Gość: geo IP: *.165.36.50.Dial1.Detroit1.Level3.net 29.06.04, 05:42 Wszyscy amerykanie polskiego pochodzenia, jesli nienawidzicie usa - GLOSUJCIE NA BUSHA!!!!!! JAKA PIEKNA BEDZIE KATASTROFA!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: poprostu Re: JESLI CHCECIE ZNISZCZYC USA, GLOSUJCIE NA BUS IP: *.gdls.com / *.gdls.com 29.06.04, 17:37 bede glosowal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dluzny Re: JESLI CHCECIE ZNISZCZYC USA, GLOSUJCIE NA BUS IP: *.165.78.47.Dial1.Detroit1.Level3.net 30.06.04, 00:06 Przyznaje racje, on pieknie rozwala USA. Wedlug ostatnich publikacji, zadluzenie kazdego obywatela usa(wlacznie z dziecmi i starcami) wynosi na glowe ponad $22 000. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek-Zyd ne telus W porownaniu z Wloskim, francuskim to nic... IP: *.fastres.net 03.11.04, 17:27 we Wloszech zadluzenie na kazdego wynosi 59 tys Euro. Zobacz Belgie.... Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: JESLI CHCECIE ZNISZCZYC USA, GLOSUJCIE NA BUS 30.06.04, 00:08 Nie zgadzam się z Geo. USA zniszczy, ale za jaką cenę? Pół ziemskiej kuli za sobą pociągnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rasputin będzie piękna katastrofa... IP: 207.44.180.* 03.11.04, 16:55 masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che gievara też tak uważam, nie lubię złodziejskiej Ameryki IP: 217.153.221.* 03.11.04, 16:59 ale czegoś takiego jak Bush nawet im nie życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Otworz byznes z produktami obrazajacymi USA i IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 03.11.04, 17:42 przeydenta Bush'a osobiscie. Wtedy dopiero stwierdzisz, czy masz racje czy nie. Widzisz roznice miedzy amerykanskim a polskim mysleniem?. Wlasnie Ci przedstawilem. Podejrzewam, ze Ci wizy nie dano do USA i taki jestes 'skwasnialy'. Ale nie powinienes sie przejmowac USA. Na pewno upadnie kiedys, moze za kilkaset lat. Jak zlikwidujesz nadkwasote typowa dla rewolucjonistow latynoskich, zycie bedzie lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che guevara WIZY DO USA???? ;-) IP: 217.153.221.* 03.11.04, 17:55 Nie żartuj sobie, mając pod bokiem cywilizowaną Europę trzeba być idiotą albo totalnym desperatem by pchać się po amerykańską wizę, stąd właśnie polonia amerykańska to takie głąby :-/ Gość portalu: igor napisał(a): > Podejrzewam, ze Ci wizy nie dano do USA i taki > jestes 'skwasnialy'. Ale nie powinienes sie przejmowac USA. Na pewno upadnie > kiedys, moze za kilkaset lat. Boję się że upadnie jeszcze w tym 50-leciu, a to nie będzie przyjemne. Amerykanie nie są tak cywilizowani jak Ruscy i tracąc dominację będą próbowali pociągnąć za sobą resztę świata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gucio Re: WIZY DO USA???? ;-) IP: *.bmts.com / 63.105.65.* 03.11.04, 18:01 > Masz racje! Ten skurwesynski kraj bylby idealem gdyby tak Pacyfik polaczyl sie z Atlantykiem! Odpowiedz Link Zgłoś
azarel Dokladnie 03.11.04, 18:15 Ciekawe, czy USA sie jeszcze po Bushu podniesie. Jezeli wogole tak, to juz nie za naszego pokolenia... Odpowiedz Link Zgłoś
watto jak lemmingi 03.11.04, 20:36 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=11836149 i to też jest celne forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=17304105 Odpowiedz Link Zgłoś
watto Re: jak lemmingi 04.11.04, 18:45 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=17298876&a=17336582 Odpowiedz Link Zgłoś