Dodaj do ulubionych

Gimnazjum - plan

05.09.08, 14:36
Ile obowiązkowych lekcji mają Wasze dzieci w pierwszej klasie
gimnazjum?
Obserwuj wątek
    • agatka_s Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 14:43
      36
      • joa66 Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 14:48
        mój ma 39..a pewnie będzie chciał chodzić na przynajmniej jedno
        kółko..nie wyobrażam sobie tego...

        • agatka_s Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 14:55
          joa66 napisała:

          > mój ma 39..a pewnie będzie chciał chodzić na przynajmniej jedno
          > kółko..nie wyobrażam sobie tego...
          >


          w społecznej szkole ?

          Szkoły społeczne mają więcej godzin. Mój syn teraz w publicznym
          gim, ma mniej lekcji niz w społecznej podstawówce, no i też lekcje
          zaczynają się 15 minut wczesniej, co ogólnie powoduje że jest teraz
          około godziny wcześniej w domu.

          w ogóle im starszy tym mniej zajęty.....
        • izzo Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 15:24
          U nas bez przesady - nie wiem, jak w przyszłym semestrze, ale w tym jest 35 + 2
          godziny "obowiązkowego" koła matematycznego (wynika z profilu klasy). Ale w tym
          jest już religia (2h). To i tak o 1-2 h więcej niż u nas klasy ogólne. Chyba
          lepiej tak plus koła zainteresowań niż obowiązkowe siedzenie po 8 godzin w
          szkole i brak czasu/chęci na coś więcej.
          • baba06 Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 15:28
            36 + 1 /obowiązkowe konwersacje /
    • izzo Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 16:58
      W sumie wg tej strony Wasze dzieci mają za dużo godzin:
      www.wgimnazjum.pl/przedmioty/ramowy_plan_nauczania.phtml
      • joa66 Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 17:25
        Z tego co pamiętam ja w liceum małam nie więcej niż 30 godzin w
        tygodniu...

        Przecież teraz to prawie regularny etat..plus prace domowe.

        • kkokos Re: Gimnazjum - plan 05.09.08, 18:44
          33 w tym semestrze, 34 w przyszłym
    • babe007 Re: Gimnazjum - plan 16.09.08, 16:58
      35
    • tukata Re: Gimnazjum - plan 17.09.08, 09:56
      39 -szkoła społeczna
    • oldrena1 Re: Gimnazjum - plan 17.09.08, 17:28
      Mój miał około 30 obowiązkowych lekcji (nie chodził na religię).
      Zerknęłam na stronę jego byłej szkoły i widzę, że nic się nie
      zmieniło w tym względzie. Gimnazjum publiczne.
    • plepla Re: Gimnazjum - plan 19.09.08, 14:47
      33 godziny (+codziennie zajęcia dodatkowe 1-2 godz) - gimnazjum społeczne
    • hankam Re: Gimnazjum - plan 20.09.08, 21:28
      Z lekkim przerażeniem weszlam na stronę gimnazjum związanego z
      podstawówką (społeczną), do której chodzi moje dziecko.
      39 godzin, jak obszył.
      Francuski jako trzeci język.
      Chyba zacznę jednak rozglądać się za czymś nowym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka