mayonnaise
18.04.07, 14:50
Chciałbym zapytać, co sądzicie o zaciąganiu kredytu we franku szwajcarskim?
Byłem zdecydowany na tę walutę, ale niedawne podniesienie stóp trochę
zachwiało tym postanowieniem i znowu się waham. Czy wciąż jest to najtańsza
waluta?