clubheaven
10.09.07, 15:01
Jestem ofiarą Polskiej Biurokracji
i bezmyślności urzędników w komisji"Do Spraw Orzekania O Niepełnosprawności w
Łukowie",ta komisja uznała że jestem pełnosprawny a w rzeczywistości ja nie
mogę stać na własnych nogach dłużej nisz 2 godziny,mam to na piśmie,jestem po
obustronnym zwichnięciu stawów biodrowych i po trzech operacjach,na skutek
czego nie mogę normalnie chodzić i mam skrzywienie kręgosłupa.W każdej pracy
pytają się o grupę inwalidzką,czy mam grupę a jak nie mam to muszę sobie ją
wyrobić,na tym się zamyka błędne koło,proszę o pomoc, co ja mam zrobić???czy w
Polsce niema sprawiedliwości jak mam zarobić na chleb skoro nie mam grupy
inwalidzkiej.Do żadnej pracy mnie nie przyjmą,ponieważ pracodawcy
liczą na pieniądze z zatrudnienia osoby niepełnosprawnej a siedzące miejsce
pracy powinno być opłacalne,czyli ja nie jestem opłacalny bo nie mam grupy w
ten oto sposób jestem skazany na bezrobocie do końca życia proszę o pomoc w
tej sprawie być morze państwo mi pomogą z góry dziękuje.Proszę pisać na adres
e-mail:stanislaw75@o2.pl