Gość: Edii IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 03.01.10, 15:47 Planujemy w tym roku wypad własnym samochodem do Kazachstanu, zupełnie na dziko z czwórką dzieci. Jakieś rady a może ktoś dołączy? niki35_70@tlen.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Morik Re: Kazachstan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 18:30 Daj to ogłoszenie na kazachstan.pl. To portal o Kazachstanie. Ogłoszenia drobne niekomercyjne od osób prywatnych można tam umieścić bezpłatnie. Odpowiedz Link