Cześć
Jak już pisałam w wątku "parę słów..." moja córka zaczyna od IX. I kl,
fortepianu, w związku z tym w domu do ćwiczeń musi mieć pianino. Może są na
tym forum rodzice, którzy mieli niedawno dylemat jak w tytule, ciekawa też
jestem czy jest ktoś kto zdecydował się na pianino cyfrowe. Wiem, że są
wakacje, gdyby jednak ktoś przypadkiem chciał się podzielić swoimi
doświadczeniami będę wdzięczna przeogromnie