yvi1
01.04.17, 07:41
Mam nadzieje ze tez macie,bo tutaj co chwile wychodza nowe seriale.My prawie niczego juz nie wypozyczamy 馃榾 przez co wjecej czasu jest na ogladanie.
Ale problem jest taki,ze tego jest za duzo 馃榾,czyli narzekam na luksus.
Na tv sie prawie wcale nie patrzymy bo tego jest tyle,ze nie idzie ogarnac .
Co jest fajne,ze niektore leca rownoczesnie albo jeden ,dwa dni po USA.
Teraz ogladamy " 13 powodow,dlaczego " - krimi.Myslelismy ze to teeneger mist,a nie.Graja teenies ale fajnie krecony jest.
Niedlugo beda wchodzic " Americans God" i jeszcze pare innych.