amoralny_wierszokleta
17.11.07, 16:12
A w polityce nic nowego - umarl krol niech zyje krol
Pisiorki cos woza w tajemnicy, powiedzial w tv jaks PO bubek
To granda - krzyczy na caly glos jakis czerwony agent UB ciul
Ja tam im nie wierze - to pewnie tez byly Ubek.