Dodaj do ulubionych

Zdrada i dziecko w drodze

05.07.21, 12:19
Zostałam zdradza dowiedziałam się o tym kilka dni temu w miesiąc po slubie po tym jak kochanka mojego męża napisała do mnie. Z moim mężem jesteśmy parą od 8 lat. Od miesiąca jesteśmy małżeństwem i spodziewamy się dziecka. Dwa lata temu oświadczyl mi się i planowaliśmy ślub Układało się różnie. Zdrada była trzy lata temu jeszcze przed zaręczynami w ciągu roku przespał się z inna 3 razy. Raz po pijaku na imprezie drugi raz sam do niej pojechał pogadać i po kilku winach znowu się przespali i trzeci raz kiedy chciał to zakończyć przespali się w samochodzie. Kontakt mieli sporadyczny zawsze kasował wiadomości. Pociągała go inność jej niż mnie. Dwa razy udało mu się z nią dojść musiałam to wiedzieć bo zawsze twierdził że po pijaku nie będzie w stanie nawet tego zrobić. Dowiedziałam się każdego szczegółu.
Czuję ogromny ból nie chciał mi powiedzieć przed ślubem bo wiedział że go zostawię i odwołam ślub. Teraz mamy dziecko w drodze nowe mieszkanie i jesteśmy małżeństwem. Źle mi z tym nie wiem co mam robić. Nie wyobrażam sobie życia bez niego ale też z nim nie wiem jak to życie ułożyć, patrzeć w oczy i wracać myślami jak się pieprzył z kimś innym.
Mam w nim wsparcie ale co chwilę czuję ucisk w brzuchu że zostałam zdradzona. Nic formalnie nas wtedy nie łączyło ale zrobil to 3 razy z inną kobietą , dwa razy świadomie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czytam fora próbuje wszystko analizować. Rozmawiamy normalnie ale myśli nie dają mi spokoju. Martwię się też od dziecko stres nie służy nie wiem jak się z tym uporać. Historia haotyczna. Mąż żałuję i wie że mu nie wybaczę od zaraz ale stara się, liczył na to że to nie wyjdzie to na jaw że ta kobieta mnie nie znajdzie a ja w miesiąc po slubie dostałam od niej wiadomość. Potrzebuje trochę wsparcia.
Porady czy można coś zrobić
Obserwuj wątek
    • malwa200 Re: Zdrada i dziecko w drodze 06.08.21, 08:36
      po prostu olej to. było, minęło. gdyby Cię nie kochał to by się nie ożenił. faceci tak niestety mają-wszyscy. jak go zostawisz to w przyszłości znajdziesz, który też będzie zdradzał. Jak to aktorka Ćwiklińska kiedyś powiedziała: "Ja wprawdzie ufam mojemu mężowi bezgranicznie ale pod warunkiem, że siedzi koło mnie".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka