Dodaj do ulubionych

Britney Spears

24.06.21, 20:01
Dla odmiany zaczęłam wątek o wiadomościach ze świata.
Britney od trzynastu lat jest ubezwłasnowolniona. Teraz wystąpiła do sądu o zniesienie ograniczeń.
1. Same pełnomocnictwo, cała ta sytuacja. Dziesięć pucharów , Król pucharów , as Kijów odwrócony. Zostalo ono założone w dobrej wierze, Król pucharów ( ojciec Britney?) miał dobre intencje , choć kiepsko komunikowane , nie do końca wszystko zostało zapięte na ostatni guzik.
2. Teraz pełnomocnicy , tym, którym zależy na utrzymaniu obecnego stanu rzeczy. Rycerz pucharów , odwrócony Diabeł , odwrócona piątka Kijów . Przywykli do tej sytuacji i jest im z tym wygodnie. Myślałam, ze głównym powodem wyjdą pieniądze, a tu nie. Owszem , tez , Diabeł , ale wyglada na to , ze pełnomocnicy , głównie ojciec, faktycznie uważa, ze wie najlepiej , co jest dobre dla córki i nie godzi sie na żadne negocjacje. Dla zasady , bo on wie lepiej.
3. Britney. Odwrócona dziewiątka monet, Sprawiedliwość , ósemka mieczy. Ma mała możliwość manewrów , ale uważa , ze ma racje, ma prawo do wydawania swoich pieniedzy i jej konstrukcja psychiczna jest silniejsza , niż przedstawiana publicznie.
4. Postawa sądu . Odwrócone Umiarkowanie , Królowa Pucharów , siódemka Kijów. Sprawa będzie sie dłużyć i dłużyć . Sędzina jest tutaj jak kochająca mamusia , chcąca dobrze dla dziecka , ale tez chyba ciut stronnicza i to raczej z pełnomocnikami .
5. Czy pełnomocnictwo zostanie zniesione? Odwrócony król mieczy, odwrócony paź Kijów , czwórka pucharów . Chyba nie. Może będą wprowadzone jakieś ułatwienia dla Britney, ale to tyle.
Jakieś komentarze , proszę ?
Obserwuj wątek
    • doris000 Re: Britney Spears 26.06.21, 22:50
      Andgie, tak na szybko odpowiadam na punkt 5 (tylko tu widzę postawione pytanie?).
      Wg mnie patrząc na te karty - zostanie pewien sposób ograniczone to pełnomocnictwo, które jeśli dobrze zrozumiałam, do tej pory miał nad nią jej ojciec (nie śledzę tej sprawy)? Sąd podejdzie do całej sprawy ostrożnie gdyż uważa Britney za osobę niestabilną emocjonalnie, żeby nie zaszkodziła sama sobie. Myślę, że może być ze strony Sądu zastosowane jakieś ograniczenie w kontaktach/władzy jej ojca i wpływaniu na niektóre decyzje Britney, tak żeby ona trochę miała przestrzeni dla siebie, ale nie zostanie ono całkowicie zniesione.
    • sevrena Re: Britney Spears 01.07.21, 19:49
      O co idzie rzeczywiście w tej sprawie dla Britney... Bo na widok 9 monet i Sprawiedliwości zagrzmiało i zahuczało cielę nagle oknem się starało.To interesy ktore nie sugerują że nie powinna walczyć... o pieniądze, do których ma prawo, w dodatku własne.A na widok "unikającej 7" to widzę że nie maona ochoty na rzeczywistąkonfrontację, zwłaszcza że istniejązespoły psychiczne, które sugerują postawę prorodzinną.Odwrócony KMieczy i i umnie się powtarza, niestety,to gra z władzączlowieka usiłującego tylko "robićza"dobrego",tyranizującego , u mnie jeszczeA Mieczy końcówka sprawy i 8 Buław, naczy, negatywna ocena w informacji odnośnie tego. Trzy negatywne karty,tym badziej, że rodzina zasugerowana przez karty jest ornie "słodziutka" i 10 Kiel , Sprawiedliwość - 14 Umiar poszukuje sprawiedliwości i kochającej strony drugiej .
      Madman się okazał autentykiem. Nie wiem, ja widzę tą "iepską komunikację" i" wiarę w cuda niewidy" jako powrót wielki kart do normy formy.
      Po prostu nie trzeba o złą ocenę jego zachowania prosić dłużej.
      Czy ma prawo się odwołać, czy apelować - tak, znów 10Kiel Moc 5 Buł/-, chociaż leży w konfrontacji,nie mateż kasy zbyt wiele, trzyma się ją "krótko". Ale zaznaczyłaby swoją silniejszą wolę i chęć walki,no i że nie jest już "dzieckiem". Nawet przy leżącej konfrontacji z rodziną, z którą ma też szanse"powalczyć"dałoby to coś więcej"". No , ale nie mój cyrk -nie moje małpy. J zbieram owoce - ma się do mnie szacoonek worldwide - bo to co widać to nie przelewki. Tymczasem oni w kulki sobie lecą, bo to co ma Andgie w kartach to 4Kiel - poddenerwowany jej postawą mężczyzna.
      A u mnie by wyleciał z samochodu...
      • magdalena.1230 Re: Britney Spears 07.07.21, 12:14
        Trudna sytuqcja u Britney mojej idolki jak byłam nastolatką smile Tutaj widocznie są przekręty , ojciec ,ktory nie odpuści korytka z ,ktorego piją i jedzą jeszcze inne osoby.
        Patologiczna sytuacja się rysuje .
        9 monet idwrócona z czego ruszać ?jak oni jej wydzierają kasę , wystawiaja na pokaz zeby im przybyło - Sprawiedliwowość - nadszedł czas ze nie wytrzymała , wypowiedziała swoje stanowisko.

Z tego co sluchałam na yt rozprawy to oni ją ubezwłasnowolnili .
        Gdyby wyzbyla się kasy to pewnie by ją puścili wolno,ale czy ten obecny chłopak z ,ktorym się spotyka za zgodą opiekunów by dalej ją kochał hmm?
        • sevrena Re: Britney Spears 11.07.21, 14:18
          Łeee, nie potrafiła się postawić, widaćod razu też, że jakaś niezbyt dojrzała osoba,u mnie wszystko gra, każdy z rodziny ma obowiązki, inaczej inni go "wyleją". Sprawy sądowe były też ale każdy mnie pyta a jak nie chce to nie musi ze mną gadać w ogóle, odcierpieć musi sam.
    • aprepopa Re: Britney Spears 15.07.21, 19:52
      Mam takie pierwsze wrażenie po spojrzeniu na te karty, że gdyby nie to ubezwłasnowolnienie, to by dopiero było "wesoło", aż strach pomyśleć... Mogło by skończyć się, jak u Michael Jackson, czy Whitney Houston, tylko u niej w dużo młodszym wieku.
      • andgie Re: Britney Spears 16.07.21, 10:42
        Bardzo interesujace spostrzezenie. Sedzia podtrzymal decyzje o ubezwlasnowolnieniu, ale oczywiscie wie wiecej, niz my. Zdziwilo mnie, ze ojciec Britney wyszedl jako Krol pucharow, spodziewalam sie Diabla lub odwroconego Cesarza. Mimo wszystko uwazam, ze konstrukcja psychiczna Britney jest silniejsza, niz sie pokazuje w mediach. Chyba najlepiej by dla niej bylo, gdyby zrezygnowala z kariery muzycznej w ogole i na spokojnym rancho wiodla zycie pogodnej kury domowej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka