zlotamajka
05.05.11, 23:45
Wiekszosc widzi ze cala historia z tym zabiciem Bin Ladyna to jeden wielki cyrk. Nasuwa sie pytanie dlaczego akurat teraz pozbyliby by sie najwiekszego wroga ktory jest usprawiedliwieniem ostatnich wojen. Co dalej? Wycofujemy sie? Administracja USA od razu wybila nam to z glowy. Jeszcze ciekawsze ze po operacji ktora podobna zabila Bin Ladyna zaczela sie ostra retoryka. USA domagaja sie informacji jak Bin Laden mogl mieszkac tak blisko bazy militarnej i Islamabadu i oskarzaja Pakistan i szczegolnie ISI o wspieranie Bin Ladyna.
Pakistan za to oskarza USA o zlamanie ich terytorialnej integracji i suwerennosci. CHINY WSPIERAJA PAKISTAN.
“China holds that the independence, sovereignty and territorial integrity of any country should be respected,” Xinhua news agency quoted Chinese Foreign Ministry spokeswoman Jiang Yu as saying at a regular news briefing in the capital Beijing on Thursday.
"We will continue to support Pakistan in instituting their own anti-terrorism strategies and carrying them out based on their domestic situation, and we appreciate Pakistan's active participation in the international anti-terrorism cooperation," Jiang said.
www.presstv.ir/detail/178415.html
Czy psychopaci w Bialym Domu nie szykuja sie na nastepna wojne. Tym razem z krajem lub krajami majacymi bron nuklearna.? Szalenstwa nie ma konca.