Coś wiecie na temat tegoo warsztatu (ASO Chwalibóg Marki Fabryczna
76)? Zaholowałem tam samochód po stłucze głównie dlatego, że dają
samochód zastępczy.
Teraz usiadłem przed netem i znalałem jakieś stare, niepochlebne
wpisy
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
f=450&w=24011005&a=24011005
I waham się czy nie zabrać samochodu do innego warsztatu.
Stłuczka nie jest poważna ale zawsze mogą nawalić szpachly zamiast
porządnie naprawić.
Jutro pewnie będę to musiał załatwić więc jak ktoś coś wie to proszę
o podpowiedź.
Pozdrawiam