Dodaj do ulubionych

jaki spread

06.12.05, 10:08
Moje pytanie dotyczy spreadu: Czy sądzicie że spread rzędu 0,09 jest dość
korzystny czy nie. Tak jest w banku, w którym chcę wziąć kredyt mieszkaniowy
i się tak zastanawiam, Co wy na to?
Obserwuj wątek
    • starchaser Re: jaki spread 06.12.05, 10:17
      rozumiem, że chodzi Ci oczywiście o CHF wink
      jesli znalazłbyś poniżej 0,8 to musiałbyś być naprawdę niezły...
      oczywiście nie dotyczy to ofert przy dużych kredytach spłacanych po średnim kursie NBP.
    • doradcy.expandera Re: jaki spread 08.12.05, 10:55
      korzystny, spread dla CHF w bankach kształtuje się między 8 a 16 groszy
      • arturo159 Re: jaki spread 08.12.05, 12:02
        doradcy.expandera napisał:

        > korzystny, spread dla CHF w bankach kształtuje się między 8 a 16 groszy
        odpowiedź trochę niedokładna zwłaszcza, że udzielona przez "doradcę expandera".
        jeżeli spread na poziomie 8-9 groszy jest korzystny (jest to ok 3%) to już
        spread na poziomie 16 groszy to już dużo (ok 6,5%). niski spread ma Millennium,
        wysoki GE, Dom (dawny DomBank), BOŚ.
        • robinson65 Re: jaki spread 08.12.05, 17:24
          w Kredyt Banku spred poniżej 10 gr. = ok 3,5 % Pzdr.
      • afelin Re: jaki spread 11.12.05, 12:31
        Czy jest jakiś sensowny wzór na określenie wpływu widełek na kredyt ??
        Czy warto patrzeć tylko widełki * kwota w CHF czy jakoś inaczej ??
        Czy lepiej mieć 1,5 % prowizji ale spread mniejszy o 3 grosze czy 0 % prowizji z wyższymi widełkami ?? kwota około 50.000 CHF

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka