Dodaj do ulubionych

aso chwalibog

23.02.09, 14:24
Coś wiecie na temat tegoo warsztatu (ASO Chwalibóg Marki Fabryczna
76)? Zaholowałem tam samochód po stłucze głównie dlatego, że dają
samochód zastępczy.
Teraz usiadłem przed netem i znalałem jakieś stare, niepochlebne
wpisy

https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
f=450&w=24011005&a=24011005


I waham się czy nie zabrać samochodu do innego warsztatu.
Stłuczka nie jest poważna ale zawsze mogą nawalić szpachly zamiast
porządnie naprawić.

Jutro pewnie będę to musiał załatwić więc jak ktoś coś wie to proszę
o podpowiedź.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • stef.fan Re: aso chwalibog 26.02.09, 16:36
      Ten zakład radze omijać z daleka. Raz tam naprawiałem samochód po kolizji,
      próbowano mnie oszukać. Właściciel miły sympatyczny jak zostawiasz samochód a
      później już tylko bezczelny i chamski. Od osób które tam kiedyś pracowały wiem
      że naprawy są robione z części używanych, zamienników a klient płaci jak za
      oryginały. Nie polecam nawet największemu wrogowi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka