18.04.07, 14:50
Chciałbym zapytać, co sądzicie o zaciąganiu kredytu we franku szwajcarskim?
Byłem zdecydowany na tę walutę, ale niedawne podniesienie stóp trochę
zachwiało tym postanowieniem i znowu się waham. Czy wciąż jest to najtańsza
waluta?
Obserwuj wątek
    • jjj31 Re: CHF 18.04.07, 15:51
      wciąz się opłaca.bierz, jesli chcesz na dłuższy okres kredytowania.
      • mayonnaise Re: CHF 19.04.07, 20:13
        Szukałem banku oferującego najniższe oprocentowanie w CHF i trafiłem tu:

        www.bankier.pl/fo/kredyty/narzedzia/zestawienie/index.html?id_zakl=MIE
    • klaudia160 Re: CHF 18.04.07, 16:40
      Witam serdecznie,
      Jako doradca ds. Finansowych , a w szczególności doradca kredytowy, doradzam
      Panu kredyt w chf. Oczywiście podniesienie stóp troszkę wpłynęło na wahanie się
      klientów co do waluty kredytu, ale i tak frank szwajcarski w dalszym ciągu
      przewodzi grupie. Wibor na złotówki również wzrósł w ostatnim czasie.
      Jeżeli jest Pan zainteresowany kredytem na dobrych warunkach i profesjonalnym
      doradztwem , zapraszam serdecznie do Deutsche Bank.
      klaudia.bialucha@db-pbc.pl - Doradca ds. Produktów Finansowych Deutsche Bank

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka