Dodaj do ulubionych

JESLI CHCECIE ZNISZCZYC USA, GLOSUJCIE NA BUSHA

IP: *.165.36.50.Dial1.Detroit1.Level3.net 29.06.04, 05:42
Wszyscy amerykanie polskiego pochodzenia, jesli nienawidzicie usa -
GLOSUJCIE NA BUSHA!!!!!!
JAKA PIEKNA BEDZIE KATASTROFA!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: poprostu Re: JESLI CHCECIE ZNISZCZYC USA, GLOSUJCIE NA BUS IP: *.gdls.com / *.gdls.com 29.06.04, 17:37
      bede glosowal
      • Gość: dluzny Re: JESLI CHCECIE ZNISZCZYC USA, GLOSUJCIE NA BUS IP: *.165.78.47.Dial1.Detroit1.Level3.net 30.06.04, 00:06
        Przyznaje racje, on pieknie rozwala USA.
        Wedlug ostatnich publikacji, zadluzenie kazdego obywatela usa(wlacznie z
        dziecmi i starcami) wynosi na glowe ponad $22 000.
        • Gość: jarek-Zyd ne telus W porownaniu z Wloskim, francuskim to nic... IP: *.fastres.net 03.11.04, 17:27
          we Wloszech zadluzenie na kazdego wynosi 59 tys Euro. Zobacz Belgie....
    • humbak Re: JESLI CHCECIE ZNISZCZYC USA, GLOSUJCIE NA BUS 30.06.04, 00:08
      Nie zgadzam się z Geo. USA zniszczy, ale za jaką cenę? Pół ziemskiej kuli za
      sobą pociągnie.
    • Gość: Rasputin będzie piękna katastrofa... IP: 207.44.180.* 03.11.04, 16:55
      masz rację.
    • Gość: che gievara też tak uważam, nie lubię złodziejskiej Ameryki IP: 217.153.221.* 03.11.04, 16:59
      ale czegoś takiego jak Bush nawet im nie życzę.
      • Gość: igor Otworz byznes z produktami obrazajacymi USA i IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 03.11.04, 17:42
        przeydenta Bush'a osobiscie. Wtedy dopiero stwierdzisz, czy masz racje czy nie.
        Widzisz roznice miedzy amerykanskim a polskim mysleniem?. Wlasnie Ci
        przedstawilem. Podejrzewam, ze Ci wizy nie dano do USA i taki
        jestes 'skwasnialy'. Ale nie powinienes sie przejmowac USA. Na pewno upadnie
        kiedys, moze za kilkaset lat. Jak zlikwidujesz nadkwasote typowa dla
        rewolucjonistow latynoskich, zycie bedzie lepsze.
        • Gość: che guevara WIZY DO USA???? ;-) IP: 217.153.221.* 03.11.04, 17:55
          Nie żartuj sobie, mając pod bokiem cywilizowaną Europę trzeba być idiotą albo
          totalnym desperatem by pchać się po amerykańską wizę, stąd właśnie polonia
          amerykańska to takie głąby :-/

          Gość portalu: igor napisał(a):

          > Podejrzewam, ze Ci wizy nie dano do USA i taki
          > jestes 'skwasnialy'. Ale nie powinienes sie przejmowac USA. Na pewno upadnie
          > kiedys, moze za kilkaset lat.

          Boję się że upadnie jeszcze w tym 50-leciu, a to nie będzie przyjemne.
          Amerykanie nie są tak cywilizowani jak Ruscy i tracąc dominację będą próbowali
          pociągnąć za sobą resztę świata.
          • Gość: Gucio Re: WIZY DO USA???? ;-) IP: *.bmts.com / 63.105.65.* 03.11.04, 18:01
            > Masz racje! Ten skurwesynski kraj bylby idealem gdyby tak Pacyfik polaczyl
            sie z Atlantykiem!
    • azarel Dokladnie 03.11.04, 18:15
      Ciekawe, czy USA sie jeszcze po Bushu podniesie. Jezeli wogole tak, to juz nie
      za naszego pokolenia...
    • watto jak lemmingi 03.11.04, 20:36
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=11836149


      i to też jest celne

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=17304105
      • watto Re: jak lemmingi 04.11.04, 18:45
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=17298876&a=17336582
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka