Dodaj do ulubionych

Izraelskie czołgi w Nablusie

IP: *.69.3.213.cust.bluewin.ch 03.04.04, 12:23
Kwasniewski moglby wystapic z inicjatywa pokojowa i zaproponowac wyslanie
polskich zolnierzy, NATO, UE i ONZ w celu zaprowadzenia pokoju na Bliskim
Wschodzie,w glownym konflikcie swiatowym Izrael--Palestyna, a nie serwowac
nam konflikty zastepcze (Irak).. Moze by dostal nawet nagrode Nobla (ladna
kompozycja z dr. honoris causa uniw. hebrajskiego)...www.panstwozla.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: max Amerykanie, zrobcie w Izraelu to samo co w Iraku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.04, 12:34
      Jak amerykanie sa takimi bojownikami o prawa czlowieka, to chyba najwyższy juz czas spacyfikowac ten bandycki kraj - Izrael. Eksterminacja narodu palestynskiego przez zydow niczym sie nie rozni od holocaustu w czasie II WS
      • Gość: jvk kom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.04, 12:53
        Niema dobrych rozwiązań w sytuacji Izraela.
        Siłowo trudno będzie im zaprowadzić pokój, jednak czy macie jakiś inny ralny
        pomysł, ja jestem za całkowitą separacją zwaśnionych nacji. Proponuję jedna
        szybką i konkretną akcję militarną, w której kraj zostaniena podzielony a
        palestyńczycy dostaną kawałek ziemi, mało istotne jest czy będzie to po ich
        myśli czy nie. Do tego celu dobry jest każdy z wcześniej powstałych planów
        podziału. Konieczna jest tylko determinacja. Zgadzam się że konflikt ciągnący
        się latami rozrasta się do długiej niekończącej się listy krzywd, odwetów,
        pacyfikacji. Jestem za jednorazowym ostrym cięciem. Nawet jak takie rozwiąznanie
        będzie kojarzyć sie źle.
        • Gość: killkamill Re: kom IP: *.krakow.pl 03.04.04, 13:49
          Obawiam się ze niestety niemożliwe będzie przeprowadzenie takiego rozdziału.
          Jakikolwiek on będzie - obie strony będą czuć się poszkodowane. A terrorystom
          niewiele trzeba, by rządać odwetu.
          Operacja taka nie obyła by się bez dalszych ofiar, zniszczeń i spowodowałaby
          nasilenie się nienawiści do Zachodu wśród muzułmanów, a jednocześnie Izrael
          raczej przestałby być zainteresowany w sojuszu z USA. Poza tym, cała opinia
          krajów europejskich znowu pomstowałaby na agresywność Busha.
          A całe NATO czy ONZ nie zdobędą się na rzadne wspólne, zdecydowane działanie.
          Wykazała to w całej pełni historia konfliktu irackiego.
          • Gość: maruda Re: kom IP: *.gdynia.mm.pl 03.04.04, 14:08
            > A całe NATO czy ONZ nie zdobędą się na rzadne wspólne, zdecydowane działanie.
            > Wykazała to w całej pełni historia konfliktu irackiego.

            *************

            A Bush się kogoś pytał?

    • Gość: letmar [...] IP: *.crowley.pl 03.04.04, 13:29
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: maruda Re: Izraelskie czołgi w Nablusie IP: *.gdynia.mm.pl 03.04.04, 14:10
        Gość portalu: letmar napisał(a):

        > Żydzi podobno szykują się do powtotu do Polski. Dobrze byłoby otworzyc
        > nieczynne od dawna ośrodki wypoczynkowe.

        *********************

        Jak nie masz pomysłu na rozsądna puentę, to nie pisz.
        • Gość: letmar [...] IP: *.crowley.pl 03.04.04, 14:22
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: PSYCHIATRA PASYFISTA JEST NASZYM PACJENTEM-JEST OBLAKANY IP: *.mts.net 03.04.04, 14:44
      PRZEPRASZAMY WSZYSKICH ZA JEGO WYPOWIEDZI. UZYWAMY INTERNETU JAKO NOWEJ METODY LECZENIA
      PRZYPADKOW BEZNADZIEJNYCH
      <debilizm>W PRZYPADKU wwPASYSISTY ,
      <imbecylizm>W PRZYPADKU INNEGO PACJENTA TOMSONA.
      • Gość: okuje do pisania Ja juz pisalem ze to jest redaktor z GW i was prow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.04.04, 15:15
        • Gość: Komunistyczna prop Ciekawe kiedy to wymaze.Juz nieraz to zrobil ! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.04.04, 15:16
          • Gość: Bog Wolnosci ! Wielki Sharon,Wielki Sharon,Wielki Sharon,Wielki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.04.04, 15:18
    • Gość: Harry Re: Izraelskie czołgi w Nablusie IP: *.telia.com 03.04.04, 15:31
      Sharon wstrzymal dzialalnosc organizacji FN -organet UNRWA:s, ktora
      dostarczala zywnosc dla 1,9 mil. Palestynczykow w Gazie.Szew UNRWA-sJohan
      Schaar, uwaza sytuacje za bardzo tragiczna, z uwagi na brak zywnosci
      Palestynczycy umra z glodu.Wstrzymanie pomocy humanitarnej dla dzici, starcow,
      ludzi chorych wola o pomste do Boga. Wedlug KONWENCJI GENEWSKIEJ okupanci maja
      odpowiedzialnosc za zywnosc i opieke lekarska.Tej odpowiedzialnosc nie ma
      Izrael i nie ponosi zadnych kosztow i odpowiedzialnosci. Koszty ponosi swiatowa
      organizacja UNEWA:s i mimo wszystko zabronil pomocy humanitarnej.Z tego
      wniosek, ze Izrael robi co chce i zadne prawa miedzynarodowe ich nie dotycza,
      po prostu narod wybrany.
      • Gość: Bog Wolnosci ! i tak musi byc,tak trzymac-Wielki Sharon,Wielki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.04.04, 15:41
        • Gość: Harry Re: bog wolnosci IP: *.telia.com 03.04.04, 15:52
          bog wolnosci napisal " i tak musi byc, tak trzymac-wielki sharon"Napisz jesze
          raz to samo, bo 2 razy jest stanowczo za malo, powinienes napisac co najmniej
          100 razy,he he ha
    • Gość: maruda proces pokojowy trwa IP: *.gdynia.mm.pl 03.04.04, 16:28



      100 czołgów potrzeba do aresztowania 23 Palestyńczyków - średnio 4 czołgi na
      jednego Palestyńczyka. To i tak dobrze.

      Ostatnio próbowali nawrócić jakiegoś faceta przy pomocy rakiet. Słyszałem
      opinię, że chcieli go zdalnie obrzezać (ponury i kiepski żart).

      Agencje nie podają czy poszukiwania bojowników polegały na rozjechaniu domostw
      czołgami.

      Czy krytyka polityki Iraela wobec Palestyny podpada pod antysemityzm, a krytyka
      polityki Palestyny wobec Izreala pod syjonizm?


    • Gość: aloyzy Re: Izraelskie czołgi w Nablusie IP: *.haifa.ac.il / *.haifa.ac.il 03.04.04, 17:38
      tam nie ma miejsca na 100 czolgow lecz na 100 oslow
      • Gość: Simon Re: Izraelskie czołgi w Nablusie IP: 5.5R* / *.199.227.74.forward.012.net.il 03.04.04, 18:11
        Ja jako Arab zyjacy w tym zwariowanym kraju jestem bardzo zaniepokojony cala ta
        skomplikowana sytuacja. Tu sily ludzkie raczrj nie pomoga, pozostaje tylko
        modlitwa do Boga.
    • Gość: TomiK Re: Izraelskie czołgi w Nablusie IP: *.west-palm-beach-02rh16rt-03rh15rt.fl.dial-access.att.net 03.04.04, 19:15
      Po co? Zydzi doskonale daja sobie rade.
      • Gość: Simon Re: Izraelskie czołgi w Nablusie IP: 5.5R* / *.199.227.74.forward.012.net.il 03.04.04, 19:27
        Zydzi doskonale sobie rady nie daja i mocna przeginaja lamiac prawa czlowieka,
        jesli nikt ich nie potrafi lub nie chce powstrzymac to pozostaje tylko blagac
        Boga o milosierdzie. Jesli oni przestana to tzw terroryzm , ktorego nie
        popieram tez ustanie. I nie jest on wcale taki duzy (terroryzm)to Zydzi
        bardziej przeginaja.
    • Gość: jarek-nudziasz Wrocily do domu, az do roku 1099 Nablus byl przez IP: *.fastres.net 03.04.04, 21:42
      2 (DWA) tysiace lat miastem CZYSTO ZYDOWSKIM.
      • Gość: dana33 cus nagle IP: *.adsl.actcom.co.il 03.04.04, 21:50
        pelno nowych nikow na tym watku.... :) ciekawe ktorzy starzy forumowiczowie
        kryja sie pod nowymi nikami..... :)
        • Gość: jarek-nudziasz jak ktos chce sprzedac komus towary zepsute IP: *.fastres.net 03.04.04, 22:20
          i go na tym zlapia, to pierwsze co moze zrobic, zmienic nazwe sklepika i napisac
          nowy wlasciciel, omijajac dodac, ale towar taki sam.
          • Gość: Pipipiplum [...] IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.04.04, 14:31
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: roo Terrorysta jest gorszy... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 04.04.04, 15:05
              pacyf uprawia tylko proterrorystyczna propagande na wlasny uzytek, mysli ,ze
              w razie czego islamski terrorysta pozna go po charakterystycznym,nieprzyjemnym
              zapachu,ktory bedzie ulatnial sie z jego portek i poglaszcze przestraszonego
              pacyfa po jego durnej glowce.
              • Gość: ZZ zapomniane (?) powiedzonko IP: *.top.net.pl 04.04.04, 15:23
                Żeby zrobić i wygrać wojnę przeciwko Zachodowi, nie wystarczy tylko zachodni
                pacyfizm!
                Józef Stalin
            • Gość: masz racje """"""" Re: Sharon powinien byc wybrany na przew. NATO !! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.04.04, 15:48
    • Gość: maruda czołgami? IP: *.gdynia.mm.pl 04.04.04, 12:58
    • Gość: Verpine Żydy znów Atakuja ! IP: 62.53.119.* 09.04.04, 19:25
      Krwiożercy !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka