Gość: załamana
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
10.12.04, 16:10
mam straszny problem i chciałabym, żeby mi ktoś pomógł. Mam strasznego pecha.
Ciągle mi się nic nie udaje. jak chcę zrealizować jakiś plan to i tak nici z
tego. Ciągle coś wychodzi nie tak. Sprzedałam samochód i od tamtej pory nie
mogę kupić innego. RAz mnie oszukano, raz okradziono, teraz już prawie go
miałam a tu klient się w ostatniej chwili rozmyślił. No poprostu jakieś
fatum. Czy jest możliwość odczarowania jakiś złych omenów? Gdzie mam iść żeby
ktoś ze mnie i z mojej najbliższej rodziny zrzucił ten zły czar? Poradzcie
proszę!!!! Chcę w końcu mieć szczęście!!! czy to tak wiele???