Dodaj do ulubionych

www.bowtechwawa.pl

02.01.15, 00:01
dostępna juz w Polsce technika Bowena, doskonala na dolegliwosci kregoslupa.
Obserwuj wątek
    • aga.as1 Re: www.bowtechwawa.pl 12.02.15, 23:20
      żart, naprawdę żart... byłam na pokazie i przy okazji dowiedziałam się od pani prowadzącej i tłumaczącej, że rehabilitanci to osoby opętane :-) wszystko fajnie, jak ktoś wierzy to proszę bardzo, ja jednak pozostanę przy metodach bardziej racjonalnych i mających potwierdzenie w badaniach klinicznych...
    • ankha74 Re: www.bowtechwawa.pl 08.05.17, 20:42
      nie polecam, "terapeutka" tej metody którą spotkałam jest tak w siebie zapatrzona i szukająca sukcesu i potwierdzenia tej metody że łatwo temu ulec na początku. To działania na zasadzie sekty. Poza miłym relaksacyjnym działaniem którego nie mozna odmówić, działań terapeutycznych nie stwierdzam. Naciagactwo i pranie mózgu.
      • bozenajj Re: www.bowtechwawa.pl 09.05.17, 22:19
        Ta metoda nie potrzebuje wiecej potwierdzen gdyz byla potwierdzana 40 letnimi badaniami w Australii czyli tam gdzie powstala. Pomaga na bardzo wiele schorzen i sa na to naukowe dowody oraz ludzie ktorzy dzieki niej wyleczyli sie i unikneli operacji.
        Jak mozna byc tak nienawistnym ... zeby pisac takie paszkwile ? Kim trzeba byc zeby upasc tak nisko ??
        I jakim trzeba byc gamoniem by nazwac manualną terapie powięziową sektą ???
        Zbadaj sie psychiatrycznie bo tobie faktycznie ktos wypral mozg, moze za bardzo jestes w siebie zapatrzona i nie zauwazylas
        Na dodatek przeczysz sobie "znawco tematu" ,bo skoro jest dzialanie relaksacyjne to jest tez TERAPEUTYCZNE bo to oczywiste !!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka