e-karola
23.09.03, 08:16
Witam!
No właśnie... czytam sobie forum i piszecie, że jakiś znak nie pasuje do
innego, albo taki a nie inny układ planet powoduje, że jestem np.
wybuchowa... itp. Nie znam się na astrologii, ale interesuje mnie ezoteryka w
ogóle... ale do czego zmierzam... otóż chciałam się dowiedzieć, jakie mam
zdolności, jaki zawód byłby dla mnie odpowiedni, w czym spełniłabym się w
życiu i czy mam zdolności wróżbiarskie :-). Na podstawie horoskopu (mojego
kółka) dowiedziałam się, że najabrdziej byłabym zadowolona pracując w
księgowości (błeeeee) albo w czymś pokrewnym. Dowiedziałam się też, że
najważniejsza dla mnie będzie praca i właśnie na polu zawodowym będę szukała
spełnienia, zaspokojenia swoich ambicji. A co do wróżbiarstwa - nie mam
zdolności w tym kierunku, ponieważ brakuje mi intuicji... no ogólnie jestem
osobą przyziemną.
A teraz jak jest: nie cierpię księgowości (ukończyłam liceum ekonomiczne i
studia podyplomowe - rachunkowość przedsiębiorstw) i wiem, że absolutnie nie
nadaję się do tego. Jeśli chodzi o spełnienie w pracy - też mi nie zależy na
tym, żeby piąć się po szczeblach kariery. Jest tyle ciekawszych rzeczy do
robienia w życiu. Pracuję tylko i wyłącznie dlatego, żeby mieć się z czego
utrzymać. No i wróżbiarstwo - moim najwiekszym hobby, jest wróżenie z kart. Z
tego, co wiem to moje wróżby spełniaja się. Poza tym, bardzo często mam
prorocze sny. Często też pomyślę o czymś i za jakiś czas to się spełnia.
No więc jak to jest z astrologią? Mój horoskop zinterpretowało trzech
astrologów i każdy mówił to samo... nic a nic się nie zgadza.
Pozdrawiam,
e-Karola