magdastas10 06.12.05, 10:08 Moje pytanie dotyczy spreadu: Czy sądzicie że spread rzędu 0,09 jest dość korzystny czy nie. Tak jest w banku, w którym chcę wziąć kredyt mieszkaniowy i się tak zastanawiam, Co wy na to? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
starchaser Re: jaki spread 06.12.05, 10:17 rozumiem, że chodzi Ci oczywiście o CHF jesli znalazłbyś poniżej 0,8 to musiałbyś być naprawdę niezły... oczywiście nie dotyczy to ofert przy dużych kredytach spłacanych po średnim kursie NBP. Odpowiedz Link
doradcy.expandera Re: jaki spread 08.12.05, 10:55 korzystny, spread dla CHF w bankach kształtuje się między 8 a 16 groszy Odpowiedz Link
arturo159 Re: jaki spread 08.12.05, 12:02 doradcy.expandera napisał: > korzystny, spread dla CHF w bankach kształtuje się między 8 a 16 groszy odpowiedź trochę niedokładna zwłaszcza, że udzielona przez "doradcę expandera". jeżeli spread na poziomie 8-9 groszy jest korzystny (jest to ok 3%) to już spread na poziomie 16 groszy to już dużo (ok 6,5%). niski spread ma Millennium, wysoki GE, Dom (dawny DomBank), BOŚ. Odpowiedz Link
robinson65 Re: jaki spread 08.12.05, 17:24 w Kredyt Banku spred poniżej 10 gr. = ok 3,5 % Pzdr. Odpowiedz Link
afelin Re: jaki spread 11.12.05, 12:31 Czy jest jakiś sensowny wzór na określenie wpływu widełek na kredyt ?? Czy warto patrzeć tylko widełki * kwota w CHF czy jakoś inaczej ?? Czy lepiej mieć 1,5 % prowizji ale spread mniejszy o 3 grosze czy 0 % prowizji z wyższymi widełkami ?? kwota około 50.000 CHF Odpowiedz Link