kamw1807
17.07.09, 22:20
Właśnie przeprowadziliśmy się do bloków z domku.
Jakie macie sprawdzone sposoby na oszczędność tej jakże cholernie
drogiej w blokach wody??
W domku woda była w ryczałcie, płaciliśmy 80zł miesięcznie za 2 0s.
i laliśmy, myliśmy, praliśmy bez zastanowienia.
W blokach niestety mam licznikim co robić by płacić mniej?
Pralka pobierA 54l, mam również zmywarkę (15l)
Podzielcie się sprawdzonymi sposobami