zarazzapomne11 05.12.08, 18:23 w poszukiwaniu ino jak wykończyć obrus i serwetki,by wyglądało to na fabryczne wykończenie.To musi być sprytny sposób podłożenia brzegow i rogów.Może jakiś kurs obrazkowy....ja nie mogę znależć .Dzięki Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiak37 Re: SZYKAM POMOCY 05.12.08, 18:56 a co znaczy "ino"? A tak na marginesie-rekodzielo jest w cenie wykoncz pieknie na szydelku,bedzie slicznie Odpowiedz Link
zarazzapomne11 Re: SZYKAM POMOCY 05.12.08, 19:05 przepraszam,proszę oczywiście o info.Szydełko szydełkiem,ale intryguje mnie ta metoda wykańczania.Jak to jest zrobione,skoro nie widać ''lewej''strony Odpowiedz Link
kk345 Re: SZYKAM POMOCY 07.12.08, 21:52 A może taśma do podklejania brzegów tkaniny? Ja tak podkładam np. zasłonki, do obrusów tez powinna się nadać Odpowiedz Link
jerrykot1 Re: SZYKAM POMOCY 09.12.08, 16:04 zadaj pytanie tu: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23390 sama się dziwuje, ile te dziewczyny potrafią Odpowiedz Link