne zdanie o tej firmie. Z góry dziękuje za odpowiedz.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka