Dodaj do ulubionych

SZYKAM POMOCY

05.12.08, 18:23
w poszukiwaniu ino jak wykończyć obrus i serwetki,by wyglądało to na fabryczne
wykończenie.To musi być sprytny sposób podłożenia brzegow i rogów.Może jakiś
kurs obrazkowy....ja nie mogę znależć .Dzięki
Obserwuj wątek
    • kasiak37 Re: SZYKAM POMOCY 05.12.08, 18:56
      a co znaczy "ino"?
      A tak na marginesie-rekodzielo jest w ceniesmile wykoncz pieknie na szydelku,bedzie
      sliczniesmile
      • zarazzapomne11 Re: SZYKAM POMOCY 05.12.08, 19:05
        przepraszam,proszę oczywiście o info.Szydełko szydełkiem,ale intryguje mnie ta
        metoda wykańczania.Jak to jest zrobione,skoro nie widać ''lewej''strony
        • kk345 Re: SZYKAM POMOCY 07.12.08, 21:52
          A może taśma do podklejania brzegów tkaniny? Ja tak podkładam np. zasłonki, do
          obrusów tez powinna się nadać
    • jerrykot1 Re: SZYKAM POMOCY 09.12.08, 16:04
      zadaj pytanie tu:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23390
      sama się dziwuje, ile te dziewczyny potrafiąsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka